PDA

Zobacz pełną wersję : Jak i kiedy brac?



Alex89
08-11-08, 15:35
Witam kupilem sobie cellpumpa (70porcji) i Mono Megacaps 300caps (olimpa). Do tego jescze BCAA 750Strong (Olimpa) w Tabletkach! Jak mi radzicie to wszystko brac i kiedy?
Ja myszlalem tak:
Dni Treningowe:
-Rano: 5g Mono + Bcaa
-Przed treningem: porcje CellPumpa
-Po Treningu: 5g Mono + BCAA
Dni Nietreningowe:
-Rano: 5g Mono + BCAA
-6 Godzin pozniej 5g Mono
-Przed snem: BCAA

Dzieki pozdrowienia!

pan.wiesiu
08-11-08, 16:00
zawsze bierz suplementy wg zalecen producenta.

producent wie najlepiej jak zazywac wlasne produkty.

pozdr

ciaastek91
08-11-08, 16:04
zawsze bierz suplementy wg zalecen producenta.
producent wie najlepiej jak zazywac wlasne produkty.


ty chyba zartujesz czlowieku ;]

Alex89
08-11-08, 16:08
czasami jest dobrze czasami zle! :) nie no chcialbym wiedziec czy tak jest wporzo? czy wolno Kreatyne mieszac z BCAA zaraz bo treningu? czy lepiej 15 minut pozniej?

ciaastek91
08-11-08, 16:11
bcaa w nietreningowe bym nie bral w ogole, a juz napewno nie przed snem.
po za tym jest ok, nie ma roznicy czy wezmiesz bcaa z kreatyna razem czy w 15 min odstepach.
a i dlaczego nie bierzesz cp w dni nt?

pan.wiesiu
08-11-08, 16:16
ty chyba zartujesz czlowieku ;]

ty widze jestes madrzeszy od wszystkich...

a na pewno od tej calej rzeszy naukowcow w laboratoriach, ktorzy ciezko pracuja nad suplementacja...

!pamietaj synku:

przed zazyciem zapoznaj sie z ulotka dolaczona do opakowania lub skonsultuj z lekarzem/farmaceuta ;)

pozdr

Alex89
08-11-08, 16:22
napewno pojde z suplami do lekarza :D.............. a kiedy w dni nietreningowe mam brac cellpumpa? rano ?

Rickey
08-11-08, 16:36
Pan. Wiesiu chcesz tak kozaczyć... to hasełko powinno brzmieć:
"Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą"...:D

Mogę się zgodzić z tym, że ci naukowcy są wykształceni i tworzą dla nas co raz to nowe suplementy, ale większośc z niech nie ma z odżywkami styczności w praktyce (czyt. nie stosuje ich), więc skąd mogą wiedzieć jak działają i w jakich porcjach. Dlatego ja wole się zapytać typów obeznanych w tym temacie, którzy już mieli kilka cykli i dobrze wiedzą w jakich dawkach trzeba brać, żeby dobrze klepało.
Pozdro!!

ciaastek91
08-11-08, 16:38
cp moze byc rano na czczo, po poludniu mono.

a do pana wieslawa, skoro producenci maja takie kozackie badania i wszsytko wiedza jak najlepiej brac, to zycze powodzenia w braniu 5g mono ed, napewno cykl bedzie udany.

grzela
08-11-08, 16:45
mnie też to rozbraja:)
A piszą tak(aby brać 5g), gdyz koles liczy i wychodzi że ta kreatyna starczy na 2 razy dłuzej niż inne

adonis18
08-11-08, 22:32
siema.
po wakacjach kumpel przyniósł jakas tematyczną gazete gdzie były badani nad kreatyną opisane. powyżej 15gna dzień jest wydalane podczas sikania. problwem polega na tym że zajebiście obciąża nery wiec jak ktos bardzo dlugo bierze 30g to może sie zapisać do kolejki po przeszczep.
nikt mi nie powie że 10g krety to za mało. ja brałem maks do 2 łyżeczek (ok.10g) i efekty były, bo 6kg po 2 cyklach w 3,5 miecha.
brałem na początku jakies tanie wynalazki typu activiaczy vitalmax ale poźniej jechałem już tylko na olimpie.
ćwiczyłem standardowo czyli po 4ćw na plecy, klate i bary i po 3 na reszte
elo

Rickey
08-11-08, 23:42
Wg mnie kreta z Vitala zielona jest dobra.... na pierwszy cykl w sam raz
Pozdro!!