PDA

Zobacz pełn± wersję : 106kg wagi!! jak to wyrzeĽbić?? pomocyyy!!!



zazu777
14-11-08, 00:03
Witam!

Ostatnio mój styl życia diametralnie się zmienił. Pracowałem za granic± długi czas i nie miałem czasu na prawidłowe odżywianie. Z reguły obiadałem się różnymi ¶wiństwami i piłem dużo piwska. w ci±gu roku przybyło mi 15 kilo! Aktualnie jestem w Polsce i chcę co¶ z sob± zrobić.
Mam predyspozycje by wyrzeĽbić swoje ciało, ponieważ kiedy¶ ćwiczyłem, ale to było dawno (jakie¶ 3-4 lata temu). Co mnie najbardziej irytuje w moim ciele do ogromna opona w pasie.. Jak± mam ustawić sobie odpowiedni± dietę aby zrzucić niepotrzebny tłuszcz, jaki typ treningu mam wykonywać i ewentualnie jakie suplementy mam przyjmować. Proszę was o pomoc jestem na skraju załamania!! Z góry dzięki.

p_narozny
14-11-08, 02:03
Zeby wyrobic sobie pewien zarys przyszlego planu, ktory napewno przyniesie efekty, poczytaj najpopoularniejsze tematy z dzialy dieta/trening, zadawaj bardziej szczegolowe pytania... Bedzie dobrze, krok po kroku, pozdrawiam. Powodzenia!

hans87
14-11-08, 09:31
musisz zaczac od diety na redukcje tkanki tłuszczowej + uprawiać aeroby (bieganie,pływanie, skakanka, rower) nieprzerwalnie 40 -45 min. 3 x w tyg. Oczywi¶cie na pocz±tku zrób sobie mniej minut aerobów, ale po jakims czasie bedziesz robił pełne 40-45 min)

pimols
14-11-08, 11:41
dieta-najwazniejsza z ujemnym bilansem kalorycznym
aeroby jak koledzy napisali i treningi silowe z mniejszym ciezarem a duza iloscia powtrorzyen i mozesz wspomoc sie jakims spalaczem a powinno byc git

powodzenia