PDA

Zobacz pełną wersję : Który zestaw lepszy??



Artur16
21-10-06, 17:36
Witajcie
który ztych dwoch zestawow jest lepszy:


1. Magnum 8000 treca4kg , cratine treca, i dextroze treca
2. Mass xxl 3kg treca cratine treca i dextroze treca
które lepsze??

I czy to wszystko plus glutamine moge brac razem?? czy jakies odstepy przy dawkowaniu??
pozdrawiam ic zekam na pomoc

Halski
22-10-06, 18:41
Leprzy jest ten z mass XXL. Możesz dorzucić do tego spokojnie glutamine. MASS XXL bież ok 30 min. po creatynie.

Artur16
22-10-06, 18:42
moge kreatyne dextroze i glutamine mieszać razem??? czy osobono wszystko?

Jose
22-10-06, 20:36
razem mozesz

_ADIN_
22-10-06, 21:49
Witam, ja bym Ci radził kupić sobie MEGA MASS Weidera, i do tego kreatyne OLIMPA w proszku (z czerwoną etykietą) może i jest droga (0,5kg ok 80zł) ale warta swojej ceny, mozesz to brać razem, ale radziłbym między kreatyną a Gainerem zrobić odstęp minikum 15 minut, poniweaż takie połączeni zacznie Ci się (pienić w żołądku) i wszstką kreatynę wydalisz z moczem. pozdrawiam

Jose
22-10-06, 23:18
nie wydali calej z moczem, ale chodzi o to ze w jednej porcji gainera/bialka/posilku nie nalezy brac z kreatyna poniewaz tluszcze oraz bialko spowolniaja wchlanianie kreatyny a chodzi nam o to by jak najwiecej z niej sie wchlonelo przeciez ;)
chociaz kiedys bralem wlasnie kretke razem z gainerem w jednym kubku mieszalem i efekty mialem naprawde dobre ale pewnie moglbym miec jeszcze lepsze :)

Artur16
23-10-06, 18:35
Witam, ja bym Ci radził kupić sobie MEGA MASS Weidera, i do tego kreatyne OLIMPA w proszku (z czerwoną etykietą) może i jest droga (0,5kg ok 80zł) ale warta swojej ceny, mozesz to brać razem, ale radziłbym między kreatyną a Gainerem zrobić odstęp minikum 15 minut, poniweaż takie połączeni zacznie Ci się (pienić w żołądku) i wszstką kreatynę wydalisz z moczem. pozdrawiam
Ja własnie ostatnio brałem mega massa:) teraz biorę mass xxl:):) i kreatynę oraz dextrozę treca:)
Pozdrowionka;]