PDA

Zobacz pełną wersję : A wiec jak ... ?



mentos876
05-11-08, 16:39
Witam !

Otoz zbliza sie zima , jak wiemy czas lekkiej zamuly . Niewiem jak innym , ale mi wiaze sie to z delikatnym przyrostem wolnego czasu ktory moglbym poswiecic na cwiczenie.

teraz do rzeczy . odkupilem od kumpla regulowana laweczke , sztange prosta i lamana , komplet obciazenia (lacznie 100KG) , stojaki na sztange , oraz komplet sztangielek .

Niejestem gruby , ale jestem delikatnie przy masie . i chcialbym ten tluszczyk (klata i brzuch) przerobic na miesnie . No i oczywiscie caloksztaltnie troszke zwiekszyc mase miesniowa.

Czy ktos moglby mi podpowiedziec , jak moglbym do wiosny zrealizowac swoje plany ? :P ( do wiosny patrz do kwietnia / maja) . Mogl by ktos z kolegow opisac jakis trening ?


Z gory wielkie dzieki
pozdro

hardworkOUT
05-11-08, 17:06
chcesz zrzucic fat to aeroby potem trening na mase pelno tego w necie

trening aerobiczny HIIT jest dobry

hans87
05-11-08, 17:07
poszukaj sobie na forum trening ogolnorozwojowy którym bedziesz cwiczyc 6-8 tyg. ułuż sobie diete na mase. Rozumiem, ze po zimie chcesz skonczyc trenować ;)

mentos876
06-11-08, 20:33
poszukaj sobie na forum trening ogolnorozwojowy którym bedziesz cwiczyc 6-8 tyg. ułuż sobie diete na mase. Rozumiem, ze po zimie chcesz skonczyc trenować ;)

nieee , niezamierzam skonczyc trenowac po zimie , chce tylko zeby na wiosne byly juz jakies efekty , a trenowas bede dalej .