PDA

Zobacz pełną wersję : Brałeś jakieś suple ??? Pochwal się!!!



Strony : [1] 2

Symu
13-11-08, 22:13
Panowie ( i panie) wiemy wszysycy że suple zmieniaja się jak w kalejdoskopie. Jedna partia jast super a druga już do niczego.

Chciałbym żeby tu wszyscy wpisywali swoje odczucia co do supli ( zupełnie subiektywne) ktore właśnie biorą, skonczyli brać. Wszystkie suple wchodzą w gre staki, kretyny (nawet najzwyklejsze mono), białka, aminki, gainery.....wszystko. Interesuje nas tu każdy aspekt supla od działania po smak, roszpuszcalność, a nawet opakowanie jak czymś zaciekawi.

Kupileś biłko firmy xxx i smakowało beznadziejnie??? Pisz tu o tym.

Jaki jest tego cel?? Pozwoli nam to wycedzić ciekawostki na rynku, produkty warte uwagi, najtansze, najlepsze, być na czasie, nie kupować supli które nagle stały się do kitu a w archiwum tego nie znajdziemy.

Czemu intersują mnie nawet produkty typu mono???? Pewnie niektórzy zauważyli, że 2 krety mono mogą działać zupełnie innaczej - jedna powoduje ból brzucha inna nie itp... interesuje nas WSZYSTKO

Prosze modów działu o nie ucinanie żadnej dyskusji ( bo na to tu czekam).

POzdrawiam mam nadzieję, że pomysł się przyjmie jak nie to trudno.

dexterinio
13-11-08, 22:20
To ja zaczne:
1. Kreatyna mono z Multipower polecam w 100% działanie świetne(dobry przyrost siły, ładna pompa, która na dodatek została) rozpuszczalność dobra, smak no to jak przy każdej kreatynie-ciut gorzka
2.Gajner Trec mass xxl smak czekoladowy rozpuszczalność dobra smak zajebisty efekty tez calkiem calkiem po op 4,8kg przytylem 3 kg również polecam

slim shady
13-11-08, 22:42
Kreatyna mono z Universala, bez smaku, słaba rozpuszczalnosc, opakowanie wporządku, działanie znakomite, przytyłem na cyklu z 8 kg (dobra dieta), 2,5 cm w łapie, na sile około 7,5-10kg na płaskiej na innych duzo poszła siła ale nie jestem w stanie powiedziec dokładnie ile, nie wywaliło mi syf ani nic,
Pierwsze wrażenia po otwarciu opakowania kreatyna fajnie elektryzowała, po 2 dniach brania zaczełem odczuwam potężne zakwasy w klatce piersiowej, potem okazało sie ze powiiększyły się rozstępy, dodatkiem do tego było Bcaa ActivLab extra+ 25% l-glutaminy, MHP l-glutamine, 1 porcja białka dziennie,carbo, nie wiem czy opisywac dalej inne przygody z suplami

pimols
13-11-08, 22:49
kreatyna universala bardzo dobra poelcenia wszystkim moim ziomkom sie spodobala(dobry efekt) i z perfecta mono tez podobno puchnie sie jak swinia xD
@up opisuj opisuj rozkrecaj temat;d

MhL
13-11-08, 23:10
Kreatyny:
Mono Vitalmaxa (1 i 2 cykl): Klasyka, Dzialala, na pierwszy cykl i drugi jak najbardziej polecam. Mesh polecam, za plastik nie placimy, smakuje jak polopiryna bez kwasu :/
Olimp Mega Caps (4 i 6 cykl): Stosowalem w polaczeniu z Animal m Stakiem (o tym pozniej), efekty byly, ciezko sie polyka tabsy, duze sa.
Universal Shock + Storm (3 i 5 cykl): Stack z bosterem. Smak i efekty OK. Spodziewalem sie wiecej.

Animal:
Animal m Stack w polaczeniu z Animal Stakiem + Kreatna z olimpu jako podstawa cyklu uznam za jeden z lepszych cykli na odzywkach. Na mnie podzialalo (22 wiosen juz :p) Jedyny minus to cenai wielkosc tabletek. Cykl to minimum 2 puchy jednego suplementu.

No Xplode Super Boster, napewno wroce. Cena, smak, jakosc - Super.

Gainery:
Vitalmax 1 i Vitalmax 2 zadowalajace efekty, Smak OK, Czekolada za slodka jak dla mnie.
Trec mass xxl Zjadlem, efekty OK. Smak OK. Taki sredniaczek.

Bialka:
Ostrovia(staly nabywca) :) Ja tam polecam, uzywam jestem zadowolony, Diety na tym nie opieram, Jako dodatek po potrenigowym lub w ubozsze dni :p. Raz,dwa dziennie. Cena do jakosci bardzo zadowalajaca. Smak czekoladowy do dupy, wanilia, OK. Naturalny OK
Biogenix Pro logatum (2 cykle) Efekty OK. Smak Czekolada wymiata. Zoladek na poczatku wariuje. Dziwna "gestosc". POLECAM
Cos jeszcze bylo ale nie pamietam

Witaminki, glutaminki, ZMA i inne dodatki sobie odpuszcze.

gumiś
14-11-08, 01:45
ja bralem duzo supli wiec nie bede sie rozpisywal:)

Marcinek
14-11-08, 08:47
prosze moderatora tego działu o dodanie tego tematu do podwieszonych!!

czuwajista
14-11-08, 12:13
Green Magnitude( Controled labs)

Smak: Bardzo dobry
Rozpuszczalność: Bardzo dobra
Efekty: Dobre

Mono Vitalmax

Smak: -
Rozpuszczalność: Słaba
Efekty: Dobre

sts
14-11-08, 12:16
1. Kreatyna mono olimpu 1250 totalna porażka 0 masy siły też
po tym Kre alakalyn olimp efx efekty były w masie i nie tylko jak wiadomo na każdego działa co innego.

Gainter megabol na początku 737 masa coś ruszyła potem gain bolic olimp już gorzej po jakiś 3 kg nic jak na razie testuje go +storm +shock 9 dzień bez rewelacji na razie.

Symu
14-11-08, 15:49
ja bralem duzo supli wiec nie bede sie rozpisywal:)


chodzi o te co ostatnio 1 mask 2 miechy wstecz.

Dzisiaj rozpracuje matrixa pomaranczowego to sie wypowiem :p

Chodzi o to żeby info bylo jak najswieższe

kamil1141
14-11-08, 17:15
Pierwszy mój cykl był na Olimpowskim mono podobnie jak drugi, efekty dosc zadowalające.. Teraz obecnie biore cell pump'a mono vitalmaxa i bcca i jak na 2 tyg cyklu to ładnie wszystko idzie..

Blackphoenix
14-11-08, 17:20
Xtreme NAG z Kaizen-a - myślę ze glutamina warta swojej ceny , co najwazniejsze nie trzeba łykać jej tyle co w przypadku zwyczajnej l-glutaminy

Kre-Alkalyn Olimpu - zero efektów ,brałem moze z 1,5 miecha i nic.

myst0
14-11-08, 18:47
Narazie pierwszy cykl na mono z olimpa cena w miare ok niestety efekty mizerne

kamil1141
14-11-08, 20:17
Mizerne bo ty cos pewnie mizernie robisz:P

PanAntek
14-11-08, 21:10
Białko:
Matrix 5.0
smak: czekolada 5/6 troche chemią podjeżdza
rozpuszczalność: 6/6 ! 0 gruuudek :D

ciaastek91
14-11-08, 21:37
bialko ostrowia: smaki owoce lesne i wanilia ogolnie, ale da sie przezyc, rozpuszczalnosc nienajlepsza, grudki, straasznie sie pieni.

gain bolic: smak czekolada- jak dla mnie strasznie slodki, ale z wieksza iloscia wody/mleka niezly. wanilia- smak calkiem ok, lekko chemiczny posmak. truskawka- imo najlepszy smak z gain bolicow, ale po 10kg moze troszke obrzydnac ;p
ogolnie gain bolic rozpuszczalnosc w porzadku.

mono olimp mega capsy- mono jak kazde inne jezeli chodzi o dzialanie; zadnych rewelacji zoladkowych nie bylo.

mass xxl: smak czekolada z mlekiem pycha. prawie jak szejk z mcdonalda ;p

44mt
15-11-08, 11:14
Gain Fast 3100 Universal-zajebisty gainer, rozpuszczalnośc bardzo dobra(lyzeczką bez problemu), smak:banan bardzo dobry, świetne rezultaty(4,5kg pudło-stosując diete ok.7kg)

Symu
15-11-08, 13:57
matrix 5.0 (proponuje pogrubiać nazwy supli -łatwiej będzie szukać)
smak pomarańcza- na opakowaniu jest napisane że instant, ale niestety niedokońca. W szakerze rozpuszczalnośc ok.

Smak taki sobie, zjadliwy ale nie powala.

Opakowanie z jednej strony zajmuje mnie miejsca a z drugiej jednak warto przesypać to do puszki.

adonis18
15-11-08, 14:05
siema
testowałem Testosterol Magabolu - :(
lipa straszna zjadłem 3 opakowania i zupełnie żadnych efektów
elo

grzechu-82
15-11-08, 14:08
z takich mniej popularnych to np:
Universal GH MAX- pompa fajna i utrzymanie masy i siły po cyklu na krecie
EPH HARDCORE (black china labs)-moim zdaniem lepsze od VENOMA

CMP
15-11-08, 14:32
Dymatize Elite Whey Protein - bardzo dobre białeczko jem druga puche. Rozpuszczalność jak i smak bdb, a cena tez niczego sobie.

.Smile
15-11-08, 14:32
nie. (2145 zeby wiecej znakow bylo ;) )

PanAntek
15-11-08, 14:57
Storm:
Smak: winogronowy 5/6
Rozpuszczalność: 5/6
Efekty: 4/6 (spodziewałem się więcej siły)
Cena: 6/6 bardzo tanio!
Shock Therapy:
Smak: winogronowy 2/6 (jak jabol)
Rozpuszczalność: 3/6 (grudki, zlepia się strasznie)
Efekty: 5/6 (dobrze pobudza przed treningiem,lecz na dłuższą mete trzeba było sypać 2 miarki aby czuć działanie)
Cena: 6/6 bardzo tanio i ekonomicznie!

Ogólnie wydaje mi się że storm i shock zdeczka są już przereklamowane...

47
15-11-08, 18:55
1. Kreatyna mono olimpu 1250 totalna porażka 0 masy siły też

u mnie podobnie - stosowalem miesiac i normalnie mi 5 kg srednio na partie poszlo wiec kreta ta nic nie zdzialala ogolnie jestem zrazony przez to do kreatyny :(

PanT
16-11-08, 11:55
Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat Nitribolonu Treca w tabsach ?

żeby nie zaśmiecać.
Vitalmax GAINER 1:
Smak: truskawkowy, bananowy 4/6- nawet mi samkowały smaki, truskawka lepsza jak dla mnie;
Rozpuszczalność: 5/6- jak dobrze się wymiesza to nie ma grudek;
Efekty: 4,5/6- nawet dobre efekty, przybyłem kilka kg z dobrą dietą;
Cena: 5/6- nie narzekam, opłaca się zainwesotwać;

gumiś
16-11-08, 12:56
http://www.e-kulturystyka.info/images/icons/icon1.gif
NitroBilon 2

Smak: pomaranczowy 5/6
Rozpuszczalność: 6/6 Efekty: 5,5/6-duza pompa i sila podczaS,treningu,

Cena:wyskoka

LeBron23LBJ
16-11-08, 13:11
ostrowia WPC 80- czekoladowy smak to dupy, to był raczej posmak, wanilia torche lepsza. Jeśli chodzi o rozupuszczalnośc no to trzeb sie troche pomęczyc z szejkerem a potem poczekac ok 4 minut by piana opadła. W szklance nie da sie tego mieszac. Cena bardzo dobra. Skład też. Efekty bardzo minie zadowoliły. Polecam tym co nie mają zbyt dużo hajsu na wydatki!

DoDiK_29
16-11-08, 13:18
Nie brałem, Nie biorę, Nie wezme.

Według mnie branie jakichklolwiek supli, odżywek, steryd jest bezsensowne.
więcej szkody niż pożytku

gumiś
16-11-08, 13:24
halodrol liquigels-duzy przyrost sily i wytrzymalosci silowej.Cena-zajebiscie drogi

krzysiekzip
16-11-08, 13:29
Brał ktos nox pumpa jak tak z jaką kretką go łaczył i co najważniejsze jakie efekty:)

Symu
19-11-08, 17:18
Nigdy więcej matrixa 5.0 :/ kijowy smak i uczucie ciężkości na żołądku, w tym przedziale lepiej odpłacić 10 zeta i kupic gold wheya.

Chesterxxxxx
20-11-08, 02:56
Syntrax Matrix 5.0 Czekolada

Smak: Ogolnie Bardzo Dobry, przypomina smak lodow czekoladowych w waflu:D
Rozpuszczalnosc: Z mlekiem 9/10; Z woda 10/10 ale wtedy juz nie taki smaczny
Efekty: +2kg i 0cm w Pasie wiec 2kg suchej masy
Dodatkowe Uwagi: Tylko to bralem na cyklu ale kumpel bral to razem z Mono Vitala i jeszcze lepsze efekty
Cena: Bylo to jakis czas temu ale wtedy 179zl to bylo tanio

Vitalmax Karnitin L-30000 Liquid

Smak: Grejpfrut, kiepski ale wali sie jak lufe wiec dlugo nie pozostaje niesmak
Rozpuszczalnosc: Suplement w płynie
Efekty: Rewelacja po 1L pitym przez 2 miechy -7cm w Pasie i -11cm w Talii
Dodatkowe Uwagi: Zrzucalem z wysokiego pulapu wiec pewnie dlatego takie efekty ale ponownie kupilem 1L tego specyfiku i zobaczymy jak bedzie...Oprocz tego bralem to przy treningu na Mase co wazne
Cena: Ogolnie Niska bo 59zl a w stosunku do jakosci to Oscara bym im dal(a pan pseudoznawca ze sklepu powiedzial mi ostatnio, ze Vitalmax to upadajaca firma i nie sprowadza ich odzywek do sklepu bo nikt tego nie kupuje)

Trec BCAA Anabolic System

Smak: Kapsulki jak Kapsulki
Rozpuszczalnosc: N/D
Efekty: 1szy Moj Suplement i rewelacja, zauwazalny przyplyw energii po zastosowaniu, szybka regeneracja, 2,5 M-ca - 3cm w Lapie i sporo sily ale dokladnie nie pamietam ile
Cena: Naprawde zadowalajaca

Olimp BCAA MC 1100

Smak: Kapsulki jak Kapsulki
Rozpuszczalnosc: N/D
Efekty: Lipa, Lipa, Lipa zatrzymywal niby katabolizm ale w porownaniu do w/w Trec`a BCAA to jakis podrzedny suplemencik
Cena: Drogo nawet w necie

Vitalmax BCAA MC 1000

Smak: Kapsulki jak Kapsulki
Rozpuszczalnosc: N/D
Efekty: Niebo lepsze od MC Olimpu ale troche gorsze od BCAA Trec`a. Szybka Regeneracja, zauwazalne delikatnie dzialanie w trakcie treningu, dobre stopowanie katabolizmu pod warunkiem, ze wsadzi sie miedzy bajki zalecane spozycie producenta
Cena: Dobra i przede Wszystkim Suplement warty tej Ceny

Olimp L-Glutamina MC

Smak: Kapsulki jak Kapsulki
Rozpuszczalnosc: N/D
Efekty: Bralem razem z BCAA Olimp i jedno warte drugiego...
Cena: Fatalna

Activlab BCAA Xtra + L-Glutamina Powder

Smak: Okrutny
Rozpuszczalnosc: Fatalna w cieplej i jeszcze gorsza w Zimnej, najlepiej lyzke z prochem na jezyk - szybko popic woda potem druga lycha i z glowy, tylko przed popiciem nie wziasc wdechu bo proch zakrztusi.
Efekty: 3 Dzien dopiero stosowania(3 dzien cyklu) ale pozytywnie, da sie odczuc dzialanie, po 1szym treningu +2cm w lapie z czego ok.5-7mm zostalo a juz 48h minelo ale to raczej nie zasluga BCAA zawsze mi sie taka lapsko pompuje a, ze to 1szy trening po wakacjach to te spuchniecie jest pewnie kwasem mlekowym...

O taurynie, Witaminach i Izotonikach nie ma sie co rozpisywac...

Symu
22-11-08, 12:46
Nie rozumiecie chyba o co mi chodzi dokładnie w tym temacie:

"Cena: Bylo to jakis czas temu ale wtedy 179zl to bylo tanio"

Chodzi mi o suple które braliście max 3 miesiace wstecz, bo wiem że matrx np. smakowal kiedyś zupełnie innaczej niż teraz. Chodzi o to byśmy mieli wiadomości na bierząco.

mrozikhg
23-11-08, 12:04
Kreatyna
Trec mono (kapsy) - pierwszy cykl OK, drugi juz slabo choc zawsze do przodu,
NITROBOLON II- kozak pod kazdym wzgledem -smak,rozpuszczalnosc, pompa-->OK!
GAINER
GAIN BOLIC 6000 - bardzo ekonomiczny jak dla mnie..-wszystko ok. smak czekoladowy + lyzeczka kakao z woda, z mlekiem zas miodzio:) zero grudek.

DIBEZCOZIDE MAGNUM TREC
kozak, apetyt wzrosl juz po pierwszym zastosowaniu

DIBEZCOZIDE MAGNUM MEGABOL <---- SHIT!!!!!!!!!!!!!!

Wiki
30-11-08, 11:51
Mono vitalmaxa - bez smaku, działa swietnie.
Mass xxl czekoladowy - rozpuszczalnosc dobra, smak b.dobry, działanie zalezy od diety, u mnie było ok.
L-glutamina vitalmaxa - gorzko-słodki smak (taki glutaminowy:)), działania zbytnio nie odczulem na sobie, uzywalem jako dodatek.
BCAA olimpu - bez smaku, jedyny minus to ciezkie polykanie tabsow, trzeba ich troche łykac:/, ogolnie dzialanie oceniam na dobre, ale nie odczulem zbytnio na sobie, bo uzywalem jako dodatek.
Ostrowia - gówno, nie polecam, nie dosc ze nie zrobilem na tym masy miesniowej, to jeszcze w fat poszło.
Thermo speed olimpu - bardzo dobry spalacz.
HMB olimpu - nie odczulem działania.
Białko OLIMP Pure Whey Isolate 95 - świetne białko, chyba nie jadlem lepszego, smak i rozpuszczalnosc bardzo dobra, dzialanie jeszcze lepsze, jedyny minus to cena.
Serious mass (gainer) - smak b.dobry, rozpuszczalnosc dobra, dziala ok.
L-karnityna olimpu - świetna, polecam w tab. do ssania, dobry smak:)
CM3 olimp - b.dobry jabczan kreatyny


Kurde :D teraz tak patrze, troche duzo juz tego zjadłem :>

Blackphoenix
30-11-08, 15:54
czy ktoś ma doświadczenia z OLIMP Dominator Creatine Strong Matrix 7 Mega Caps ?

(http://www.aretuza.pl/olimp-dominator-creatine-strong-matrix-mega-caps-120-kap-p-2324.html)

metal
01-12-08, 14:17
witam więc tak:

Kreatyny:

trec-mój pierwszy cykl i pierwsza kreatyna, dała rade późnij słabiej
trec cm3-niestety na mnie nie działała,ale znajomi chwalą,więc dla każdego coś innego
vitalmax 250mesh- bardzo dobra kreatyna,super działanie i wyniki
olimp mono mega kaps- spoko kreatyna dobre działanie
olimp kre-alkalyn- poprostu świetna poczułem działanie od pierwszej dawki

HMB:

trec revolution-świetne hmb bardzo dobre odczuwalne działanie
olimp mega kaps- wymita! dla mnie rewelacja,mocne

termogeniki:

olimp thermo speed-bardzo korzystne działanie

Gainer:

vitalmax 1- smak bananowy bardzo smaczny i działa równie dobrze.

ciaastek91
03-12-08, 20:28
białko Trec NITROPROGEN czekolada
rozpuszczalnośc- ok, lekkie grudki przy mieszaniu z mlekiem, z wodą nie ma.
efekty- nd
smak- cos pysznego :D

Hasos
11-12-08, 21:58
matrix 5.0 (proponuje pogrubiać nazwy supli -łatwiej będzie szukać)
smak pomarańcza- na opakowaniu jest napisane że instant, ale niestety niedokońca. W szakerze rozpuszczalnośc ok.

Smak taki sobie, zjadliwy ale nie powala.

Opakowanie z jednej strony zajmuje mnie miejsca a z drugiej jednak warto przesypać to do puszki.


Białko:
Matrix 5.0
smak: czekolada 5/6 troche chemią podjeżdza
rozpuszczalność: 6/6 ! 0 gruuudek :D
Ja obecnie zaczynam, z relacji kolegów chyba dobre. Tak jak pisaliście rozpuszczalnośc bardzo dobra, smak ja mam czekoladowy może być jednak po paru dniach się przejada i troche ciężko brać nie mówiąc ,że jak wróce ze szkoły i zapomnę butelki umyć jakie tam przyjemne zapaszki się unoszę:P


siema
testowałem Testosterol Magabolu - :(
lipa straszna zjadłem 3 opakowania i zupełnie żadnych efektów
elo
W gazetach, koledzy itp. mówili jednogłośnie ,że słaby.

Rafauu
16-12-08, 20:06
olimp mega caps bcaa
opakowanie: po angielsku dawka 3 tabsy po polsku 5 tabsow, ironia?
dzialnie: bralem dawke 3 tabsy super efekty
smak: jak to tabletki xD

Marcinek
18-12-08, 09:24
olimp mega caps. - b. dobra kreatyna, cena przyzwoita, ladnie kopie.

olimp tauryna mega caps- bralem wg zalecen tj 2 kaps, to miala na mnie zly wplyw bol glowy etc etc, zmienilem na jedna i bylo. ok. laczylem z mono olimpa mc i byl super efekt.

cell pump- smak okropny, mieszany z sokami znosny (dobrze mieszac z pomaranczowym) dzialanie jak najbardziej ok. zjadlem 2 puszki i przyrosty 1,5cm bic, klata 4cm udo 2cm.

bcaa vitalmax mega caps.- nie narzekam, a nawet polecam, cena przyzwoita i dzialanie ok. jedyne co to ostry kwas czasem sie odbije ;p

wpc80 ostrowia 1800g wanilia- zjadlem. tj wypilem, rozpuszczalnosc taka sobie. smak tez nie najlepszy, ale ujdzie za taka cene jak najbardziej ok!

Chesterxxxxx
20-12-08, 22:18
Nigdy więcej matrixa 5.0 :/ kijowy smak i uczucie ciężkości na żołądku, w tym przedziale lepiej odpłacić 10 zeta i kupic gold wheya.

Tak tylko Gold Whey ma 3 Bialka Szybko Wchlanialne od Kilkunastu Minut przez Kilka Minut do Natychmiastowego Wchloniecia a Matrix 5.0 ma Jedna Frkacje ktora nawet do 8h sie wchlania stopjac tym samym katabolizm.

Jestem fanem eksperymentowania a raczej szukania odzywek az do uzyskania takich na ktorych nie zawiode sie nigdy wiec chetnie wyprobuje cos innego niz Matrix aczkolwiek bylem z niego zadowolony pod praktycznie kazdym wzgledem.

Jakiego innego Matrixa bialkowego/5-cio funtowke bys polecil?

burn
20-12-08, 23:25
Olimp Kreatyna mega caps - Stosunek cena/jakość ok. ładnie się urosło, zmieszałem z bcaa

Trec Bcaa Anabloc System - Dobre aminokwasy, łączyłem z kreatyną, w 6 tygodni +cm w bicepsie i 4kg w górę, śmierdzą nieprzeciętnie - nie wąchać przed połykaniem :P

ślepy
24-12-08, 13:28
no to i ja sie wypowiem..

1 cykl - mono Vitala (+6 kg)

2 cykl - Cp (smak porazka) + mono (+3kg)

3 cykl - Storm (smak spuer) + Nitro2 (pijąc to myslalem ze sie porzygam) + mono (chyba najgorszy z moich cykli, praktycznie zerowe przyrosty ale to dlatego ze dieta kulała i troche imprez było)

4 cykl - HP + No Shotgun - w smaku oba porazka ale efekty konkret. Bardzo dobre pobudzenie przed treningiem i pompa masakra. (ok.+7kg)

5 cykl - Clout (smak ochyda) + Shock - cykl średni bo mimo ze Clout mocno kopał to Shocka wogole nie czulem. (+4kg)

6 cykl - NOX Pump + GM - konkretny cykl z tego wyszedl. NOX przed treningiem masakra, pobudzenie i pompa super. (+5kg)

7 cykl - NOZ IV + mono - lajtowy cykl, mimo wszytko siła skoczyla znacznie. NOZ kładzie na łopatki, przed treningiem miazga. (+2kg)

Seba87
06-01-09, 02:04
Shock - dobry przedtreningiem

Monohydracik vitala zielony - zawsze klepie bardzo dobry

Cp - zarówno jak i poprzedni najlepiej łaczyc jedno z drugim

hitec creamass - dobre niezle efekty dobra cena

tribusteron 60 olimpa - nieźle klepie daje duzo siły

Rynju
06-01-09, 19:33
Creatine Creapure firmy FitMax - najlepsze mono, dziala ZAWSZE w porownaniu do kazdych innych ;) POLECAM !

Paker666
23-01-09, 15:32
Mass XXL :
Smak: czekoladowy 6/6
Rozpuszczalność: 6/6
Efekty: 5/6 (zjadłem go 2 opakowania po 4.8 kg ,masy przybylo w granicach 7 kg)
Cena: 5/6

Mutant Mass:
Smak: wanilia 5/6
Rozpuszczalność: 5/6
Efekty: 5/6 jestem w trakcie spozywania 6.8 kg, zjadłem juz okolo 5 kg i masy przybyło z 4 kg.
Cena: 5/6 obecnie taniej od Mass xxl

Ostrowia:
Smak: wanilia 3/6 mi nie smakuje blee.
Rozpuszczalność: 4/6
Efekty: jak to białko :)
Cena: 6/6

Damian st-ce
25-01-09, 10:19
Kreatyna OLIMP Mega Caps 1250 mg. Dobra cena, dobry towar.
Bcaa Vitalmax
Witaminy i mineraly Olimp Mega Kaps
Gainer 1 Vitalmax
Bialko Olimp 80 Night Formula

+

odpowiednia dieta, ciezki trening - przyrost masy gwarantowany :))

dawo
27-01-09, 08:48
Witam, a ja brałem to:
Elite Total Gain 4,8kg - gainer (76g) z dodatkiem kreatyny (5g) i l-glutaminy(2g). :lol:Powiem tak smak 6/6 - miałem waniliowy, rozpuszczalność 6/6 bardzo ładnie w mleku , działanie 6/6 u mnie podziałał - masa podskoczyła 4kg po miesiącu... Dobra koniec chwalenia,

pozdro...

LeBron23LBJ
31-01-09, 14:20
Vitamin Shop - Koncetrat Białka serwatki 80 % !!! 35 zł za 600g , rozpuszczalnosc 6/6 , smak 4/6 (naturalny ;/) , działanie 4/6
Klasyczne WPC, dobrze rozpuszczalne, mysle ze za to cene sie oplaca. Plusem sa male opakowania 600g, bez problemu moge na siłke zabrac. Polecam

adrian16
07-02-09, 17:15
ja polecam massacre dobrze daje

adrian16
07-02-09, 17:20
masacra jest najlepsza ja mam 16 lat i biore 130kg juz

LeBron23LBJ
08-02-09, 15:31
no i ch*j

burn
08-02-09, 15:33
masacra jest najlepsza ja mam 16 lat i biore 130kg juz
Padłem :D

slim shady
08-02-09, 16:03
masacra jest najlepsza ja mam 16 lat i biore 130kg juz

haha :D

niewula
10-02-09, 21:05
Booster- NO-Xplode kopie niemilosiernie moge robic cwiczenie jedno po drugim :D:D
koledzy biora deca stack i storm i ja mam takie same efekty bez tylu kreatyn albo nie wiem czy nie lepsze na masie nie przytylem nawet schudlem ale sila podskoczyla

regan14
17-02-09, 17:59
Zaczełem teraz cykl kreatynki CM3 1250, zobaczymy co z tego wyjdzie.
z uwagi ze to jablczan nie dodaje zadnych transporterow;]

kamil1141
17-02-09, 18:28
skonczyłem własnie jesc xpanda energized. Jestem zadowolony 7,5 kg w sile w masie 2,5-3kg łapka 1,5 cm, zajebiste pobudzenie na treningu( tyle ze nie mogłęm spac w nocy :D bo cwicze wieczorem )smak jaki i rozpuszczalnosc dobra. Ogólnie polecam ;]

Symu
23-02-09, 14:33
GAKIC muscletech ( niestety 1 porcja) - kiedyś już miałem doczynienia z tym suplem ale dostałem wczoraj próbeczke no i postanowiłem zobaczyć jeszcze raz co tam jest :)

To od początku. Jak na MT przystało 1 produkt ma 3 patenty ( nazwa, rozdrobnienie i substancja). Tabsy mają chyba jakaś czekoaldowa powloczke ( albo mi sie tak wydaje) która czyni je bardzo neiprzyjemnymi po kontakcie z jezykiem :P. Dziwny kształt i ich "plastikowosc" nie ułatwia połkania. Jednego rozgryzłem ale to był zły pomysł.

Działanie: Producent sugeruje że supelek zwiększa siłe o 10% i zmniejsza zmeczenie o 28% (czy jakos tak). Pierwszego nie zauważyłem, ale co do redukcji zmeczenia to działanie znakomite. Po trerningu nie jestem wypompowany jak zazwyczaj (a w zasadzie nawet nie jestem zmeczony), kazda kolejna seria wydawała się pierwszą (b. szybka regeneracja meidzy seriami).


Ogolnie supelek na duzy + (naprawde działa), ale nie wart swojeje ceny ok. 10-15zl /porcja. Ciekaw jestem jak sprawdzałby się w innych sportach (np. tenis) niestety brak próbek a cena raczej odstrasza i pozostawia ten suplement dla wyczynowcow badz bardzo kasiastych kulturystów ;)

michal_f
23-02-09, 15:17
aktualnie jem Ostrowie WPC oraz Lean Desert :smile:

mazur47
23-02-09, 20:19
ja biore teraz mass xxl... rozpuszczalnosc na 6 a smak... hmmm lepsze niz kakao poprostu 6+... efekty pozniej napisze jak skoncze to zrec

Alex89
02-03-09, 15:33
Gain Bolic, Ultimate Nutrition Muscle Juice moim zdaniem najlepsze Gainery! X5 Protein i Sixstar Whey Protein byly super! Stacki to No-Xplode i CellPump sa bardzo dobre, Kreatyna Mono to Olimpa MegaCaps i TCM tez Olimpa! BCAA bralem tez Olimpa!
Nitrobolon 2 nie byl taki super...
Teraz biore Hi-teca Protein w smaku i jakosci jestem zadowolony!

michal_f
08-03-09, 13:56
aktualnie jem Ostrowie WPC oraz Lean Desert :smile:

zakupilem jeszcze gain bolica :smile:

Aponax
08-03-09, 14:57
gain bolic 6000 (nie polecam) , mass xxl , ostrowia wpc 80 (słaba rozpuszczalność , smak truskawkowy nie dobry ) , carbo olimp , vitalmax 1 , vitalmax 2, monster max , pvl mutant mass .
nitrobolon olimp , mono z megacaps , bcaa z olimp , vitalmax kreatyne . No i tam chyba weszło jakies hmb , reszty nie pamietam ale troszke tego było :].

know1126
08-03-09, 15:44
X5- ochyda o smaku kokosowym...

Symu
08-03-09, 17:20
opisywać każdy suplement po kolei

michal_f
08-03-09, 17:24
zakupilem jeszcze gain bolica :smile:

no to tak : lean dessert mam czekoladowy ... smak wysmienity :smile: ostrowie mam naturalna ... da sie wypic ale dodaje łyzke kakao i jest bardzo dobra wtedy ;) a gain bolica mam truskawkowego ale nie jadlem jeszcze... jutro zjem to napisze jakie wrazenia:smile:

BossMafii89
10-03-09, 21:37
Słyszał ktos o tych odżywkach firmy 'herbalife' ?
www.herbalife.pl

Kolega własnie zamówił odżywkę białkową i koktajl.

Szczerze pierwszy raz o tym słysze wogle to jest to samo co te suplementy które korzystamy ?

Symu
10-03-09, 22:29
Powiedz koledze że wydał bez sensu b. dużo pieniedzy. To są te same suple co "kulturystyczne" tyle ze 10 razy drozsze (patrz białko 250g 116zl)
http://www.herbalife.pl/f3.php

michal_f
11-03-09, 17:15
zaczalem juz gain bolica truskawkowego, zadowolony jestem z rozpuszczalnosci i smaku a na efekty to jeszcze za wczesnie:smile:

michal_f
19-03-09, 19:05
a i bym zapomnial bralem jeszcze najwiekszy niewypał firmy Megabol... czyli Testosterol 250... efektow nie stwierdzono:smile:

kacperek
19-03-09, 20:45
polecam tcm jabko olimpa biore i bez diety tyje :P na siłowym przez 5 tygodni 4kg masa ;p
aha i gain bolic 6000 olimp dobrze wchodzi po treningu czuje sie brak zmeczenia i relax ;P

białko hansa x sport smak wanilia (do dupy ) ale dobre bo brałem na noc i nie byłem rano głodny a jak sie skonczyło i jadłem posiłek to juz teraz rano jestem

NIKOLIS 168
20-03-09, 17:01
Aktualnie szamie BCAA firmy Fitmax i moge je naprawde polecic.
Jeszcze gratis Tribullus :D

edem199109
07-04-09, 22:39
CHhciałem sie dowiedzieć jak mam brać tą kreatyne z universala zeby był efekt czy brac tak jak pisze ze przez pierwszy tydzien po 4 porcje dziennie czy jak ????

slim shady
07-04-09, 23:05
nie ten temat
ale
Dni treningowe: 5 g po przebudzeniu i 5 g po treningu
Dni nie treningowe : 5 g

edem199109
08-04-09, 15:09
a czemu tak a nie tak jak pisze ze przez tydzien 4 razy mam brac ??

michal_f
08-04-09, 16:32
niedawno zjadlem 2 probki z fitmaxa : pierwsza to bylo carbo pomaranczowe smak bardzo dobry,rozpuszczalnosc dobra ogolnie good xD i jeszcze zjadlem gainera z fitmaxa mass active o smaku truskawkowym z tym to juz rozpuszczalnosc gorsza ale daje rade ... smak taki sobie ...w smaku lepszy juz gain bolic ;) pzdr

slim shady
08-04-09, 22:41
a czemu tak a nie tak jak pisze ze przez tydzien 4 razy mam brac ??
bo faza nasycenia to mit, i nie działa bo i tak nie wchłoniemy tyle kreatyny i ją wydalimy
wiec szkoda kasy

Młody
12-04-09, 11:33
jadłem swole z Syntrax piłem tylko naczczo po treningu kreaalkalyne żeby zaoszczędzić staka smak okropieństwo tak jak i storm i shock ale kop dużo mocniejszy niż storm i shock przynajmniej jak dla mnie no i dużo tańszy !

myst0
12-04-09, 13:08
zjadłem 100 capsów z olimpa po 2 miechach ćwiczeń więc nie wiem czy to się zalicza do cyklu heh

a 2 miesiące temu

Vitalmax zielona 250 mesh + tauryna

efekty : siła poszła o jakieś 8-9kg masy praktycznie nic bo dieta kuleje

Teraz mam zamiar zrobić drugi cykl

mono vitala + tcm3 treca,albo zamiast jabłka aminokwasy z activlab

chodzi mi głownie o siłę

strabek
23-04-09, 16:29
Cykl na Mono zielonym Vitalmax 500g + gainer Trec Mass XXL 4,8 kg + bialko API Whey Protein X + Bcaa Activlab z glutamina 500g
Wszystko na duzy plus - sila nie jest dla mnie priorytetem, ale masa poszla ladnie - ok. 8 kilo. Calkiem dobrej jakosci masa, bo w pasie przybylo tylko 1 cm :)

Co do smaku:
Vitalmax wiadomo kreatyna nie ma smaku nie rozpuszcza sie
Mass XXL czekoladowy - niebo w gebie, smakuje jak pitna czekolada w kawiarni, poczatkowo orgazm smakowy - potem troche przesyt, radze kupowac w mniejszych porcjach a rozne smaki, zadnych sensacji zoladkowych, wzdec etc
Api whey protein X - truskawkowe niestety, bo takie tylko bylo w aukcji taniej- bralem na noc i do sniadania, dla mnie dobre bialko, smak i rozpuszczalnosc ok.
Bcaa z glutamina Activlabu bardzo dobre, smak cytrynowy troche chemiczny - straszna zgaga i posmak przez pol dnia w gebie mi zostawal.

pozdr

kastorius
24-04-09, 12:58
-Nano X9 Muscletech – rewelacja , pompa znakomita i lekkie pobudzenie , produkt wart ceny
ocena 9/10

-Nitrix BSN – bardzo dobry produkt , dawkowanie trzeba +50% przyjąć na wstępie ale pompa ogromna
ocena 8/10

-AAKG mega Hardcore TREC – Bardzo dobra , tańsza alternatywa dla zachodu , pompa świetna , regeneracja lepsza - za tą cene produkt 10/10

-AAKG Olimp – dobra pompa , produkt niczym nie zachwyca, poprostu działą
ocena 7/10

-nox3 universal – dobra pompa , działanie długo się utrzymuje, cena za duża do działąnie
ocena 7/10



-Shock Therapy Universal – smak dość kiepskawy, bardzo słaba pompa za to mocne pobudzenie i energia
ocena 7/10

-No X plode – smak zawsze świetny , pompa odczuwalna ale bez rewelacji , za to skupienie i motywacja oraz energia swietna
ocena 8/10

-NaNo Vapour Muscletech – smak znośny , pobudzenie na ogromnym poziomie , nie dla ćwiczących późnym wieczorem – brak snu , zero deklarowanej pompy mięśniowej za to ogomna wydolność
ocena za poduszenie wydolności 10 za pompe 1 - w sumie 5

-nitrobolon 2 trec (porcja dla mnie 25g jednorazowa) – pompa świetna, poprawa siły i wydolności, smak dobry gdy mieszany z ilościa wody zalecanej przez producenta
ocena 9/10

-Xpand Dymatize – produkt ok, smak miałem wiśniowy i tragedia - zapach kleju, pompa ok, ale gorsza w stosunku do w/w nitro, no i podeszła woda
ocena 5/10

-V 12 HP (bez kreatyny) – smak taki sobie, pompa dobra , energia i skupienie na przyzwoitym poziomie , produkt idealny dla tych co chcą odpocząć od kreatyny
ocena 7/10

-Nitrrobolon Energizer TREC – Pompa średnia , smak kiepski , energia i motywacja do treningu bardzo dobra , polecam dla wpomagania siłowego treningu w okresie redukcji, zawiera dobrą ilość antykatabolików i dużo kreatyny w 4 formach
ocena 8/10

-Massacra Olimp- słodka (40g cukru w porcji!!) mocny wyrzut insuliny ze względu na zawarty cukier i ospałość i brak motywacji od 30 min treningu , pompa słaba i brak pobudzenia , produkt nadający się wyłącznie jako formuła potreningowa za to brakuje aminokwasów i innych antykatabolików i regeneratorów, shit jednym słowem za dużą kase , nie polecam.


informacje rózniez na moim blogu: http://kastorius.blogspot.com/search/label/OPINIE

jarecki19872
04-05-09, 23:38
Białko- fitmax whet protein- smak-rozpuszczalność OK!!( wanilia, czekolada, truskawka)
Kreatyny- fitmax mono, Alri-nGorge,Gaspari-SizeOn,CellPump,Olimp-knockout-Ze wszystkich byłem zadowolony chociaz smak SizeOn taki sobie.
Pompery-buzery przedtreningowe-Animal Pump (słabo), Gaspari Plasmajet OK!!Muscletech Nano Vapo-pobudzenie słabo-pompa mega!!Dorian-elegancko!!
Witaminy-Animal Pak(duzo lepsze samopoczucie) Olimp multiple-dobre jak na swoja cene.
Spalacze- Clenburexin(słabo), Animal Cuts(słabo).Alri VENOM-Petarda!!!(szkoda ze wycofany:(), JetFuel-OK!!
Buzery testosteronu-Olimp Erekton-OK! Gaspari Halodrol-Petarda!!Animal Test-Petarda!!
Now Super Enzymes-elegancko wspomagaja proces trawienia
Animal Flex-stawy OK!! Incarnate-stawy OK!!
To tak ogólnie wszystko co pamietam;p

marriusz6
05-05-09, 08:45
nano vapor 1puszka +Halo 2puuszki (smak nie wypowiadam się dla mnie nie istotny)+BIAŁKO SYNTHA - 6 BSN
Efekty dobre

gineko
05-05-09, 12:57
www.ocensuple.pl polecam, przyda sie przy ocenach suplementow

koro74
22-05-09, 18:09
Jack3d (USP Labs)+White Flood (Controlled Labs)
+ bialko (Met-Rx) - na tym jade teraz juz od jakiegos czasu i jestem zadowolny z dzialania i smaku.
wczesniej byly min.
-naNo Vapor
-Superpump 250
-Thermo Shock
-White Blood
-Animal Pump
-Storm
i creatine monohydrate z (now foods)

Jak pisalem powyzej w tej chwili kozystam juz z 3 puszki Jack3d i wroce po nastepna z kilku powodow. przede wszystkim brak sztucznych kolorow wszechobecnych w wiekszosci odzywek. Wielkosc dawek o wiele mniejsza niz w przypadku innych odzywek. Producent zaleca nie przekraczac 3 scoops na dobe. Wiecej info o tym produkcie mozna znalezc na www.usplabsdirect.com
Jesli zas chodzi o White Flood to chyba wiekszosc ludzi tutaj albo juz ekspertymentowala z tym produktem albo slyszala o nim. Rowniez godny uwagi Nitric Oxide bez kreatyny

LeBron23LBJ
24-05-09, 10:43
ostatnio biore bialko Trec'a Ultimate Protein smak waniliowy. Sma jest zajebisty, słodki i po prosru dobry. Rozpuszczalnosc tez dobra, zero grudek i zero piany. Dobre bialko naprawde. Cena tez ok.

Symu
25-05-09, 15:06
Miałem probke creashota z activlaba i

smak cytryna-grejfrut - tak samo jak producent nie umiem okreśłić tego smaku, mniejwiecej jak zielony płyn do naczyn jako ze sa gorsze 4/10 :P

uczucie na zoladku : masakra , myslalem ze mi wybuchnie

pompa: 10/10 :D nie wiem co oni tam sypia ale sie mega zdziwiliem, super pompuje ;)

KowalX
25-05-09, 15:43
Ja właśnie zjadam (około 20dzień cyklu):

Prolab - amino 2000 polecam i ten zapach :)
Super pump 250 [smak ICE Flavor smakuje :) działanie pełen zachwyt w połączeniu z sizeON (smak też mi odpowiada)

- na początku nieźle nosi
- pompa rewelacja
- dobre skupienie
- duże przyrosty siły i jakbym stracił kilogramy tłuszczu ,a dopiero 20dzień :)

cena SizeON - 169zł
super pump 250 - 140zł
prolab amino 2000 -89zł

p_narozny
03-06-09, 23:46
Nie wiem czy bylo o tym ale wpisze. Na stronie pakerka, z tego co mi mowil koles przez telefon.
Nowe bialko Optimum Nutrition 100% Gold Whey - TROPICAL PUNCH - na lato jak znalazl, swietny orzezwiajacy smak no i dobra rozpuszczalnosc, polecam:)

pure
10-06-09, 20:07
Pure Whey Isolate 95 OLIMP - b. dobre białko, zdecydowanie poprawia jakość mięśnia (efekt odczuwalny po paru dniach), b.dobra rozpuszczalność, godny polecenia izolat -> 10/10. Cena dosc wysoka, ale warto doplacić...

Dziś kupiłem na próbę, wiec jak ktos uzywal prosze o szybka recenzje:

OLIMP Super Whey Gainer 4000 (strasznie slodki, tyle na dzis ;))

OLIMP Glutarol 1000

OLIMP BCAA 750 Strong

BIOGENIX ProLongatum (na dobry sen ;))

szczuro18
10-06-09, 21:24
X-Pand dimatize jest ok polecam ale do tego coś na mase jakiś gejner i efekty sa świetne ładna pompa wchodzi siły duzo , ale trzeba pamietać o diecie :) gejner ULTIMATE Muscle Juice o samku czekoladowym do samego końca smakuje świetnie.

piap1
24-06-09, 07:45
Ja brałem oba te produkty megabola i niesamowicie na mnie zadziałały.Natomiast nie polecam gainera 737 od megabola zero efektów to wogóle nie jest gainer tylko jakieś dziadostwo.Jeśli chodzi o białko to jadę na najtańszej ostrowi i bardzo sobie ja chwale.Z kreatyn wybór jest prosty NO XPLODE każdy kto to brak zgodzi sie ze mną najlepszą kreatyna na rynku.

Symu
24-06-09, 13:51
no xplode to nie kreatyna- to tylko jeden z licznych skladnikow xD

Komando
24-06-09, 13:52
ja brałem mass xxl i kreatyne.. cos dalo ale malo

Komando
24-06-09, 13:54
a brał ktos myoshock hsp?

kapec
26-06-09, 19:50
ja brałem mass xxl i kreatyne.. cos dalo ale malo
Ja stosowałem na początku swojej "przygody" i wtedy efekty były naprawde duże. http://www.pasjoneo.pl/profil,8307/

kapec
26-06-09, 19:50
a brał ktos myoshock hsp?
Ja i powiem, że polecam :happy:http://www.pasjoneo.pl/profil,8307/

domin1989
04-07-09, 14:23
Miałem okazje brać nox pumpa jest rewelacyjny zaden dopalacz tak na mnie nie działał z resztą mało który na mnie działa . Duze skupienie na treningu
przypływ siły zero zmęczenia. I brałem go z Anabolic HALO
efekty jak dla mnie były duze :happy:

Kamil189
05-07-09, 21:20
Proszę o pomoc. Możecie mi polecić jakąś dobrą sumplemantacje na siłe tak do 250 zł. Bo wiecie ja ćwicze od roku i zabardzo sie nie znam na sumplach jakie są dobre a przeglądanie ich na allegro i czytanie jakie poszczególne odżywki mają działanie to tylko mętlik w głowie powstaje:sick: Więc licze na waszą pomoc :pray:

thomas_figo
05-07-09, 23:02
ile masz lat,ile wazysz,co chcesz osiagnac??????

pure
06-07-09, 07:48
ile masz lat,ile wazysz,co chcesz osiagnac??????

piszcie sobie na takie tematy na pw. ktos kto wchodzi do watku chcialby poczytac o suplach a nie poradach dla zielonych... niech kolega zalozy osobny watek a nie zasmieca czyis...

Kamil189
06-07-09, 20:29
No dobrze kolego PURE ale jak już zaśnieciłem to chyba nieopłaca mi sie zakładać nowego wątku. Mam 19 lat i waże 83 kg jak narazie wyciskam 80 kg na serie ale chciałbym dojść do ok 85 kg może troszeczke więcej. Licze na pomoc

yaro09
06-07-09, 21:15
piszcie sobie na takie tematy na pw. ktos kto wchodzi do watku chcialby poczytac o suplach a nie poradach dla zielonych... niech kolega zalozy osobny watek a nie zasmieca czyis...

nie na pw bo od tego jest forum. fakt ze moze zły dział ale przez takie pytania tez sie czegos uczysz nie?

thomas_figo
07-07-09, 00:09
piszcie sobie na takie tematy na pw. ktos kto wchodzi do watku chcialby poczytac o suplach a nie poradach dla zielonych... niech kolega zalozy osobny watek a nie zasmieca czyis...
nie widze przy twoim nicku napisu moderator takze zluzuj.

Kamil189
07-07-09, 17:12
Dzięki koledzy za wsparcie tylko prosze o odp na mój wątek. Myślałem jeszcze nad białkiem Biogenix – Prolongatum tylko niewiem z czym to połączyć żeby był dobry efekt.

Symu
07-07-09, 18:33
TU raczej nikt nie odpowie, nowy temat załoz.

fallenursus
25-07-09, 06:38
dostalem Anabolic Window za pol ceny, wiec of course lyknolem. teraz zaluje ze nie wziolem przynajmniej dwuch. byly po pol ceny bo to te stare pojemniki, i poprostu sklep chcial wysprzedac stare.Mam smak zielonego jablka. pilem dzisiaj po treningu z woda, i musze przyznac ze milo mnie zaskoczylo. dosc dobre bylo!Firma Nutrabolics-jakby ktos nie wiedzial. naprawde znakomity sklad produktu, to kazdy moze sobie sprawdzic. polecam!:smile:

ziomeczek
22-08-09, 17:37
Kreta Olimpa 1250 ilośc 150 Tabletek
Efekty:Około 7 kg na płaskiej
Oraz 10 kg na skosie No i inne troche .
Masa:1-1.5 myślałem że pójdzie więcej:((((

slim shady
22-08-09, 17:46
150 tabsow to chyba troche mało jak na cykl, chyba ze cos mi sie pomieszało

Fehu
30-08-09, 13:16
temat nie do tego

- Ostrowia vs Łowickie ostrowia pewność składu, lowickie smak

x5 olimpowki nie wypał

pure
30-08-09, 17:20
Kreta Olimpa 1250 ilośc 150 Tabletek
Efekty:Około 7 kg na płaskiej
Oraz 10 kg na skosie No i inne troche .
Masa:1-1.5 myślałem że pójdzie więcej:((((

ja mialem poprzedni cykl na krecie 1250 olimpa to az mnie lapy swedzialy, teraz na vitalu zaczalem mono oczywiscie i jak narazie to dziwne uderzenia ciepla ale tez ladnie pompuje

regan14
01-09-09, 08:01
Cm3-pierwszy moj cykl na krecie, jak dla mnie kozak!

Beni
01-09-09, 09:26
jha 1 jablczan kreatyny (ATP creatine)-jak na 1 raz moze byc fajny bicek jest spompowany na tym...
2-cm3-jestem bardzo zadowolony efekty fajne...mam zamiar powtorzyc to;]

regan14
02-09-09, 16:21
Cell Pump-powiem tak rewelecji wielkiej nie było, coś tam poszło ale wiadomo został niedosyt. smak masakra 2/5 działanie 3/5.

know1126
09-09-09, 11:24
Wczoraj stestowalem probke AdreNOline ULTIMATE, ktora dostalem od sprzedawcy. produkt niezly, sklad tez w sumie jak sie czyta...

efekty:

sila: w sumie sile daje spozywanie tego podczas treningu. bylem cholernie zmeczony po calym dniu innej roboty, a serie szly bardzo dobrze, nawet troche lepiej niz normalnie.

pompa: no tej nie ma jak to pisza w opisach produktu,napewno nie 2-3 cm jak reklamuja;) moze troszeczke...
regeneracja: jak wyszlem wieczorem na miasto to nogi same mnie niosly,nie wiem czy to zasluga tego, ale nie czulem ze cwiczylem,zmeczenia prawie wcale po godzinie i jak bym mial wolny czas to czuje ze mogl bym pobiegac se sporo jeszcze, fajne uczucie.

smak: pomarancza-ok, ta sama chemia co i w HP, smak podobny, tylko ze slodsze o wiele.

ciekawy podukt,ale sa chyba lepsze. niemniej przydalo by sie wiecej ,wiecej bym potestowal..;)

zioma102
12-09-09, 19:23
1. Kreatyna mono (vital max) + HMB:revolution (Trec) + Whey GainBody (Activlab)
2. Kreatyna mono (vital max) + Whey Best Mass (Activlab)
3. Ultimate Protein (Trec)
4. Aktualnie od dzisiaj zaczołem Cre-no muscle MAX (vital max) + L-glutamina (Vital max) + BCAA 1000 (vital max) + Whey Best Mass (vital max)

manias
15-09-09, 21:14
Gaspari nutrition SizeON + SuperPump 250 + mono multipowera + myofusion
zestaw przechuj polecam goraco :D bylem po redukcji malej :p i poszlo jakeis 5 kg czystej masy :) niedlugo jeszcze raz zastosuje :D

klowa
17-09-09, 22:37
Ja stosowałem:
MegaBol GAINER737 3kg truskawka
-smak dobry
-rozspuszczalnośc bardzo dobra
-Efekt średni
Następnie i teraz:
GAINER 737 + kreatyna OLIMP MEGA CAPS 1250
Siła i masa widoczna była juz po 2 tygodniach.

Ninja165
19-09-09, 10:09
Ja stosowalem kreatyne Vitalmaxa (mono)
i szczerze to tak
+
20kg wiecej na laweczce
7kg wiecej na rozpietki
2 kg mi przybylo
-
smakuje jak piach
nie rozpuszcza sie

warmach1ne
25-09-09, 14:04
Białko - Nutrend 100% Whey Protein ... smak waniliowy jak na białko polecam ze względu na smak, ponieważ nie jestem hardcorem jeżeli chodzi o picie odżywek i nie mam 4 certyfikatów jak moi znajomi i nawet białko ostrowi o smaku owoce leśne pija ze smakiem a u mnie wywoływało odruchy wymiotne :) efekty jak to po białku ;)
rozpuszczalność bardzo dobra

Gainer - Trec Mass XXL - smak Czekoladowy bardzoooo dobry, lepszy nawet niz jak ostatni raz bralem rok temu, efekty 3 kg opakowanie 4 kg masy mysle ze to dobry wynik a nie brałem idealnie wedlug zalecen tylko nie raz zdarzylo sie, ze bralem tylko 1 raz dziennie więc jak najbardziej polecam. Jeżeli chodzi o rozpuszczalność to nie znam innych produktów tak dobrze rozpuszczalnych :D

Symu
10-10-09, 18:31
Z ciekawszych supli [

B]Hi tec- magnesium citrate[/B]- kolejny raz ta firma przekonała mnie do tego żeby nic od nich nie kupować. Ten suplement chyba wogole nie zawiera magenzu bo nawet przy dawce 500mg dziennie tlenku magnezu uzupełniłby niedobory.

Ogólnie proponuje tej firmy kijem nie tykać :)

know1126
12-10-09, 22:48
OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX. Bialko calkiem ok, cena/jakosc wiadomo, spoko.
Pragne polecic smak Pinacolada, teraz mam i bardzo dobre;)
odradzam cappucino i ice coffe, nie dobre i zostają grudki koloru brązowego od dodatkow smakowych (czasem).

butcher
13-10-09, 14:45
Ja NIE polecam Atlas Super Weight Gainer mimo,że zawiera dużo białka weglowodanów smakuje jak g...o.:sick:
Za to polecam Mutant Mass :rockon:idealnie dobrane składniki + wyśmienity smak a co najważniejsze działa.

myst0
16-10-09, 18:57
Obecnie Xpand+mono z universala

wale w dt xpand jedna dawka przed treningiem i po treningu mono
w dnt dwa razy mono dziennie jest to 2 tydzien jak biorę pompa jest siła troszkę podskoczyła ogólnie na + :)

Mastershammer
20-10-09, 08:50
1.Odżywka wysokobiałkowa Peak Performance,dla mnie bomba,w smaku spoko(malina,vanilia)czekolada odpada
2.Whey perfect protein(hydrolizat,koncentrat,izolat)Trec nutrition,smak smietankowo-vaniliowy naprawde,smaczna i dobra jakość
3.Aminokwasy-Dymatize nutrition(super amino 4800mg)lubAmino-whey-system Trec nutrition całodzienne aminy proste dla mnie spoko tylko treca bardzo duże kapsy
4.Węgle-tylko Vitargo-trec nutrition
5.Glutamina-Extreme Treca lub Glutabolic z firmy Nutrabolics
6.spalacz-Rewelacyjne są Xenadrine Rfa1 i RfaX,nowość Red Zone ultimate nutrition,i Lipo6 :rockon:

NIKOLIS 168
26-10-09, 23:39
Ostatnio do mojej kolekcji dołączył A-Bomb ;) Krótko mówiąc jestem zadowolony :)

link64
05-11-09, 19:53
witam jestem na pierwszym cyklu cykl 8-9 tygodni własnie koncze 4
narazie efekty zadawalające
biceps+2,5cm
klatka+2cm
waga 4kg

suple:mono inkosport 500g, gainer mass xxx, bcaa olimp , vitaminy i minerały z olimpu, w 3 tygodniu dożuciłem no xplode 1,5 miarki przed trenigiem (nie kupywał bym ale miałem puche od kumpla która ma 7 miechów i dlatego używam bo ponoć w przyszłośi mogło by się popsuć)

dieta nie jest jakaś scisła ale zawsze owsianka,jaja,tunczyki,twarożki itp.oczywiśie dobre obiadki

czy te wymiary bedą wieksze pod koniec czy narazie to efekt nawodniena?

regan14
16-11-09, 18:25
Co do AAKG z treca, tak jak CM3 kozak, pompa jest elegancka. dobry na przerwy w cyklach.

mario84
22-11-09, 13:50
Xpand+ Xpand Energizer:
mój pierwszy stack, masa nie poszła jakoś rewelacyjnie, ale znacznie siła do przodu. trzymając dietę (5 posiłków dziennie) , i jedząc białkowe odżywki (olimpowskie X5 protein i whey gainer 4000) dało mi ok 2 kg masy i wiecej żył na wierzchu :) . teraz 5 tyg. przerwy na sucho a potem Shock+Storm:)

ratak
27-11-09, 15:53
Ja ostatnio biorę ANATOR P70 w tabletkach w tabletkach- nie znoszę proszków, większość jest paskudna w smaku. Generalnie boję się substancji, które niszczą organizm. Zależy mi nie tylko na budowaniu masy mięśniowej ale i na zwiększeniu wytrzymałości.Przewaga ANATORA polega na tym ,że wpływa na "rozwój" i jednocześnie kontroluje FOXO i wyłącza MAFbx.
Jedyny minus- ale do przejścia- to wielkość tabletek.

know1126
28-12-09, 22:13
Białko WPC UNS -

Smak Toffi - smak oceniam na 1/5 - nie wiem, czy to jakas pomylka czy co ale to ma jakis delikatny posmak tylko,a nie smak. blee... zjadlem dwie porcje, nie wiem jak zjem 4,5 kilo... :sick: :errf:

Rozpuszczalnosc - jak Olimp Whey 100%Complex, do Matrixa troche brakuje ale jest ok jesli o to chodzi. Ale piany sporo, wiecej niz OLimpowskie... wiec 3/5.

Cena - za kg wychodzi 40zł, ale biorac pod uwage powyzsze,zwlaszcza smak to nie wiem... :pray: chyba kakao bede dawac, do smaku... lepiej pare zl wiecej dac i Olimpa...

zawartosci bialka nie sprawdze ale jesli wierzyc to jest ok, 80/100.

michal_f
29-12-09, 11:59
Wlasnie biore to bialeczko i z piana to sie zgodze ze troche jej jest. A miala byc rozpuszczalnosc 10/10. gadalem z producentem i mowil ze jakas felerna partia weszla na rynek bo dodali cos do smaku i to spowodowalo piane.
Ja mam smak bananowy i nie narzekam.

know1126
29-12-09, 19:13
Białko WPC UNS - update:smile:

smak: dzis zrobiłem z mlekiem i dałem 3 łyżeczki kakao rozpuszczalnego- i cholera - nadal czuje posmak żelaza jakiś:errf:
Wiec po tuningu smak oceniam na 2/5, niaach...:sick:

może faktycznie jakaś lipna partia to jest. Wiec bierzcie ew bananowe...

Thunderbreaker
01-01-10, 16:15
Tylko białko ostrowia. Ale straszny syf:errf:

Mastershammer
02-01-10, 22:01
Najlepsze białeczko to.Myofussion Gaspari,Perfect Whey Trec,

know1126
07-01-10, 22:29
Nurtuje mnie pewna sprawa staram sie sporo cwiczyc od jakiegos czasu mam kreatyne z trecka hmb oraz jakies tam tansze bialko na mase chce spuchnac i powypalac troche tluszczu cwicze w spilcie ogulnie na mase jade czy ta kabinacja majakis ses? Czekam na jakies podpowiedzi

w tym temacie sie nie zadaje pytan:smile: załóż osobny temat a napewno ktos pomoze. ogolnie suple ok, zalezy od stazu i diety, no i plan treningowy. ale załóż osobny temat:)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x

w temacie odżywek: dziś stestowałem białko Fitness Authority Protein:
Smak TRUSKAWKA CZY POZIOMKA - bardzo dobry, z wodą, przypuszczam że z mlekiem jeszcze byłby lepszy. Jak jogurt, bardzo słodki ,ale pycha:happy:
rozpuszczalnosc: dbd, troche pomieszac i zadnych grudek, prawie sie nie pieni, wiec lux.

Azrin
15-01-10, 14:47
I cykl: Kretyna Olimp Monohydrate
efekty: bardzo dobre
minus: strasznie mnie wypryszczyło

vip365
20-01-10, 17:17
Nitrobolon 2 naprawde swietny
Jablczan TCM Olimp lipa
Gainer mct 4000 ujdzie

artsli
08-02-10, 21:59
testowal ktos GASPARI NUTRITION PlasmaJet?

sixtus
11-02-10, 10:50
Ja od dwóch miesięcy intensywnie ćwieczę, żeby pozbyć się tłuszczyku na lato :-) A że jestem dziewczyną wspomagam się L-karnityną Natural Power i efekty już widać:-) Oprócz tego piję izotoniki firmy Elyth, bo są wydajne i pyszne. Polecam Multiwitamine.
Pozdrawiam:-)

Lukasyno
11-02-10, 20:40
to ja tez cos sie wypowiem
1- Max Carb nie polecam zero efektow jedyne co pomoglo to ,to ze nie meczylem sie tak jak kiedys na Siłce a masy i siły zero
2-Kreatyna 100% Treca przybylo mi 2cm w bicku i odczuwalny przyrost siły
3- wiadomo Serwatka Ostrowia troche białka trzeba brac;)
4-Nitroboloon Trec nie bede pisal duzo napisze tyle Polecam!!

Mastershammer
12-02-10, 13:31
Panowie niewiem jak w Polsce ale w Irlandii trafiłem nowość z Ultimate Nutrition-Prostar 100%Whey(25gr białka+6gr bcaa,low fat)smakowo jak to izolat ale banan i truskawka daje rade.Bonus w tym że dają gratiss 1200 Pure Carb(ultimate nutrition)smak(grape,fruit punch)

alder
12-02-10, 14:19
Panowie niewiem jak w Polsce ale w Irlandii trafiłem nowość z Ultimate Nutrition-Prostar 100%Whey(25gr białka+6gr bcaa,low fat)smakowo jak to izolat ale banan i truskawka daje rade.Bonus w tym że dają gratiss 1200 Pure Carb(ultimate nutrition)smak(grape,fruit punch)

siema daj namiary co i jak i czy to się opłaca ;] w Vitamin Shopie to dorwałeś ?

btw w Vitamin Shop teraz różne promocje. np ostatnio kupiłem 3kg Whey Protein za 59e do tego dorzucili 750g Night Blend. białeczko na noc warte 25e (choć 3kg tego też jakoś ponad 50e kosztuje).

EDIT. a Ty z Galway. mają tam chyba VS. prowadzi go Dawid, który wygrał we wrześniu zawody w Dublinie ;)

Mastershammer
12-02-10, 22:59
Dokładnie promocja z Vitami-shop,Dawid pomału się robi na mistrzostwa europy od poniedziałku jedziemy redukcje razem.

Spooner47
15-02-10, 13:51
Carbo- od olimpu
smak-cytryna daje rade (cena 20 zl za 1000g)
slaba rozpuszczalnosc
Kiedy pije w czasie treningu nie odczuwam tak wielkiego zmeczenia ,jest energia.
Ogolnie polecam :)

rozek14
15-02-10, 14:12
Gainer 737 :)
Vitalmax Gainer 1 48OOg
DYMATIZE MEGA GAINER
Aminokwasy;
BioTech Amino Fuel

Universal Creatine mono

pablo28
23-02-10, 22:18
to i ja napisze choc duzo tego nie było
trec mono+dekstroza- pierwszy cykl, cos kolo 5-6 kg poszło na masie
terc bcaa anabolic system- dobre aminokwasy czułem siłe na treningu
trec amino 6800- ujda w tłoku, troszeczke szybsza regeneracja
megabol 737-tez 1 gainer smak-ochyda ale swoje zadanie spełniał brałem po 2 porcje w dt i jedną w dnt
pvl mutant mass-tu już bajka nic dodac nic ując
ostrovia -stały użytkownik
wiecej nie biore---bo nie potrzebuje:) moze przed wakacjami jakies mono+cm3...?

ErWeider
03-03-10, 16:56
Skala oceniania 1-5

Gainery:
- Vitalmax Gainer 1 i 2:
SMAK: czekolada 4, truskawka 4, vaniliowy 3-
Działanie: 4
Rozpuszczalność: 4
Cena: 5
-Olimp Gainbolic 6000
SMAK: czekolada 4-, truskawka 4
Działanie: 4
Rozpuszczalność: 4
Cena: 4
-Biogenix Monster Mass
SMAK: czekolada 4
Działanie: 4-
Rozpuszczalność: 4
Cena: 3+

Kreatyny, stacki itp...:
-Olimp Creatine Monohydrate 1250 tabs
SMAK:
Działanie: 4-
Rozpuszczalność:
Cena: 5
-Vitalmax Creatine monohydrate (zielona)
SMAK:
Działanie: 4
Rozpuszczalność: 3
Cena: 5
-Trec Nitrobolon II
SMAK: pomarańcza 4
Działanie: 5
Rozpuszczalność: 4
Cena: 4-
-ActivLab NO muscle pump
SMAK: grejfrutowy 4
Działanie: 3-
Rozpuszczalność: 4
Cena: 5

Aminokwasy:
-Olimp Anabolic Amino 5500 mega caps
SMAK:
Działanie: 4
Rozpuszczalność:
Cena: 4

Puki co to by było na tyle ;]

Budrys
06-03-10, 12:03
Anabolic Window firmy Nutrabolick, smak waniliowy-kompleksowy skład związków potrzebnych po treningu, bardzo dobra rozpuszczalność, cholernie mocno się pieni po szejkowaniu, ale to podobno dobrze świadczy, smak waniliowy bardzo dobry, ale dla niektórych może się okazać za słodki.
WAŻNE- W NOWYCH PARTIACH BRAKUJE KREATYNY, która jest reklamowana jako jeden ze składników w starych reklamach tego produktu-wciąż je można spotkać na necie, ale na pewno przyślą wam już Anabolica z nowej partii bez kreatyny.

burn
06-03-10, 16:30
ActivLab NO Muscle Pump, kupiłem po kosztach - słabo działa, moim zdaniem za dużo węgli. 2/5
Universal Creatine Monohydrate - brałem na drugi cykl, sporo lepsza od Olimpowskich mega capsów - lepsze przyrosty siły, mimo że był to drugi cykl na mono. 5/5 (za stosunek cena/jakość)
Olimp Whey 100% Protein complex - białko jak białko - mix koncentratu z izolatem. Rozpuszczalność ok. Jadłem smaki czekoladowy i kawowy. Trochę zbyt mdłe jak dla mnie w smaku. Działanie ciężko porównać, bo to w końcu tylko uzupełnienie diety. Składowo bardzo przyzwoite. Ogólnie polecam :) 4/5

raper111
11-03-10, 19:15
biore N O K O już 2 tydzień i zero kompletne zero ;) zero siły i pompy też brak biore 2 miarki na mnie może nie działa
odradzam ;))

Radek1989
11-03-10, 19:15
" olimp system protein bardzo dobre bialko "


Mam czekolade , smakowo bomba , rozpuszczalność super , nie pieni się , Na allegro 1,5 kilo łącznie z kurierem gratis wychodzi 71 zł. W takim razie jaki sens jest kupować Ostrowię ??:D Ja miałem wcześniej White protein complex , też zalety te same ale cena wyższa dużo , potem było białe z vitamin shopu , chyba trec to produkowal , ale naturalne

Teraz już chyba zostanę przy tym , bo cena bardzo atrakcyjna .... Polecam wszystkim śmiało ....

Karagel
13-03-10, 20:31
Gain Bolic 6000

Wanilia: Chyba najlepsza
Smak: 5
Rozpuszczalność: 4
Cena też nie jest zła: 6 kg za 130 zł z przesyłka już

Truskawka: Smakuje trochę jak kisiel, może dla tego że nie do końca rozpuszcza się proszek i trochę go czuć
Rozpuszczalność:3
Smak:4

regan14
08-04-10, 17:05
Nitrox-Biotech - pompa elegancka, sila na +
dzialanie 5/5
smak 3/5

szczerze polecam

HBK
14-04-10, 09:28
Polecam nitrobolon II z mass xxl. Odżywki z treca najlepsze.

rmn
16-04-10, 13:50
fajny temat tylko brakuje mi jednego żeby było też pisane czy odżywka o której piszecie jest dla mniej czy bardziej doświadczonych po jakim czasie ją najlepiej brać po roku czy po 6miesiącach itp
(taka moja skromna sugestia)

chudy88
18-04-10, 01:30
Mutant Mass
rozpuszczalnosc:4
smak:4(ciastka z mlekiem)
dzialanie:5

Impact Mass
rozpuszczalnosc:4
smak:5 (czekoladowy)
dzialanie:3,5

No Shotgun
rozpuszczalnosc:4
smak:5 moze dlatego ze bardzo slodkie i lekko kwasne ( kolega probowal i prawie pawia dal po lyku :D )
dzialanie:5

Universal Creatine Mono
rozpuszczalnos:4
smak: jak kreda z woda :p
dzialanie: w trakcie

qweasd
04-05-10, 10:50
MILKOSHAKE POWER PROTEIN - bialko 400g
smak truskawka,wanilia i czekolada (jadlem dwa ostatnie)
porcje: 30g na 200ml wody lub mleka
bialko 76 % + kreatyna,weglowodany i tauryna
smak - rewelacja ( do smaku czekolady uzywaja prawdziwej czekolady)
rozpuszczalnosc - bardzo dobra
cena - przystepna
moja ocena jest bardzo dobra, jestem zadowolony i napewno dlugo bede wspolpracowal z ta odzywka.
w ofercie sa tez inne produkty i bede teraz probowal to napisze ocene.

/Proponuje firmie następnym razem skontaktować się ze mną to napiszemy ten post tak żeby był trochę wiarygodniejszy xD

Orson
16-05-10, 09:34
Animal Pump 60 Saszetek ( super paka xD )
Efekty : Pompa treningowa +1,5 cm bic i proporcjonalnie reszta.
Masa : 2,4 kg po cyklu

borczan
23-05-10, 14:50
Olimp Egg protein 80 :
rozpuszczalność : b.dobra(w mleku) , średnia (w wodzie)
smak : dobry ( w szczególności z mlekiem )
efekt : ciężko powiedzieć bo używany był przy odchudzaniu

Trec CLA&Green Tea
rozpuszczalność : są to kapsułki
smak : brak
efekt : 5,7 kg mniej ( Przy intensywnym treningu + dieta , okres ćwiczeń 7 tygodni )

burn
23-05-10, 21:39
Ultimate Nutrition Horse Power : 4/5 Mimo tego, że zrobiłem mega siłę posiłkując się 2 puszkami, to po spróbowaniu miarki Mesomorpha 2 miarki Horse Power wydają się posypką dla dzieci.
Smak nędzny ale trzeba być twardkim (nie daje za to niższej noty) Pobudzenie średnie, Beta-Alaninkę czuć, jak trzeba :) Ogólnie z czystym sumieniem polecam.

Biogenix Cell Pump : 4/5 Za smak (natural) ochyda :) Dorzuciłem małą puszkę do 2x HP Cykl siłowy był MEGA :)

Dymatize Whey Elite : 5/5 Smak rich chocolate - z mlekiem dobry, z wodą paskudne. Stosunek cena/jakość bdb. Dzięki Zytrix'owi (jak mniemam) zero pierdów/bólów brzucha/rozwolnień etc.
Działanie - jak to białko... :)

opalinho
24-05-10, 20:15
Dziś dostałem z suplami próbkę MUSCLE SERUM z FA.Smak Fruit Punch - katastrofa.Straszne w smaku. Pompa nawet ok lecz nie mogę za dużo powiedzieć bo nie mam z czym porównać,gdyż nigdy tego typu przedtreningowcyh supli nie brałem. Pobudzenie również jako takie ale jak tak działa większość tych pre-workoutowych produktów to mi by było zwyczajnie szkoda kasy.

alder
24-05-10, 22:21
hemorush też smakuje aż mnie wstrząsa ale działa... trochę

opalinho
27-05-10, 18:16
Dziś trzasnąłem drugą próbkę z serii supli przedtreningowych jakie dostałem.Był to Napalm,smak jakiś tam fruit.Nie wiem nawet dokładnie bo wywaliłem już tą saszetkę.O niebo lepszy niż pity przeze mnie w poniedziałek Muscle Serum aczkolwiek rozkosz w gębie to nie jest.Powiem Wam,że jestem pozytywnie zaskoczony.Dobre pobudzenie,świetnie się po tym czułem.Po spróbowaniu Muscle Serum w pon,myslalem że Napalm będzie podobny ale jest o niebo lepszy jeśli chodzi o działanie.Spoko środek,bez kitu.Jakbym szarpał 1,5 porcji to podejrzewam,że chodził bym jak przecinak.
Teraz nasuwa mi się pytanie czy próbki nie są robione silniejsze niż zawartość puchy?Co myslicie o tym Napalmie,naprawdę dobry produkt czy tylko mnie tak szarpnął.Jak pisałem 2 posty wcześniej jestem nowicjuszem jeśli chodzi o pre-workoutowe środki ale ten Napalm wydaje się być dobrym suplem.Kiedyś to tylko mono były i kawunia i tyle.A teraz tyle tego,że nie wiem co tak naprawdę działa jak należy.Warto sięgać po tego typu produkty czy szkoda siana?

anderson10
28-05-10, 18:13
Moja przygodę z suplementami zacząłem od gainera MASS XXL oraz MASSACRY Olimpu, które to polecił mi zaznajomiony z tematem sprzedawca. Muszę przyznać że jak na pierwszy raz efekty świetne:~5kg w ciągu 2tygodniu totalnie mnie zaskoczyło.

Aha zapomniałem dodać że do supli stosowałem dietkę oraz zestaw ćwiczeń na masę;]

burn
28-05-10, 19:25
które to polecił mi zaznajomiony z tematem sprzedawca.
Ach ci altruistyczni sprzedawcy... 5kg w 2tygodnie. Przynajmniej połowa to smalec :)
Szkoda tylko, że Ci nie powiedział, że w tej cenie mogłeś mieć bardziej efektywne odżywy z lepszym składem :)
Eot.

Essen
29-05-10, 23:31
Masacra mu slabo szla i dlatego wcisnol nowicjuszowi i glupot nagadal.
A wracajac do tematu to ja polecam:
450g Cell pumpa
300g mono vitalmaxa
i do tego dobra dieta i efekt murowany.

alder
29-05-10, 23:55
ale jaki efekt ?

burn
30-05-10, 00:03
Murowany, no.

zbigniew karczycho
03-06-10, 10:07
Brałem NitroBolon energizer, z uniwersala Gain fast 3100,Musculetech Cell-Tech, Creatyne Dominator z olimpa, Monohydrant creatyne. Gainera mct z olimpa z megabolo gainera 737 weglowodany dextroze i carbo z olimpa i trec i jeszcze białko X-5 protein ,System protein 80

KowalX
03-06-10, 11:29
Brałem NitroBolon energizer, z uniwersala Gain fast 3100,Musculetech Cell-Tech, Creatyne Dominator z olimpa, Monohydrant creatyne. Gainera mct z olimpa z megabolo gainera 737 weglowodany dextroze i carbo z olimpa i trec i jeszcze białko X-5 protein ,System protein 80

No i...?

zbigniew karczycho
03-06-10, 12:51
efekty sa bardzo dobre :P

KowalX
05-06-10, 22:55
Unleash v2 z XXL

Smak - paskudny ,najgorszy jaki piłem,coś ala guma balonowa z bardzo gożkim smakiem,przez leucynę pewnie.
Rozpuszczalność ok ,poza osadem z leucyny ,ale norma.
Pompa - należyta
Pobudzenie - bez szału,ale dobrze usuwa zmęczenie ,dodałem 200mg kofeiny i było swobodnie jak trzeba bez latania po ścianach.

Ogólnie działanie dla mnie bardzo dobre ,bo nie lubię w głowie chaosu,dobre skupienie i dobry trening.
Do tego 6g kretyny w porcji i gdyby nie ten smak było by wyżej ,a tak 8/10.
Przy 1,5porcji + 200mg kofeiny było już oczko wyżej i lekki chaos :)

Vasocharge

Smak - kwaśny ,trochę chemiczny,ale wole kwas niż gorzkie więc poszło szybko
Już czuję ,a wypiłem 10min temu ,na lewej części twarzy szczypanko http://s.fothost.pl/upload/10/22/d9decc57.gif
Rozpuszczalność gicior,wsypałem i w summie samo się rozpuszcza,trochę potrząsnąłem i wsio.

Będzie nocny trening http://s.fothost.pl/upload/10/22/63e47d82.gif

alder
06-06-10, 02:24
to tak jak ja po hemorush czuję szczypanko na twarzy, szyi i zewnętrznej części dłoni. czym to jest spowodowane ? i też po 10 minutach.

co masz na myśli pisząc chaos ? ja po pseudoefedrynie czułem lekki chaos a nawet za pierwszym razem lekką euforię. później taki trochę burdel - może właśnie chaos.

ogólnie po treningu endorfiny dają mi świetne samopoczucie ale zdarza się, że jak wracam autem z siłowni, to czuję lekki niepokój ale taki milisekundowy a'la flashback czy też deja vu.

fallenursus
06-06-10, 02:29
cza bylo za mlodu nie szalec

KowalX
06-06-10, 02:37
czym to jest spowodowane ? i też po 10 minutach.

beta-alanina


co masz na myśli pisząc chaos ? ja po pseudoefedrynie czułem lekki chaos a nawet za pierwszym razem lekką euforię. później taki trochę burdel - może właśnie chaos.


No ropierdziel w głowie.Jak za dużo white flood walnąłem to było po treningu i trzeba było usiąść na fotelu i otworzyć okno.
Zeszmacił mnie wtedy http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/si1888_ddd.gif

Rekin1988
06-06-10, 10:59
Dyma-Burn XTREME na zbicie dobre... :-) POLECAM :-D W miesiac 5kg spadlem...

Arbi
13-06-10, 11:44
Massacra Olimp - Dobry smak, rozpuszcza się dobrze, ale zostaje dosyć ochydny osad na dnie(jakiś nierozpuszczalny składnik, czy coś), bardzo dobra pompa i pobudzenie na treningu.
Kre-Alkalyn Olimp -Kapsułki 1250mg, dobra rzecz, biorę po treningu, kapsułki trochę duże, ale efekty są całkiem w pożo.
Whey Protein Complex Olimp - Białko, bardzo fajnie się rozpuszcza, w wodzie jak i w mleku, smak jest super (często się zawiodłem), wartościowe białko.

maly25
23-06-10, 10:01
4 moj cykl kreatynowy.
mala puszka nitrobolon2(550g), ok 70 kaps tcm olimpu(pozostalosc po wczesniejszym cyklu),ok 70 kaps mono olimp 1250.
nitro bralem tylko przed treningiem,po mono lub tcm, w dnt rano mono po 8h tcm
raczej nie zwracam uwagi na wage ciala bo jestem ekto i ogolnie idzie ciezko,ale;
na lawie wycisnolem okolo 10kg wiecej,barki tez prawie 10kg(przod, siedzac) ,przysiad 15 kg
dietka jest.....i byla

alder
23-06-10, 17:21
i twierdzisz że bez supli nie wycisnąłbyś 10 kg więcej ?

maly25
24-06-10, 00:40
napewno nie w ciagu miesiaca

skateboard
24-06-10, 04:28
Ostanio przed treningami pije Jacked od USP Labs. 3 miarki i trening nie z tej ziemi, polecam dla kazdego. Brak skutków ubocznych takich jak po no xplode albo shotgunie, czujesz ta moc ale nie tak jak z wczesniej wymienionymi suplami, nie ma bulow glowy, drgawek, zdenerwowania itp. i psychicznie czujesz sie lepiej. Jeszcze raz polecam dla kazdego! Najlepszy suplememnt przed treningowy jaki bralem!! A przy okazji polecam takze bialko od ON z seri hydro czy jakos tak, bardzo dobrze sie rozpuszcza, dobry smak i dobrze wchodzi :D

fallenursus
24-06-10, 04:50
3 miarki? niezly stim junkie z ciebie bro. a jakie to skutk uboczne miales po explode czy shotgun'ie?zdecydowanie za duzo jack3d'a dajesz. i w zupelnosci miarka styka+30mg efy. z geranium raczej nie powinno sie przesadzac...sa nie ciekawe skutki uboczne.

alder
24-06-10, 10:31
i w zupelnosci miarka styka+30mg efy.

jesteś koleś. a bez efy jedna miarka też styka ?

KowalX
24-06-10, 14:03
Ostanio przed treningami pije Jacked od USP Labs. 3 miarki i trening nie z tej ziemi, polecam dla kazdego.
Libido jeszcze ok. czy już Ci się nie chce? :)

fallenursus
24-06-10, 15:01
jesteś koleś. a bez efy jedna miarka też styka ?

oczywiscie ze styka. dodaje efe bo w kazdym jest kofeina....

skateboard
25-06-10, 03:41
Zaczynalem od jednej miarki, dwoch i na opakowaniu pisze max 3. Puszka juz prawie sie konczy. A co do skutkow ubocznych od xploda i shotguna to bule glowy, zdenerwowanie itp. Po Jack3ed nic takiego nie mam. Koncze to i czekam na nowy produkt od UPSlab pod nazwa Pink Magic podobno jakis Hardcorowy suplement, ale to dopiero za jakis czas, teraz zamowilem by na potem miec bo podobno szybko schodzi. Ogulnie to musze sobie zrobic przerwe od odzywek i jechac tylko na bialku. Ale nie powiem niezle mi ten jacked wszedl w polaczeniu z tym bialkiem Hydro i Xtendem + Glutamina. A na libido nie narzekam :P

KowalX
26-06-10, 21:51
Przyznaj się ,że mały śpi %)

Właśnie sobie zarzuciłem 2porcje vasocharge + 250mg kofeiny zobaczymy czy będzie ok.

alder
27-06-10, 05:32
Przyznaj się ,że mały śpi %)

Właśnie sobie zarzuciłem 2porcje vasocharge + 250mg kofeiny zobaczymy czy będzie ok.

po co tak późno ?

KowalX
27-06-10, 05:40
Zawsze trenuję w podobnych godzinach...

alder
27-06-10, 14:23
ale z zasypianiem nie masz problemów ?

KowalX
27-06-10, 14:37
Po suplu nie tylko 1-2pierwsze dni jeśli już,ale po tym nie miałem.

KowalX
27-06-10, 17:20
geranium (1,3 dimethylamylamine)

fallenursus
27-06-10, 17:21
bo geranium tak dziala. gl Arus :P

KowalX
27-06-10, 17:47
No i poza tym nie zatwierdzony przez FDA ze względu na brak badań, przekroczenie dawki może powodować również nudności, bóle głowy, udar mózgu.

Inna substancja w jacku to np. Theophylline przy podawaniu z efedryną wzrasta jej toksyczność hehe ;p poza tym spore efekty uboczne i przez co rzadko stosowana jako lek.Może być toksyczna od dawki 20 μg/ml. Poza tym dużo interakcji.

skateboard
30-06-10, 04:55
U mnie wszystko ok jest i takie rzeczy mozna pewnie w kazdym suplu znalezc, gratuluje wiedzy i obeznania w temacie.

alder
30-06-10, 12:40
jest ok ale kiedyś było zajebiście ;]

KowalX
30-06-10, 14:43
...takie rzeczy mozna pewnie w kazdym suplu znalezc...

Raczej nie, amerykańskie suple zmierzają w stronę ćpania i niedługo nie będzie się to zbytnio różniło.
Na szczęście jeszcze i normalne można znaleźć ;p
Niektóre rzeczy już się używa ,które pakują w "dopalaczach" jak np. wyżej wymieniona substancja.

D3
30-06-10, 15:13
Raczej nie, amerykańskie suple zmierzają w stronę ćpania i niedługo nie będzie się to zbytnio różniło.
Na szczęście jeszcze i normalne można znaleźć ;p
Niektóre rzeczy już się używa ,które pakują w "dopalaczach" jak np. wyżej wymieniona substancja.

I bardzo dobrze! We all are junkies in the end!

Ninja165
30-06-10, 16:03
Clenburexin z Treca 90cap - 5kg w dół.

KowalX
30-06-10, 16:31
I bardzo dobrze! We all are junkies in the end!
Nic w tym dobrego i sam też nie uważam się za ćpuna.

skateboard
01-07-10, 16:59
Dzieki, nastepnym razem kolejne zakupy bede bardziej planowac i konsuklotwac z kims.

mały huba
15-07-10, 15:46
Ja przez ostatnie pół roku miałem zasuw w pracy, wojnę osobistą i totalny brak czasu na trening.
Więc jak sytuacja mi się ustatkowała to TSE x4 przed treningiem i 15g mono w ciągu dnia rzuca mną o podłogę ;)

robby
16-07-10, 13:17
Od niedawna biorę czeoladowe białko olimpu x5. Połączenie różnych rodzajów białek. Co do efektów to wiadomo - białko jak białko. Jak ograniczę się do jednego wina dziennie to na pewno nie będą to wyrzucone pieniądze. Jeśli chodzi o smak - z wodą taki sobie, trochę niewyraźny. Z mlekiem natomiast cud-miód. Rozpuszczalność mogłaby być lepsza, ja zalewam ciepłym mlekiem żeby się z tym uporać. Polecam.

łapa50cm
30-07-10, 12:55
no to i ja swoje napisze :
białko z firmy Gaspari 100% polecam
zma,z olimpu
l-glutamin z treca
nitrobolon energiser jak dla mnie super
a-bomb - siła troszkie skacze na tym
nox-pomp SUPER !!!!!
crack - mega pompa SUPER POLECAM !!!!
creatine mesh - polecam
to wszytsko , pozdrawiam

robciox98
30-07-10, 18:18
hej mam 12lat i mam problem bo nie wiem czy białko na masę jest dla mnie odpowiednie.

A__L__I__
30-07-10, 21:19
tak odpowiednie twaróg tuńczyk kurczak

fallenursus
30-07-10, 21:20
no to i ja swoje napisze :
białko z firmy Gaspari 100% polecam
zma,z olimpu
l-glutamin z treca
nitrobolon energiser jak dla mnie super
a-bomb - siła troszkie skacze na tym
nox-pomp SUPER !!!!!
crack - mega pompa SUPER POLECAM !!!!
creatine mesh - polecam
to wszytsko , pozdrawiam

a trenabol?

rafio83
30-07-10, 21:26
białko z firmy Gaspari 100% polecam

O tym pisałeś? To izolat jest? Co reszta mysli?

http://allegro.pl/item1164527524_gaspari_myofusion_2_26kg_shaker_4_g rat_bialko.html

łapa50cm
02-08-10, 20:07
no i trenadrol zapomniałem

chudzielec92
04-08-10, 13:18
Siemka chłopaki!
20.07 zacząłem brać gainerka, ważyłem wtedy 60,5 kg .. Dzisiaj 4.08 czyli po dwóch tygodniach spożywania tego expelera waże 66kg. Myśle że wszystko idzie ku dobrej drodze.. masy przybywa :D A jak wy myślicie ??? Dobre rezulaty??

flutebox
04-08-10, 13:25
no dobra opona ci rośnie :D bo wątpię, żeby w 2 tygodnie 6 kg weszło w bica, trica, klatę, plecy, uda, łydki :D jeszcze przy Twoim 3 miesięcznym stażu, gdzie pewnie nawet dobrej techniki nie masz, nie wspominając o ilości żelastwa jakie przerzucasz :)

rafio83
04-08-10, 13:32
Dokładnie kolega wyzej ma racje!!!

chudzielec92
04-08-10, 13:41
flutebox bez przesady oponki nie ma :) regularnie spalam tłuszczyk na rowerze , staram sie zadbać o diete, staram sie jeść duzo owoców, białka zwierzęcego, (gainer rozzrabiam w mleku) przyrostów kosmicznych nie ma - tak na serio ćwicze 6 tygodni ... *na napince widać xD

flutebox
04-08-10, 13:46
6 tygodni :) no na bank zero techniki i ciężary fitnessowe :) i 6 kg w 2 tygodnie ? nie ma chuja, że w mięśnie :)

KowalX
04-08-10, 14:58
Coś czyje ,ze za dużo porcję ,albo za często to wcinasz :)

alder
04-08-10, 17:04
nie dość, że mięśnie rosną to jeszcze się facik spala. rekomp jak się patrzy. skoro takie cuda, to cofnij się w czasie, zmierz 20 lipca i BF, wróć do dziś i porównaj

chudzielec92
04-08-10, 17:13
W nietreningowe pije 3 razy dziennie po posiłku. w treningowe 4 razy dziennie ... Szukam jakiegoś dobrego napoju do picia podczas jazdy na rowerze, żeby uzupełnić braki minerałów.. Polecicie mi coś dobrego???

łapa50cm
04-08-10, 17:25
super ci idzie tylko tak dalej aaa mozesz wstawić fotkie ???

chudzielec92
04-08-10, 17:32
Napinać się :D ??? heheheh

Budrys
04-08-10, 17:33
Chudzielec.92 czy Ty w takim razie przez ostatni rok przypadkiem w Afryce nie głodowałeś?! ;p i teraz nadrabiasz?

chudzielec92
04-08-10, 17:39
Nie - nie byłem na wakacjach w Afryce^^ biorę sie za ciałko :P chce sie troszkę nabić i wyrzeźbić :P coś jak BruceLee ^^

łapa50cm
04-08-10, 17:49
Chudzielec.92 czy Ty w takim razie przez ostatni rok przypadkiem w Afryce nie głodowałeś?! ;p i teraz nadrabiasz?
heheee niezłe

Mielu
22-09-10, 21:50
Witam mam pt. kupiłem Creatyne Micronized 200 Mesh nie wiem ile brac kapsułek przed i po treningu .. mam 15 lat i warze 60 kg

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

Prosze o Pomoc z Góry Dzieki

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

prosze o pomoc z góry Dzieki

D3
22-09-10, 21:53
To nie jest temat do zadawania pytan dziecko!

know1126
27-09-10, 16:24
Panthera Labs Primaltein Whey


Ostatnio nabyłem, odskocznia od Dymatize, na próbe.
i tak:

Smak :czekolada taki średni - na poziomie Olimp Whey - do Dymatize jednak troche brakuje; także 4/5.

Konsystencja : jest o wiele bardziej 'glutowate' niż np. w/w , to chyba przez zawartość jajecznych protein, piłem z wodą, więc chyba z mlekiem będzie jeszcze bardziej "ciągnące sie" :)

Rozpuszczalność : bdb, 5/5 - niewiele wody , niedługo w szejkerze, pare ruchów i żadnych grudek, również żadnej piany.

Cena - tańsze od Elite wiec tym bardziej na plus, w przeliczeniu za 1kg - 52zł wiec nie jest źle, a nawet bdb.

Działanie - w 32g jest 23g białka a więc 71 % - nieźle - jeśli na prawde tyle jest - to ok,jeśli ktoś coś o tym słyszał to prosze powiedzieć :)

niewula
07-10-10, 21:32
tez teraz nabylem bialko panthery
smak- truskawka/banan z mlekiem , bdb 5/5
rozpuszczalnosc - tez dobra 4+ troche sie piana robi ale jak sie poczeka z minutke to opadnie
jesli sklad jest ok to super bialeczko

alder
07-10-10, 22:09
dowiedz się czy nie zawiera arszeniku oraz hormonu wzrostu

niewula
07-10-10, 22:39
dowiedzialem sie , zawiera.



Ps. chodziło mi o to czy jest tyle ile pisze na opakowaniu jak bys nie zatrybil...

alder
07-10-10, 23:09
oczywiście, że zatrybiłem, jakbyś nie zatrybił. chodzi o to czy znasz tę firmę i czy jej ufasz i znasz jej pochodzenie

dawidd923
08-10-10, 18:58
1.cykl
Express Pump
rozpuszczanlosc-ta odzywka nie wie co to znaczy
efekty-slabo
Gain Bolic 6500 4,6kg-przyszlo ok.4kg
2.Animal Pump
tabsy troche duze ale da sie ogarnać
Siła masakryczna jak narazie wzialem 13 saszetek -przyszlo 13kg na klate
Poza tym polecam Animala ;p

Pero
24-10-10, 16:36
Obecnie jadę na Syntrax Matrix 5.0 banan-wanilia, rozpuszczalność dobra, smak zajebisty, widać dobre efekty lepsze nabicie mięśnia, dla mnie zajebiste do uzupełnienia diety.
Oprócz tego jeszcze Dymatize SuperAmino 4800, minus to branie 12 tabs. dziennie, a ciężko trochę jest je przełknąć, ale dobrze działa.Do tego glutamina Met-Rx, chyba najlepsza glutamina solo na rynku, niesamowicie szybka regeneracja
(pięć treningów w tygodniu).Do tego wrzucam HMBolon olimpu, który kiedyś spisałem na straty, ale ma jeszcze długą datę i chyba dzięki temu, że ostatnio nie brałem żadnych stacków to ładnie czuć pompe (przynajmniej jeśli łykasz 4 caps. przed treningiem) i jest pewne pobudzenie, oraz delikatnie widoczna poprawa rzeźby (tracę więcej smalcu na treningach).Polecam pierwsze trzy produkty jak najbardziej, a czwarty to już w zależności kto co lubi.Niedługo wrzucam NO-Xplode od BSN albo coś podobnego.Pozdro

Budrys
24-10-10, 21:35
glutamina Met-Rx, chyba najlepsza glutamina solo na rynku, niesamowicie szybka regeneracja


A możesz coś więcej o tej glutaminie? To l-glutamina, bez dodatków witaminowych, a może NAG? Najlepiej podrzuć link albo napisz cały skład, wielkość puchy i cene... Będzie spox bo ja ostatnio na glutaminie Olimpu i powiem Ci zawiodła!!! Najabali witmin tyle że tylko 50% to l-glutamina, cene podnieśli, a smak to żałosna pomarańcza. Dlatego pytam-bo szukam lepszego produktu ;)

Budrys
24-10-10, 21:36
jeśli moderator żyje i tu czasem zagląda-prosze usunąć tę wiadomość. Edytowałem ją bo dwa razy wysłałem to samo. Sory.

alder
25-10-10, 02:26
Obecnie jadę na Syntrax Matrix 5.0 banan-wanilia, rozpuszczalność dobra, smak zajebisty, widać dobre efekty lepsze nabicie mięśnia, dla mnie zajebiste do uzupełnienia diety.
Oprócz tego jeszcze Dymatize SuperAmino 4800, minus to branie 12 tabs. dziennie, a ciężko trochę jest je przełknąć, ale dobrze działa.Do tego glutamina Met-Rx, chyba najlepsza glutamina solo na rynku, niesamowicie szybka regeneracja
(pięć treningów w tygodniu).Do tego wrzucam HMBolon olimpu, który kiedyś spisałem na straty, ale ma jeszcze długą datę i chyba dzięki temu, że ostatnio nie brałem żadnych stacków to ładnie czuć pompe (przynajmniej jeśli łykasz 4 caps. przed treningiem) i jest pewne pobudzenie, oraz delikatnie widoczna poprawa rzeźby (tracę więcej smalcu na treningach).Polecam pierwsze trzy produkty jak najbardziej, a czwarty to już w zależności kto co lubi.Niedługo wrzucam NO-Xplode od BSN albo coś podobnego.Pozdro

matrix syntraxa jest tak smaczny ze az postanowiłem go już nigdy nie kupować, najpradopodobniej jedno z najwiekszych gowien. odzywka bialkowa nie ma prawa byc smaczna. chyba ze jest nawalona syfem. ze już nie wspomnę, że hamerykańskie prochy biją rekordy pod tym względem. zdecydowanie zostaję przy trecu. smak treca night blend np. ma w sobię tę nutę co w 'czystej' bezsmakowej kazeinie pewnej nieznanej, niezależnej firmy, ktora mozna bylo kupić w 400g -ych opakaowaniach w markecie.

sizar
27-10-10, 10:12
Nie wiem jak wy ale dla mnie jest super Scitecnutrition gainer MASS20. Efekty lepsze niż po whey gainer 4000 a smak jest na najwyższym poziomie. Spróbujcie to się sami przekonacie :-)

Michał234
15-11-10, 21:44
Ja osobiście jestem nie za bardzo nastawiony względem odżywek bądź innych pomocy kulturystycznych. Mam nadzieje ze wytrwam do końca naturalny.

alder
16-11-10, 18:39
a odzywki białkowe dobrej jakości nie są naturalne ?
a co jesz ? tanią pierś z kurczaka, której właściciel był nadfaszerowany koksem i antybiotykami ? jajka, których znosiciele słońca nie widziały ? oto nazywasz naturalnym ?

aczkolwiek jeśli naprawdę masz dobrze ułóżoną dietę i nie potrzebujesz dodatkowego białka, to pochwalam i popieram

stifler162
27-12-10, 21:00
Brałem ClenBurexin i pomógł bo nie mogłem zejść poniżej 80kg dzięki niemu po miesiącu mam 75kg
POLECAM

SHARK79
19-01-11, 08:19
Ja biore kre-alkalyn pro firmy efx -bardzo polecam,tribulus terrestris-slabe dzianie u mnie,aminokwasy roznych firm mieszam,bialka i proteiny w proszku rzadko kiedy uzywam zoladek i jelita rebeluja mi po tym^^

ZY1910
03-03-11, 14:58
Kreatyna, ZMA ,Aminokwasy, Tribulus Terrestris ,L-glutamina, Proteiny narazie tylko tyle:)

Hellmut89
03-03-11, 20:32
Dorian Yates Formass - rozpuszczalność dobra ( czasami niewielkie grudki się pojawiały), smak miałem czekoladowy i mi smakował, więc na +,nie zalegał na żołądku, tylko cena trochę odstraszająca ale ogólnie polecam.

kamil_07
05-03-11, 20:23
Brałem słynny Double Blast od REVANGE
Działania miał bardzo podobne do mesomorph, i choć porcja blasta wychodzi taniej jednak meso mnie bardziej przekonuje, ale to możne dla tego, że smak meso jest o wiele lepszy.
1. Rozpuszczalność 7/10
2. Smak 3/10 (każdy łyk odzywki popijałem łykiem wody. tragedia)
3. pobudzenie 10/10 (przyznam ćwiczy się lekko z idealnym pobudzeniem i skupieniem)
4. pompa 10/10 (już przy rozgrzewce czuć działanie/ napompowanie)
Ogółem odżywka dobra, ale na pewno nie najlepsza. Myślę, że warto ją polecić, jedyne co tak zniechęca to smak, ale nie każdy ma tak wyrafinowany jak ja, więć wiecie.
Kumpel aktualnie jest na cyklu z tym suplem, więc okaże się co na tym zrobi. (800g-40 porcji)
gorąco polecam! ;)

bastula
08-03-11, 19:46
Witam mój ostatni zestaw to:
-nitrobolon 2 1100g
-whey mass gain 4000g
-creatyna strong matrix 7 120kapsli
-jabłczan kreatyny cm3
całość wystarczyła mi na około 45dni efekty po tym zabójcze z wagi 80kg podniosłem do 95kg
i po cyklu użyłem ClenBurexin do uzyskania samej tkanki mięśniowej po tej kuracji waga spadła do 89kg
polecam taką kombinacje

lacokanostra
09-03-11, 09:38
Właśnie niedawno skończyłem brać kreatynę Xpand Xtreme Pump, polecam wszystkim, bardzo dobrze się rozpuszcza, smak całkiem niezły, daje kopa energii i po okresie 1,5 tygodnia widać już większą gęstość mięśni (raczej czuć ;) ). Do tego całkiem niedroga, kupiłem na hellhound.pl za 149 zł

alder
09-03-11, 11:22
a ja żadnej kreatyny ani bcaa już od dawna.

garbusek
09-03-11, 20:21
Brałem Horse Power,smak nienajlepszy,chociaż można się przyzwyczaić,wystąpiło u mnie mrowienie w palcach i karku,ale szybko przechodzi,za to działa bardzo dobrze.
Kreatyna Multipower ,polecam.
Ostrowia WPC 80,wzrost sadła,smak fatalny,nie polecam,ale to tylko moje zdanie.
Witam po długiej przerwie.

Globi
09-03-11, 21:29
Leucine Xtra Activlab :) . Dam opinię po paru dniach :)

La Motta
14-03-11, 13:06
Ostrowia WPC80. Bardzo dobra tania odżywka białkowa. Rozpuszczanie nie jest najlepsze ale wystarczy potrząść 10 sek. Smak jak to smak to ma działać a nie smakować. Ogólnie polecam.