PDA

Zobacz pełną wersję : Intensywnosc w trakcie cyklu



p_narozny
06-11-08, 17:13
Witam.
Czy w trakcie powiedzmy cyklu na kreatynie oraz bialku/gainerze, zwiekszacie jakos szczegolnie intensywnosc treningow? Ich czas? Jestescie mocniej zawzieci podczac serii? Czy moze Was trening wyglada tak jak do tej pory? Pozdrawiam...

pimols
06-11-08, 18:48
zwieksza sie wytrzymalosc ale mocniej zawziecie haha to nie od kreatyny zalezy

Rickey
06-11-08, 18:55
Nie ma czegoś takiego, że podczas cyklu dajesz z siebie na treningach 100% a gdy ćwiczysz na sucho to tak z 50%. Na treningach powinno się dawać z siebie jak najwięcej niezależnie od tego czy jesteś na cyklu, czy nie.
Ale prawdą jest to, że jeśli jesteś na cyklu to masz wiekszą motywacje, bo chcesz robić wszystko, żeby nie zmarnować tego, co zakupiłeś. (czyt. odżywki).
Pozdro!!

p_narozny
06-11-08, 20:28
Rickey: Dokladnie oto mi chodzilo;) Pozdro

Seba87
06-11-08, 23:37
Hm moze jakos dziwnie zrozumiałem ale odpowiem w ten sposób iz gdy jade na kreatynce itd. cyklik robie konkretny to układam wtedy trening inaczej i cwicze intensywniej a gdy jest miesiac po kreatynie troche juz mniej intensywniej by organizm mógł troche odpoczac i sie zregenerowac

p_narozny
06-11-08, 23:43
Jakbys procentowo wzial wszystkie rodzaje cwiczen jakie robisz to ile procent zmieniasz w czasie brania cyklu?

Seba87
06-11-08, 23:51
Staram sie by przebijac swoje rekordy zarówno jak i w podnoszeniu "na raz" jak i w normalnych seriach by pobudzic na maxa organizm bo skoro mam bodziec dobre to nalezy go wykorzystac na maxa

p_narozny
06-11-08, 23:53
Tak ale chodzi mi oto w jakiej procentowej liczbie zmieniasz rodzaje cwiczen mniej wiecej.
Jak mocno zmieniasz swoj program cwiczen..:)

Seba87
06-11-08, 23:58
Jeśli chodzi o program ćwiczen to podczas kreatynki wyglada on tak: biceps+triceps, klata+nogi, plecy+barki. A po kreatynce klata+biceps, plecy+triceps, barki+nogi

p_narozny
07-11-08, 00:09
czekaj bo sie nie rozumiemy:D
ja pytam oto czy zmieniasz cwiczenia ktore robisz podczas serii, na przyklad na biceps, modlitewnik na sztangielki na siedzaco itp:D

Seba87
07-11-08, 02:07
a tam nie produkuje sie wincy xD