PDA

Zobacz pełną wersję : Masa



cube
02-11-08, 21:14
Witam.
Co byście mi polecili na mase?
Brałem gainera firmy "scitec" na mase 20 razem z mono Olimpu.
Kreatyne zamierzam jeszcze brać przez jakiś czas jednak odżywka już mi sie skończyła. Zauważyłem poprawe siły ale to chyba głównie od kreatyny. Moj staż- 2 lata. Wiek 18.

sl4by
02-11-08, 21:24
Jak na mase to Gainer... Ludzie sobie chwala MASS XXL od Trec'a... Do tego dieta ale skoro cwiczysz 2 lata to diete raczej masz ??

pimols
02-11-08, 21:31
jak na mase to dieta

cube
02-11-08, 21:36
Z dietą jest cieżko. Musze jeść to co mi starsza gotuje. Probowałem ją namowić żeby mi przygotowywała posiłki ew. wiecej jedzenia kupowała- przez pierwsze pare dni było ok potem niestety nie dało rady. Diete bede miał chyba dopiero jak skończe szkołe i bede na siebie zarabiał. A moglibyście mi ułożyć coś co mógłbym sobie sam przygotowywać?

cube
02-11-08, 21:43
wzrost: 180
waga: 70
Chodze do szkoły przewaznie od 8:00- 14:30 treningi 3 razy w tygodniu. Jak przeglądałem diety na forum to niestety zadnej nie moge stosować ponieważ jedzenie 2 sniadania ogranicza sie do skibek chleba (wiadomo jak to w szkole)

NIKOLIS 168
02-11-08, 22:13
Ja tez chodze do szkoły i mam teraz nie ciekawy plan lekcji.
Masz w szkole chleb czyli kanapki a je mozna przygotowac zeby pomagały w diecie:
chleb razowy, ser biały, chuda wedlina, warzywa, owoce. Trzeba sobie radzic:)
Moje braki uzupełniam gainerem pijac go systematycznie przez pewien okres czasu.