PDA

Zobacz pełną wersję : To legalne ?



Vizor
10-11-08, 22:43
Witam
Ostatnio na necie znalazłem oferty koksów ale to tak pisane wprost i wogóle śmiać mi sie chce :D To chyba nielegalne jest. Może na to policja wpaść ?

p_narozny
10-11-08, 22:46
No jak Ty wpadles to policja chyba tez moze... Tak na chlopski rozum rzecz ujmujac..;>

Sosna91
10-11-08, 22:56
Polica ma NEO 128KB to im mozę dłużej zejśc ale rzeczywiście jesłi kolesie tak to oficjalnie podają to dziwne ze sie nie boją.

p_narozny
10-11-08, 23:00
Hehehe... Albo ktos po prostu sobie jaja robi..

slim shady
10-11-08, 23:22
moze ktoś porównał, ze jest to alternatywą dla koksu albo działa jak koks, ale jak dla mnie temat do śmietnika chyba ze to pokazesz

S!d!
10-11-08, 23:32
Wlasnie pokaz to ;)

ciaastek91
10-11-08, 23:36
no koles idzie do kafejki, wrzuca gdzies oferty, ze sprzedaje koks, podaje nr gg albo kom i co mu moze policja zrobic. nic mu nie udowodnia.

vold
10-11-08, 23:52
ciastek nie jest to takie proste jak ci sie wydaje, policja moze mu duzo zrobic , podaje gg lub kom a zazwyczaj mail, pisza do niego , zamawiaja a on wysyla , a kasa gdzie idzie???? na konto a kogo???, jest to bardzo latwo sprawdzic, prawda taka ze sporo oszustow jest na tych stronach, nie ma za bardzo na to paragrafów ale prawda jest taka że ludzi zamykają tylko długo nie siedzą. Osobiście nie chciał bym mieć takiej strony na necie, szkoda ryzykowac i handlowac takimi żeczami.

S!d!
11-11-08, 00:56
Pewnie , ze tak po za tym policja znajdzie taka stronke i znajdzie ajpi kompa , wykryja gdzie a ze to kafejka a przeciez kazdy kto siada na komputerze w kafejce jest zapisywany chodzi mi o dane osobowe wiec to nie jest zaden problem namierzyc typa ;)

Vizor
11-11-08, 11:14
Taki link jest zabroniony , kilka adresów to reklama, ZAKAZ HANDLU!!!!


Temat zamykam!!!


Podawanie linków do takich stron będzie nagradzane ostrzeżeniami a nawet ban!







Pozdrawiam, voldemort.