PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o takim treningu?



gt4
18-10-06, 13:32
Po prawie dwu letniej przerwie wróciłem na siłownie.Postanowiłem się tak pompować: łączyć klate z tricepsem,motyl z bicepsem a barki i nogi osobno.Daje to 4 treningi siłowe na tydzień.Wydaje mi sie że np triceps po klacie wystarczy dobić i to samo biceps po grzbiecie.Ogólnie gdzieś mam jakimi ciężarami to robie byle by 80-90 % maksymalnych możliwości.Czy miał ktoś z was fajne efekty po takim sposobie ćwiczenia?

sławo
18-10-06, 15:41
nogi osobno to rozumię

ale barki to już nie bardzo

tak samo twoje podejście

Wydaje mi sie że np triceps po klacie wystarczy dobić i to samo biceps po grzbiecie.

co myślisz że wystarczy jeszcze trochę pomachać i będzie ok :roll:

Czerwony Smok
18-10-06, 16:21
ale barki to już nie bardzo

Właśnie! Dobrze je z kapturami zrobić.

Wydaje mi sie że np triceps po klacie wystarczy dobić i to samo biceps po grzbiecie
No cóż... Skoro to na Ciebie działa to czemu nie.

sławo
18-10-06, 17:54
Właśnie! Dobrze je z kapturami zrobić.

wiem że dobrze je z kapturami zrobić
tylko po co na to osobny dzień

gt4
19-10-06, 11:47
Napisałem "dobić triceps"co nie znaczy pomachać sobie,tylko w sensie solidnego treningu i że będzie to o wiele łatwiejsze bo jest już zmęczony.

mapet
19-10-06, 11:53
No nie wiem czy to taki dobry pomysł. Gdy zrobisz juz plecy to będziesz miał zmeczone ręce i nie zrobisz tego bicepsu dobrze tak ja to widzę. Mysle że nie będzie to łatwiejsze własnie tylko trudniejsze.

gt4
20-10-06, 13:55
Jutro przerobie klate z tricepsem i dam znac jak to wyszło i czy warto tak trenować.

u.waw.pl
20-10-06, 14:19
Warto, ale moim zdaniem w późniejszym okresie. Według mnie na początek, tzn. po ogólnorozwojówce najlepiej jest ćwiczyć według zasad Weidera.

sławo
20-10-06, 17:24
Warto, ale moim zdaniem w późniejszym okresie. Według mnie na początek, tzn. po ogólnorozwojówce najlepiej jest ćwiczyć według zasad Weidera.

zgadzam się w zupełności

gt4
24-10-06, 13:47
No i przerobił to.Najpierw klate z tricepsem,nawet ok to idzie,bo triceps jest juz rozgrzany na maksa i lekko zmeczony,musialem uzyc mniejszych ciezarów ale napompowal sie super.To samo bicepsy po grzbiecie,odrazu mozna ładowac na maxa i w ich przypadku mialem wiecej siły niz w tricepsach po klacie.Ogólnie jest ok.Zobacze na przestrzeni 3 tyg.jak to wyjdzie.

Kamil87
24-10-06, 18:10
Ja mam akie ulozenie tzn Klata triceps i Plecy biceps i jestem bardzo zadowolony, widac efekty :)

gt4
25-10-06, 19:36
Może jeszcze komuś to służy i ma jakies rady lub uwagi do tego systemu?Mi to głównie pasuje bo odciążam troche łokcie i nadgarstki,dzięki konieczności używania mniejszych ciężarów w wyniku wczesniejszego wykożystania tego mięśnia (tricepsa lub bicepsa) w treningu poprzedniej grupy (klatki lub grzbietu).Troche przyorałem stawy pracując na morzu.