PDA

Zobacz pełną wersję : Małe pytania



Posiek92
16-11-08, 13:28
Witam, mam 16 lat, wzrost 170cm, waga 55kg, dodam, że nigdy nie mogłem przytyć a odkąd ćwiczę przytyłem 8kg, jestem chudy ale klatkę już mam lekko wypukła a jak zaczynałem było widać same kości, ćwiczę już około 3 miesiące dwa razy w tygodniu ale nie widać zbyt szybkich efektów, oczywiście lepiej niż przed treningami ale ogólnie słabo.

Mam kilka pytań, mam dość niesymetryczną klatkę jak na razie, po za tym środkowa partia z prawej części nieopodal mostka jest dość wklęsła w porównaniu do pozostałych, można to jakoś zmienić? Ostatnio przybrałem tam trochę mięśni ale dalej jest to widoczne.

I mam jeszcze jedno pytanie, biceps lepiej ćwiczyć na modlitewniku czy hantelkami?

Z góry dziex za odpowiedź:)
Pozdrawiam:)

hardworkOUT
16-11-08, 13:31
po za tym środkowa partia z prawej części nieopodal mostka jest dość wklęsła

wyc na szer barków


I mam jeszcze jedno pytanie, biceps lepiej ćwiczyć na modlitewniku czy hantelkami?

masa to nie cw izolowane wiec modlitewnik kosz

DoDiK_29
16-11-08, 13:50
wszystko się wyrównuje z upływem czasu podczas trenowania. Za parę miesięcy będziesz miał wszystko dobrze ; )

Posiek92
16-11-08, 16:04
A to dziękuję, właśnie najbardziej martwiło mnie to wklęsłe:) Ale jak się wyrówna to w porządku:D Już mam mniej wklęsłe niż na początku ale martwiło mnie to.

Dziękuję za pomoc:)

Pozdrawiam:)