PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z treningiem



MaNix
22-10-06, 12:24
Mam 17 l i cwicze od 6 miechow w domku na mase,jednak mam problem z ulozeniem treningu :cry: .Posiadam jedynie sztange,laweczke do brzuszkow,hantelki po x kg. :arrow: ..dochodza do tego pompki,moge wykonywac takze przysiady ze sztangietkam...na plecy takze ze sztangietkami...itpCzy da sie z tak malego sprzetu ulozyc jakis dobry plan treningowy? Piszcie

Bryan
22-10-06, 16:59
:???:

dabeks
22-10-06, 21:10
Cieżko bedzie....


A nie lepiej zainwestowac w profesionalna siłownie a nie machac tymi sztangielkami??

pey
22-10-06, 23:31
Z masą będzie ciężko:( jedynie rzeźbe poprawisz!

u.waw.pl
22-10-06, 23:37
Dokładnie, masy nie zrobisz. Zapisz się na siłke. :)

MaNix
23-10-06, 12:12
Do siłowni mam daleko i niedałbym rady z czasem.... :neutral: ale czy jak bym kupił jakies odżywki np. dobry gainer, bo po krecie mialem slabe efekty,to by cos to dało?[/center]

mapet
23-10-06, 13:24
jw. Nie dasz rady zrobic masy bez sprzetu. Moze zamiast odżywek dokup sobie cięzarów trochę, lub jakiegoś sprzetu po prostu.

MaNix
23-10-06, 15:23
W następnym roku kupie może atlas i zabiore sie za cwiczenia.

tomek.
23-10-06, 17:26
samą sztangą można sporo rzeczy zrobic
na klate roznego rodzaju wyciskania na biceps uginanie, na triceps wyciskanie francuskie na barki wyciskanie z klaty/szyi pozatym przysiady martwy ciąg wiosłowanie....

sprzet napewno nie wystarczy ale 'cos' na nim juz można zrobić

IMO kreta nie zadziałała to mało jadłes, słabo ćwiczyłes albo chlałeś weekendami

MaNix
23-10-06, 19:00
Czasem 2 piwka opchne w weekend :wink: ,cwiczyc to cwiczylem dosc intensywnie ,z niezłymi jak dla mnie ciężarami,a co do dietki to jadłem sporo,ale nie zawsze :neutral: ,chcialbym wiedziec jaki suplement najlepiej mi pomoze chociaz w nabraniu 3-4 kg masy,wiem ze nie mam za duzo sprzetu,no ale chyba dasie cos wykombinowac..... :???:

[ Dodano: 2006-10-23, 19:03 ]
Przez pół roku nabralem sporo siłki,rzezba tez ok,ale masa chyba 1-2 kg :???: