PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrzucić tłuszcz z tyłka



lalasong
11-11-08, 18:42
Biceps: 33cm
Pas: 80cm
Klatka: 98cm
Wzrost: 178cm
Udo: 52cm

Moje pytanie to
Co zrobić żeby zrzucić tłuszcz z tyłka i nóg, znaczy ogólnie, żeby zrzucić tłuszcz bo może super gruby nie jestem ale tyłek i nogi mam ,,tłuszczate".
Robię przysiady, trenuję MTB, ale chce pochodzić na siłownie i jakie ćwiczenia mam wykonywać, aby zrzucić. Poproszę też o pomoc w doborze diety i co myślicie o Fat Burnerze??
Proszę o pomoc
Pozdrawiam

przemek_yo
11-11-08, 18:56
jak tak na wymiary patrze, na udo, to chyba nie wiadomo jakiego tluszczu tam nie ma (wagi nie napisales)
bieganie, skakanki, steper, (o roweze nie bede pisal, bo nie na miejscu) :P no i przysiady rozne i bedzie dobrze

hardworkOUT
11-11-08, 19:06
co ty chcesz zrzucac ?? 52 w udzie i tam gdzies tluszcz siedzi ? prawie tyle co ja mam w lydce a ty mowisz ze zatluszczone.

adonis18
11-11-08, 19:23
fatburner przy 52 w udzie ??

lalasong
11-11-08, 20:59
Wprowadzam poprawkę:
Udo: 58 cm (po dokładnym zmierzeniu)
Łydka: 40 cm
Waga:78 kg

Ale tłuszczyku się odłożyło trochę, może po wynikach tego nie widać, ale tak niestety jest.

p_narozny
11-11-08, 21:12
to co koledzy wyzej powiedzieli, biegi, pod gorke, wbieganie po schodach, biegi normalne... dlugi dres.. stepper, przysiady, biegi w terenie jak mozesz... ogolnie poprawia sylwetke.. pozdro

przemek_yo
11-11-08, 22:43
Wprowadzam poprawkę:
Udo: 58 cm (po dokładnym zmierzeniu)
Łydka: 40 cm
Waga:78 kg

to sie troche pomylisles w tych pierwszych pomiarach...

pimols
12-11-08, 15:23
to sie troche pomylisles w tych pierwszych pomiarach...
troszeczke haha mam 33 w lapie a jednak 39 ops

lalasong
13-11-08, 18:29
To opłaca się brać tego Fat burnera, czy raczej nie, i jakie sa skutki uboczne??

pan.wiesiu
13-11-08, 19:17
To opłaca się brać tego Fat burnera, czy raczej nie, i jakie sa skutki uboczne??

ma skutki uboczne/wszystko co ma w 1 kapsulce wiecej kofeiny niz w 3 filizankach kawy musi byc niebezpieczne, szczegolnie przy przedawkowaniu.
slyszalem z pewnego zrodla, ze nie tak dawno, w irlandii, pewien dwudziestoparolatek zszedl z powodu przedawkowania termogenikow.
trzeba uwazac i koniecznie wiedziec, ze pikawka jest ok.

jezeli chodzi konkretnie o ciebie, to uwazam, ze nie potrzeba ci przyjacielu zadnych burnerow, tylko przylozyc sie do cwiczen aerobowych i diete stosowac. efekt niemalze gwarantowany, a kasa w kieszeni

pozdrawiam i zycze powodzenia;
wiesiek