PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki terning na nogi gdy mam tylko maszyny ? masa



radoos
10-11-08, 07:10
Więc trenuję od niedawna.Koniecznie musze zwiększyć masę nóg - szczególnie łydki.

Do dyspozycji na siłowni mam 3 maszyny.

Suwnica /(nogami w dół - kąt ok 30 stopni)

Maszyna do prostownia nóg siedząc

Maszyna do zginania nóg siedząc.

Czy za używając tych maszyn zamiast wolnych ciezarów (brak) mogę zwiekszyć mase nóg ? jesli tak to proposzę po ułożenie planu.Bardzo zalezy mi na łydkach.

Z góry wielkie dzieki.

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 24

Waga : 73

Wzrost : 172

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na słowni : 2 mce

Uprawiane inne sporty : nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : maszyny - sztangielki- brak długiej sztangi

Dieta : odpowiednia na mase

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

hardworkOUT
10-11-08, 09:32
mozesz ale nie duzo. nieimasz stojakow do siadow ?

wil-qu
10-11-08, 11:15
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp tu masz ćwiczonka na maszynach ale tak jak pisze hardworkOUT mało ich...

radoos
11-11-08, 02:22
Mam jeszcze do dyspozycji sztange na suwnicy zawieszana.Mysle ze nada sie do przysiadow.Nie wiem jak z wykrokiem bo sie z nia nigdzie nie rusze ....

hardworkOUT
11-11-08, 10:37
to rob siady na smithie

monohydrat
11-11-08, 13:01
hardworkout twoim zdaniem siady na suwnicy sa gorsze, czy mozna nimi smialo zastapic siady z wolna sztanga? U mnie na silce stojaki sa dosc niskie, sam mam 190 cm wzrostu i nieporoporcojonalnie dlugie nogi, co wiaze sie z tym, ze odlozenie po serii sztangi grozi mi kontuzja jak cholera i dlatego najczesciej robie przysiady na suwnicy. Robic je dalej czy cos wykombinowac koniecznie??

hardworkOUT
11-11-08, 13:07
siady na smithie sa patologiczne. praktycznie niemasz zadnego zakresu ruchu przod - tyl - boki. jak niemasz normalnych stojakow to z braku laku na smithie.

radoos
13-11-08, 02:28
A co sadzicie o przysiadach ze sztangielkami ? Czy lepiej wstepy na lawke ze sztangielkami robic ?