PDA

Zobacz pełną wersję : Boks



Hasos
10-11-08, 01:11
Witam,
Czasem po treningu na siłowni lubię sobie boksować. Mam taki duży worek i chce kupić inny, właśnie jaki? Jest taki mocowany na gumach z dołu i góry albo taki w kształcie gruszki mały wieszany z góry. Jaka jest międzi nimi różnica i ,który lepszy?

patryk1336
10-11-08, 09:27
zasadnicza róznica jest taka ze ,,grószka" jest typowo du udezen recznych nogami za duzo niepokopiesz w nią a worek jest do technik recznych noznysz wszystko najlepiej jak masz duzo miejsca to kup sobie duzy worel wieszany na łańcuchach wtedy nawet mocne kopniecie za daleko nim niemachnie ja osobiscie mialem taki na pultora metra to o nie calym roku udezylem w niego nogą i go porwalem poniewaz niemialem na lancuchach wiec podstawa by na lancuchach albo gruszke ale to platforme do niej trzeba kupic bo bez platformy gruszka jest chyba do niczego pozdrawiam

Hasos
10-11-08, 10:22
Tzn. ja mam taką dużą i ciężką gruszkę ,która kształtem przypomina walca;) I chce taką gruszkę ,która jest mniejsza, wieszana z góry i wygląda jak prawdziwa gruszka, zastanawiam się jeszcze nad taką kulą jakby mocowaną z góry i dołu na sprężynach-gumach i nie wiem jakie są różnice między nimi;p

skajłoker
10-11-08, 11:10
na gruszce to chyba tylko szybkośc poćwiczysz bo siłe uderzenia to nie bardzo bo odlatuje szybko..

adonis18
10-11-08, 12:54
Witam,
Czasem po treningu na siłowni lubię sobie boksować. Mam taki duży worek i chce kupić inny, właśnie jaki? Jest taki mocowany na gumach z dołu i góry albo taki w kształcie gruszki mały wieszany z góry. Jaka jest międzi nimi różnica i ,który lepszy?

gdzieś trenowałeś wcześniej w jakimś klubie? masz jakiego ziomka boksera który cie uczy? bo jak nie to gruche sobie odpuść bo do techniki i szybkości. najlepiej to kup sobie duży worek na łańcuchu tylko żeby nie wisiał za sztywno to siłe dynamiczną poprawisz ale ja bez dobrych podstaw bym się za to nie brał i o dobrej rozgrzewce pamietaj żeby sobie stawów nie wyjebać
elo

patryk1336
10-11-08, 13:39
ta mała piłka to tzw refleksowka i ona jest typowo do szybkosci i nic wiecej ciezko w nia trafic to nie dla poczatkujących ja troche cwicze juz a refleksowke nie zawsze trafie:D pozdro najlepszy jest stary duzy worek;d mozna sie wyzyc mozna wszystko :)

Hasos
10-11-08, 13:46
Więc pisze 3 razy:D MAM DUŻY, CIĘŻKI WOREK. Trenowałem dużo SW min. MT także uderzać umiem. I chcę dokupić jeszcze sobie taki worek w kształcie piłki mocowany z góry i dołu sprężynami albo taki mniejszy worek wieszany z góry w kształcie gruszki. I nie wiem czym się różnią? Aha i ma ktoś jakiś link do pokazania tej refleksówki?:D

patryk1336
10-11-08, 16:17
tu masz link : http://www.allegro.pl/item470069378_gruszka_refleksowka_fighter_metalowy _zaczep.html

a ruznią się duzo bo w nią nieudezysz mocno tylko szybko:d bo mocno udezysz to Ci odda:d i wiesz zwody mozna robic odejscia itp jak masz chec to mozesz kupic taką fajna ona jest ja osobiscie niemam ale mam gdzie potrenowac na takiej pozdrawiam :)