PDA

Zobacz pełn± wersję : Pytanko i pro¶ba



czart
10-11-08, 22:37
witam szacowne Grono
przegladam to forum od dluzszego czasu - postanowilem sie zarejestrowac bo szukam porady od obecnie bardziej dosiadczonych-lat temu 10-moglybm sluzyc ja jakas porada...obecnie jednak wszystko tak poszlo do przodu ze po przerwie nie nadazam-ale od poczatku zebybyla jasnosc
staz - 1994-2000 - 6 lat - amatorsko ale z dopalem ( kilka cykil - na mecie,omnie, winie,stanazolu - jakei dawki i firmy nie pamietam - sorry)
potem 3 lat przerwy - sporadyczne macanko raz na dwa tygodnie - obwdowka i kardio
potem 1,5 roku - tylko dieta i odzywki + gainery
przerwa do ....lipca 2008
obecnie - 5 miesiac - bez cyklu - dieta + creatyna ( olimp 1250)+HMBolon Olipm
waga - 98 kg
wzrost 176
wiek 38 lat
trening - rozpiska 4 x w tyg - pn+wt - sroda luz , czw+piatek - weekend wolny- lekkie kardio
mam arytmie pompki
nie chce robic masy - chce widocznie porpawic defincje i rzezbe,spalic troche czystego fatu i poprawic nieco sile
amatorsko ale z dopalem
jesli ktos moglby mi proadzic/rozpisac jakis w maire bezpieczny cykl( z uwagi na arytmie niektore srodki odpadaja- clembu etc)-oraz podac jeki sordki stosowac etc -bylbym wdzieczny-uklad jest moze troche smieszny bo jak pisalem wczesniej sam prowadzilem pakownie - potem wpdlem w gowno - wóda , itd - podroby nie wytrzymaly- watroba , arytmia - teraz podroby spoko - zostala arytmia - mam sporo kolesi ktorzy bawia si ewyczynowo w silke ....ale oni jada juz hardcorowo - ja traktuje pakownie jako odskocznie od problemow psychicznych-ale jeden dwa cykle z odblokiem i dieta mysle ze nikomu jeszcze nie zaszkodzily.....
jesli jest ktos kto moglby mi pomoc bede wdzieczny-jesli psot moj Was rozbawil-sorry za strate czasu
pozdrawiam i czekam na ew porady czy pomoc - tu na forum lub na privat
czart

ciaastek91
10-11-08, 23:34
jezeli masz problemy z sercem, to nie warto w ogole brac sie za doping. pomysl, ile masz do zyskania, a ile do stracenia. domyslam sie, ze w wieku 38 lat nie zalezy ci na tym, zeby bajerowac malolaty na plazy. wez sie za porzadna diete, trening silowy + aerobowy. nie jestes nowicjuszem, wiec napewno dobrze znasz swoj organizm, mozesz wiele zdzialac bez dopingu.

pan.wiesiu
11-11-08, 00:01
zycze ci jak najlepiej (jak kazdemu z reszta), ale... stary rece mi opadaja jak czytam, ze dojrzaly, doswiadczony (jestes jeszcze starszy niz ja) czlowiek, ktoremu igly zniszczyly (jak to piszesz) pompke i podroby prosisz o rozpiske z dopingiem?? zostaw to (sory za wyrazenie) gowno - bo jak dla ciebie w tej chwili - to ci smrod tylko przyniesie.

ciaastek dobrze radzi - dieta, trening (z duzym naciskiem na aeroby) i bedzie dobrze. pewnie dlugo to potrwa i pewnie o tym wiesz, ale tylko to z czystym sumieniem moge polecic.

bez wzgledu na sposob jaki wybierzesz daj znac od czasu do czasu jak postepy.

a i jeszcze jedno (jezeli bedziesz stosowal oczywiscie): ostroznie ze spalaczami tluszczu, szczegolnie z duze iloscia kofeiny - niby oczywiste, ale slyszalem, ze jakis dwudziestoparoletni mlodzik w irlandii sie przez to wykonczyl.

pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow;
wiesiek

vold
11-11-08, 00:07
też jestem tego zdania że je¶li masz problemy z sercem to bym nic nie brał, a jak już jeste¶ tak strasznie napalony to obstawiał bym nad winstrolem, bo jak by¶ nadal jechał jak jak jechałe¶ w poprzednich latach na dopingu to twoim wymaganiom odpowiadal by trenabolon sucha masa wysokiej jakoci i spalanie fatu, ale wydaje mi się że za duża przerwa aby startować z trenu.

czart
11-11-08, 21:46
witanko
dzieki Panowie za szczerosc- coz starosc nei radosc a wehikulu czasu niestety nie posiadam zeby skoczyc tam gdzie keidys popelnilem blad i zaczac od nowa....
dziekuje za rady - wiem ze to gowno Panie Wiesiu, wiem doskonale....co do czasu i innych opcji..coz z czasem czlek staej sie cierpliwy i uczy sie systematycznosci..rzucilem pytanie bo ...szczerze mowiac obecnie na rynku pojawilo sie wiele nowinek o ktorych za moich czasow nei bylo nawet wzmianki
sam z siebie myslaelm o winstrolu - bralem go kiedys i z autopsji wiem ze po nim czuzlem sie OK - wtedy ciezko bylo o strzyki-dzisiaj nei stanowia problema-wiem co moge zrobic na czysto i w sumie pewnie by to wystarczylo do poprawienia mojego samopoczucia....pomysle - czasu mam az nadto nigdzie mi sie nie pali
co do wyrywania malotalow jak to pisze Ciastek - chyab kazdemu kolesiowi jest milo jak wzbudza sensacje czy tez male radosne zamieszanie wsrod plci odmienej ale nie to jest moim celem
pytanie do Voldemota - jesli winstrol to jaki , firma, dawka, etc-jesli mozesz napisz kilka porad
co do spalaczy - jesli wejdena cykl to na pewno napisz ekilak zdan d Pana Panie Wiesiu,,moz enie tu zeby nei zasmiecac forum ale na privat o ile oczywiscie nie bedzie to dla ciebie klopotliwe
pozdrawiam szacowne Grono i zycze duzo sukcesow....
czart

lg team
11-11-08, 22:12
kazdy srodek spowoduje wzrost cisnienia tetniczego co relatywnie przeniesie sie na obciazenie pracy ukladu sercowo-naczyniowego co z kolei moze sie przeniesc na powazniejsze badz mniej powazne zaklocenia w jego pracy,

nie jest to do okreslenia niestety, i nikt ci nie da jednoznacznej odp co, jak i ile brac zeby bylo ok,

decydujac sie na kolejny cykl dzialasz na swoja odpowiedzialnosc i mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z czym sie chcesz mierzyc...

co do cyklu - wybrane srodki powinny byc "krotkie", czyli prop, wins, oxa

osobiscie pod cel proponowalbym propa jako bazowy srodek + oxe jako ze jest slabszym srodkiem od winka i przez to bezpieczniejszym w szerszym rozumieniu,

cykl g mnie powinien wygladac tak:

1-6 prop 50mg e2d
2-7 oxa 50mg ed

to jest wersja bardzo light, mocniejsza miala by opiewac w dawke propa w wysokosci 100mg w tej samej konfiguracji,

dzieki temu cyklowi poprawisz jakosc miesnia, dopracujesz definicje przy odpowiednim dobrze zbilansowanym odzywianiu, zyskasz sile,

podczas cyklu stale kontrolowanie cisnienia + co 14 dniowe badanie ekg, dodatkowo suplementacja wspomagajaca prace serca - magnez, potas, q10, omega-3

jesli zaywasz z tego powodu jakies leki radzilbym skonsultowac z lekarzem czy ma wiedze aby odpowiedziec czy nie wystapia jakies interakcje z tego powodu...

czart
11-11-08, 22:49
dzieki kolego-pomysle i jak juz sie zdecyduje dam znac
pozdrawiam
czart

vold
12-11-08, 00:29
Niestety firm nie podaje nie będe robił reklamy.