PDA

Zobacz pełną wersję : zapasy na pół roku....



robsson
12-11-08, 12:28
Witam Was.Ja,czyli:
26lat
178cm/81kg
staż 6 misiecy na geinerze
dieta jest(ale geiner sie przyda)
zwracam sie o pomoc.Jestem teraz w kraju i mam jedyną szanse zaopatrzyc sie w zapas odżywek.Musi mi to starczyc mniej wiecej na 6 miesiecy.Myślałem o zakupie:
2xgeiner(może Mutant Mass)
kreatyne(na dwa półtoramiesięczne cykle)
jakies dodatki(i tu właśnie nie wiem co)

Pomóżcie w wyborze kreatyny i wszystkich potrzebnych dodatków dla najlepszego efektu(pomijając SAA oczywiście)pozdro

za dobre odpowiedzi bedą sogi

mrozikhg
12-11-08, 14:36
jesli miales wczesniej cykl na krecie i ci dosyc hujowo wchodzila to kup sobie 1 krete mono a drugie opakowanie jablczanu:) jesli masz duzo hasju to kup BCAA, glute, witaminy, moze bialko:) pozdro

pimols
12-11-08, 15:03
witaminki, bcca,glutamine
kreatyne polecam z perfecta/universala bcaa moze byc z olimpa againer to np mass xxl/weider~ itp:)
no i zma mozesz kupic:P


pozdrawiam

patryk1336
12-11-08, 15:13
pamietaj zeby niebrac nic z polskich firm typu olimp zenada zenada zenada biez zagraniczne same mega massa 7kg sobie kup i do tego kreatynki jabłczan i witaminki i bedzie gitara

slim shady
12-11-08, 15:21
a jaka kreatyna Ci interesuje, mozesz dorzucic glutamine, jak robisz mase to nie łącz bcaa do tego,

adonis18
12-11-08, 16:23
a napisz jeszcze ile hajsu chcesz wydać na to wszystko
elo

CMP
12-11-08, 17:10
pamietaj zeby niebrac nic z polskich firm typu olimp zenada zenada zenada
Czemu ma nie brac polskich? Olimp to akurat bardzo dobra firma.

bld
12-11-08, 19:43
a jaka kreatyna Ci interesuje, mozesz dorzucic glutamine, jak robisz mase to nie łącz bcaa do tego,
sorry ze sie podlacze do tematu ale mnie to zainteresowalo. Dlaczego ma nie brac BCAA? bo ja robie mase i biore BCAA :P wiem ze bardziej przydaje sie do redukcji ale dostalem za free wiec uzywam, dodam ze biore tylko w DT 3 kaps przed i po treningu, pzdr

Rickey
12-11-08, 19:46
Z tego, co wiem to BCAA jest dobrym antykatabolikiem i wg mnie tak samo wpływa na budowanie masy jak i na redukcje:D Wg mnie możesz dalej "jeść" to BCAA.
Firma Olimp wcale nie jest zła... ma pare dobrych odżywek
Pozdro!!

slim shady
12-11-08, 19:57
stosuje się je głównie przy redukcji, w celu zmniejszenie katabolizmu mięśniowego. na masie bez sensu gdyż sama nadwyżka kaloryczna zapobiega utracie mięśnia przy wysiłku fizycznym

Prezydent_1c
12-11-08, 20:09
Gainer - Mutant Mass - dobry wybór.
Poleciłbym coś na zatrzymanie katabolizmu czyli zestaw który zawsze zdaje test BCAA (polecam Ultimate bo np. Trec 3 razy mniej składników ma dla przykładu)+ glutamina - tutaj wolna amerykanka bo ogólnie produkty dobre.
Jeśli chodzi o kreatyne to firma Precision ma fajna mieszanke 3 rodzajów. Jeśli szukałbyś czegoś bardziej klasycznego to mono z vitalmax'a tutaj polecam dużą puszkę na 2 cykle + TCM z Olimpa ale mała puszka - najlepiej jakbyś polecał do tego pierw 1 cykl mono, póżniej 2 cykl mono +TCM.

Do tego jeśli chcesz możesz dużucić białko Ostrowia - tania wersja białka, nawet nawet
zdająca egzamin. Droższe to wedle uznania już i portfela. Ceny produktów napewno znajdziesz na stronach internetowych sklepów. Jeśli nie umiałbys tego sensownie rozpisać pisz na PW to pomoge.

robsson
12-11-08, 22:48
No to w końcu panowie jak będzie z tym BCA?Brać czy nie?A siano na towar przeznacze takie jakie będzie trzeba.Bo jak to już kiedyś ktoś powiedział:"jak już sie truć to dobrym shitem"

pozdro

robsson
13-11-08, 19:43
up up up

Prezydent_1c
13-11-08, 19:48
Kupuj.

robsson
13-11-08, 20:26
Prezydent 1c PW