PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z silownia w bloku.



Józiu
04-11-08, 16:31
Mam taki problem. Od okolo 8 lat istnieje w moim bloku (w suszarni, w piwnicy) silownia.
8 lat temu byly zebrane podpisy od wszystkich sasiadow ktorzy wyrazili zgode na jej funkcjonowanie. Ale po tych 8 latach znalazlo sie dwoch debili, ktorym nie pasuje to, ze ta silownia istnieje. Zebrali 11 podpisow przeciw (nie wiem jakim cudem). Dlatego ja poszedlem i zebralem 18 za:) Ja mam liste z numerami dowodow sasiadow, on bez. Zaznaczam że wszystkich mieszkancow w bloku jest 20. I teraz moje pytanie jest nastepujące: czy ma, lub mial ktos kiedys taki problem? Prosze o pomoc! Czy jedna bądz dwie osoby moga zdecydowac o tym aby silownia zostala zlikwidowana?

przemek_yo
04-11-08, 16:32
jak WYMYSLA jakis powazny zarzut to pewnie udupia... to jest Polska

slim shady
04-11-08, 22:23
ja bym wpierdolił typowi jakby mnie wkurwił, pewnie jakis dziad albo babka

Józiu
05-11-08, 17:16
No mój kumpel go popchnal a ten go oskarzyl o pobicie:/ IDIOTA!:/

slim shady
05-11-08, 21:34
trzeba z tajniaka najlepiej w kominiarce :P

sl4by
06-11-08, 16:10
Tacy ludzie... Wiekszosci cos nie przeszkadza ale znajda sie zawsze jakies wyjatki...Coz zrobic... Nie jestem pewien ale jesli masz wiekszosc to jak na wyborach... wygrywasz :) powodzenia i pozdrawiam :P

przemek_yo
06-11-08, 17:35
ale jak zamkna wam to silke ta wolaj... przyjade, wymierze sprawiedliwos k..wa mac :D:D pozdro

Voice666
06-11-08, 18:20
Nie próbujcie rozwiązywać problemów za pomocą siły (pięści) bo to będzie dla nich najlepszy dowód na to, że "tam w siłowni same sterydy, przygotowują się do bójek". Masz więcej podpisów, z numerami dowodów, gostek jak narazie jest na przegranej pozycji.
Możesz na przykład zareklamować siłownie, w jakiś sposób żeby mieć pokrycie, że jest naprawdę przydatna ludziom w bloku i okolicach, zrobić pozytywne zamieszanie, żeby ludzie wiedzieli, że to jest dla nich a nie przeciwko nim. To taki dziwny kraj ta nasza Polska, że znajdą się takie wszy, którym wszystko przeszkadza.
Powodzenia i pamiętaj... bez przemocy.

addd
19-11-08, 11:13
nic nie róbcie siłowo. Pomyślcie głową a zatrzymacie siłownie. Może jakaś ugoda z tym dziadem lub coś.