PDA

Zobacz pełną wersję : Masa



kurak77
10-11-08, 17:02
Słuchajcie od niedawna chodze na siłownie ale także jestem piłkarzem, typ sylwetki ektomorfiik i słyszałem ze cięzko mi będzie nabrac masę. Czy to prawda? Nawet jak bede jadł dobra diete i brał odzywki to nie nabiorę masyn ;ooo ODP!

Vizor
10-11-08, 17:32
Na jak chcesz nabrać masy to tylko siłownia a musisz ograniczyć inne sporty. Aby brać odrzywki typu kreatyna to musisz mieć jakiś starz na siłce, bo nie warto bez starzu. Ale moim zdaniem jak chcesz przybrać mase to będziesz wolniejszy i wogóle w noge ciężko będzie grać np. ja też grałem w noge jak zaczołem na siłce to po prostu nie chce mi sie biegać. Moje czasy spadły katastrofalnie. Także chyb będziesz musiał wybierać niestety. Ale niczego nie przesądzam, bo może nie zmieni t twoich osiągów( to indywidualna sprawa ) Napisałem jak ja miałem.

3maj sie

KUBCYK
10-11-08, 19:13
Jak będziesz sie trzymał diety i brał jakieś suple (oczywiście przynajmniej po pół roku stażu) to na pewno cię trochę przybędzie ale nie myśl że to takie łatwe:D Ja też gram w klubie i chodzę na siłownie ale nie zamierzam rezygnować ani z jednego ani z drugiego:D kończę już gainera i oczywiście efekty są ale nie oszałamiające...... a w piłkę gram tak dobrze jak przed odżywką tylko może troszkę mniej mi sie chce biegać i mam gorsze wyniki ale sie tym jakoś za bardzo nie przejmuje bo mam więcej siły powalczyć o piłkę i nie jest tak łatwo mi ją odebrać:D

hardworkOUT
10-11-08, 19:58
ekto rzeczywiscie ciezko ale nie niemozliwe.

pol roku na krete jak ktos wspominal i tak za malo. CUN i miesnie nie sa przyzywczajone do odpowiedniego wysilku - nie maja odpowiedniego przystostowania tzn nie 'ustawily sie pod trening silowy' a po co je wspomgagac kreta skoro same siebie moga wspomoc ?

wszystko sei reguluje dieta ale jw dobra masa to sporo spada motoryka.

Voice666
10-11-08, 20:51
Popatrz na piłkarzy w lidze angielskiej, chłopy jak dęby i co? szkodzi im masa? nie?
Więc jak tam trochę ci przybędzie to tylko na plus, bo będziesz mocniejszy pod bramką przeciwnika.

przemek_yo
10-11-08, 23:40
liga angielska... niebo a ziemia, inny futbol ;) tam sila i masa sa potrzebne

pan.wiesiu
11-11-08, 00:14
wszedzie masa i sila sa potrzebne (mniej lub bardziej). tak samo w pilce dobra masa nie jest zla i ma wiecej zalet niz wad. chociazby walka o pilke, sciaganie za koszulke, wurzut z autu czy walka w szatni ;)

pozdrawiam;
wiesiek

janusz123
11-11-08, 00:31
w piłce nożnej masa jest bardzo potrzebna, głównie w amatorskiej lidze.
Odnosnie masy mam 183 cm i waże 80 kg 17 lat. Prawie wogóle tłuszczu, czy jest niezle jak narazie?
Nie wiedzialem gdzie sie spytac..więc pytam tu :P

kurak77
11-11-08, 20:46
Dzięki bardzo, wnioskuje, że jednak cięzej mi bedzie przybrac mase na siłowni z piłką niż bez piłki. Dzieki wszystkim jescze raz elo