PDA

Zobacz pełn± wersję : brzuch- pomocy



hugoo
11-11-08, 00:08
Witam, jestem swiezy na tym forum zwracam sie do was o pomoc w sprawie brzucha nie wiem co robie nie tak mam juz kilka lat stazu na silowni i nie moge osiagnac tego wymazonego kaloryfera. moja waga to 85 kg przy wzrosie 1.77. co do diety to jest i trzymam sie jej jest wysoko baiłkowa. Zjadlem juz troche odzywek a obecnie jem białko z usa. brzuch cw regularnie (spięcia, podciaganie kolan do klatki na drażku, i jescze kilka cw z 6 weidera) 6 weidera robilem kiedys ale nie zrobilem calej tylko wieksze pol. efekty nie bylo i sie zniechecilem. pomozcie mi co zrobic bo juz szlak mnie chce trafic. pozdro

przemek_yo
11-11-08, 13:37
ja mam brzuch naprawde dobrze zrobiony, ale rzy tym samym wzroscie waze 71kg ... moze aeroby do treningu i tluszcz spalic trzeba? ;)

Voice666
11-11-08, 13:42
Redukcja, redukcja i jeszcze raz ćwiczenia brzucha.

Cielu7
11-11-08, 20:29
jak jestes zalany to ci ćwiczenia na brzuch nie pomog± musisz poprostu spalić fat

hugoo
12-11-08, 13:34
spoko spalic tłuszcz łatwo powiedziec tylko jak? regularnie chodze 1 w tyg n basen i raz w tyg gram w siatkowke. moze jakies rady. ja mam dosc płaski brzuch tylko go wyzezbic nie moge

p_narozny
12-11-08, 13:46
Podciaganie nog/kolan wiszac na drazku, to dobre na rzezbe jest, polecam... Ogolnie staraj sie atakowac brzuch z kazdej strony jak sie da. Np: unoszenie nog za glowe lezac, potem krotkie spinki brzucha lezac, potem cwiczenia na 'boczki' z ciezarkiem - 250-300 brzuszkow na kazdym treningu i w miesiac powinno byc cos widac;) Pozdrawiam

p.s. oczywiscie slodycze i chipsy sprawy nie ulatwia;)

kultus
08-04-09, 20:14
Szkoda,że z a6w dałe¶ sobie spokój, może zamiast szóstki to ćwiczonko?
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY ABS
Mniejszy daje wycisk a podobne efekty..