PDA

Zobacz pełną wersję : problem



patryk1336
05-11-08, 14:00
Czesc Wszystkim

mam taki problem iz wbijam propa w uda 100 mg EOD dopiero 2 strzał dzis robie ale strasznie boli mnie od niego udo. czy to normalne? powiem ze zastrzyki robie sam i zabardzo nieumiem dopiero praktykuje. Tłoczek normalnie odciagalem krwi niebylo po wyciągnieciu igły krwawienia niebylo ale dzis juz mija 2 dzien od strzału. I udo dalej boli. czy to normalne jest na początku czy tak bedzie do końca cyklu ?? pozdrawiam i z góry dzieki za odp

ciaastek91
05-11-08, 14:04
prop ma to do siebie, ze boli. jakiej firmy masz tego testa? jezeli masz problemy z chodzeniem, to mozesz sprobowac bic w dupsko, bol raczej bedzie towarzyszyl do konca.

lg team
05-11-08, 14:30
prop ma to do siebie, ze boli.


nie ;)

patryk1336
05-11-08, 14:45
propa mam z DB no i z chodzeniem niejest az taki duzy problem ale bardziej problem przy treningach sztuk walki bo na silowni to mi nieprzeszkadza chyba ze przy przysiadach. Lg co rozumiesz przez to ze nieboli czyli ja popełniam błędy czy organizm tak reaguje bo nierozumem sam.

lg team
05-11-08, 15:04
propa do dupy masz,
stad bol,

ja bije aptecznego w sporo wyzszej dawce i to ed i bolu zero,

ciaastek91
05-11-08, 15:11
no wlasnie lg, ty masz apteke, nie wiem jak u was, ale u mnie apteczny prop nie do wyhaczenia. stad moje stwierdzenie, ze bol po propie, bo nie spotkalem jeszcze wsrod znajomych opini, zeby im jakis prop dupska nie rozrywal ;p
sam nie bilem, wiec w sumie moja wiedza znikoma.

lg team
05-11-08, 15:13
prop boli jedynie wtedy jak jest zle zrobiony,

najczesciej zdarza sie do w ugl wlasnie,

patryk1336
05-11-08, 15:20
no trudno bede jakos musial przecierpiec to. ale mam nadzieje ze przynajmniej efekty beda bo biore z metka. po jakim czasie mniej wiecej powinienem poczuc go? pozdroo

lg team
05-11-08, 15:28
po 3-4 powinno byc juz odczuwalne dobrze,