PDA

Zobacz pełną wersję : Wczoraj skończyłem cykl na siłe...



RobBob93
09-11-08, 16:00
... i nie wiem co dalej. Mam iść dzisiaj na siłke i wykonać "cykl regeneracyjny" czy jakoś tak?
I jeszcze jedno: cykl trwał 6 tygodni i 2 dni. Treningi regenracyjne jak długo mam robić? Dwa tygodnie wystarczą?

Prosze chłopaki o pomoc ;]

tm7
09-11-08, 16:46
Tydzień przerwy sobie zrób.

RobBob93
09-11-08, 16:48
A po tym tygodniu co mam robić? Treningi regeneracyjne?
Miałem zamiar za tydzień do kumpla na siłke wpaść sprawdzić ile na klate pocisne i nie wiem czy nie za wcześnie...

adonis18
09-11-08, 16:52
tm7 dobrze radzi - zrób sobie przerwę daj mięśniom odpocząć a potem się dalej szarp :)

RobBob93
09-11-08, 16:55
No to bez problemu za tydzień moge sprawdzić ile cisne, tak? Hura xD

monohydrat
09-11-08, 17:50
Maxy sprzawdza sie zaraz po skonczeniu treningu na sile. Logiczenym jest, ze po tygodniu przerwy sila ciut spadnie, niestety takie sa uroki tego sportu. Oczywiscie przerwa jesr jak najbardziej wskazana i sluszna, tm7 dobrze Ci radzi, ja bym go w tej kwestii posluchal, jutro smihaj na silke i posprawdzaj maxy. Najlepiej napisz jakiej partii konkretnie dotyczyl ten trening

007
09-11-08, 19:16
Zależy jak dla kogo ,np. ja po tygodniu przerwy nie mam spadków siły a wręcz przeciwnie jesten na tyle zregenerowany że jest ciut lepiej,choć dużo warunkuje nastawienie psychiczne.

pan.wiesiu
09-11-08, 19:45
Zależy jak dla kogo ,np. ja po tygodniu przerwy nie mam spadków siły a wręcz przeciwnie jesten na tyle zregenerowany że jest ciut lepiej,choć dużo warunkuje nastawienie psychiczne.

ja podobnie, po krotkiej przerwie wiecej wyszarpie niz dzien po zakonczonym cyklu



przerwa obowiazkowa !!

pozdrawiam;
wiesiek

tm7
09-11-08, 23:39
Zgadzam się z wami, po takiej przerwie niedługiej nabiera się świeżości i się fajnie ciśnie :)

monohydrat
10-11-08, 11:50
Ja niestety mam na odwrot, kazda przerwa wiaze sie u mnie ze spadkiem sily. Po 2 tygodniowej przerwie sila spadam mi o 30% i potrzebuje gdzies 5 tygodni zeby wrocila. Kazdy z nas jest inny i inaczej reaguje na przerwy, trening, diete... i to jest wlasnie piekne. Pozdro

adonis18
10-11-08, 13:16
Ja niestety mam na odwrot, kazda przerwa wiaze sie u mnie ze spadkiem sily. Po 2 tygodniowej przerwie sila spadam mi o 30% i potrzebuje gdzies 5 tygodni zeby wrocila. Kazdy z nas jest inny i inaczej reaguje na przerwy, trening, diete... i to jest wlasnie piekne. Pozdro

no to nie rob aż 2 tygni ale 7 dni jest dobrze odpoczać wiem z mojego niedługiego doświadczenia

elo

monohydrat
10-11-08, 14:19
2 tygodniowe przerwy to z reguly sila wyzsza jak choroba, jakis wyjazd, kampania wrzesniowa itp.