PDA

Zobacz pełną wersję : DobrY trening na rzeźbe..



Lemonflash
30-10-08, 22:50
Witam, bardzo potrzebny mi trening na rzeźbe jakiś skuteczny sprawdzony dobry. Napisze tu wszystko co jest potrzebne żeby dobry ułożyć. Więc trenuje od 14 miesięcy(z drobnymi przerwami na wakacje,drobne wyjazdy..) Kiedy zaczynałem trening byłem dość gruby, robiłem trening na mase, tłuszczu spadło mi sporo(chociaż zostało troche..) a masy mięśniowej przybyło dużo. Teraz jestem masywny ( mięśnie widać ale oczywiście nie tak jak bym chciał teraz moim celem jest dobra rzeźba, potrzebuje treningu). Chodzi mi o dokładny zarys itd. Wyniki są całkiem dobre bo w wieku 17 lat , wyciskam 111 na klatke, 185wzrost/85kg waga, biceps ~40cm. Co do diety to mam ( nie da sie przestrzegać pod kreske bo kazdy jest człowiekiem to chyba nie wykonalne ;) ) ale w kazdym razie staram sie przestrzegać jej. Chciałbym 4 treningi w tygodniu, 2x klata biceps(najbardziej mi zależy ;) ) i 1x barki , plecy , triceps (nogi nie koniecznie..). Co do supli, brałem kre-alkalyn ale to sporo czasu temu, teraz ostanio skończylem Thermo-Shape + Białeczko. Jeśli uważacie żeby dobrać jakiś supli do treningu to spoko ( tylko nie za dużo i nie za mocne ;) ) . Z góry dzięki ;]

hardworkOUT
31-10-08, 16:53
"Chciałbym 4 treningi w tygodniu, 2x klata biceps(najbardziej mi zależy ;) ) i 1x barki , plecy , triceps (nogi nie koniecznie..) :

to zabieraj sie za ukladanie ;)

grzela
31-10-08, 18:17
No widze że masz odpowiednie podejście.Proponuje tak

pon-klata biceps
-wyciskanie płasko 9serii (100,99,98,97,96,95,94,93,92,)
-uginanie ramion ze sztanga 9serii (100,99,98,97,96,95,94,93,92,)

sroda- to samo co w poniedziałek
piatek-to samo co w poniedziałek

niedziela(oczywiście po kościele)-reszta ciała bez nóg
:)

Bądź poważny

Rafauu
31-10-08, 20:21
aeroby ;* ja osobiscie proponuje
pon klata bic
sro plecy tric
czw klata
sob barki + bic

Lemonflash
01-11-08, 23:10
pon klata bic
sro plecy tric
czw klata
sob barki + bic

to mi odpowiada najbardziej ;).Dodam że mam wyposażenie na siłce : hantle, sztanga prosta długa, sztanga łamana, ławeczka i modlitewnik oraz sprzęty typu (sprężyny, pineska ale to chyba nie przydantne :P )
Więc może najpierw napisze wam trening jaki robiłem od września.. i wcześniej też ale troche go zmieniałem :

1) klatka : a)wyciskanie na ławce płasko 4x 15 powtózeń 65kg albo piramidowo 4 serie podwyższam po 5kg , 12, 10 , 10 , 8
b) rozpiętki na ławce płasko 10 , 10 , 10 , 10 piramidowo zwiększam
c) wyciskanie hantli na ławce płaskiej 4x 10 , piramida

2) biceps : a) łamana piramidowo 12,10,10,8
b) młotkowe podnoszenie hantli 10/10/10/10 stały ciężar
c) klasyczne podnoszenie na biceps siedząc 4x10 stał ciężar

3) plecy : a) martwy ciąg 4 x 10, podwyższanie ciężaru
b) wiosełka 4 x 10 stały ciężar
c) stojąc przyciągam łamaną do klatki na ugiętych kolanach 4x10 stały ciężar

4) barki : a) wyciskanie łamanej nad głowe 12/10/10/10 podwyższanie ciężaru
b)wyciskanie łamanej zza pleców 12/10/10/8 podwyższanie
c) wyciskanie hantelek nad głowe 12/10/8 zwiększając ciezar

5) triceps : a) francuskie wyciskanie hantla 10/10/10 stały
b)leżąc zza głowy unoszenie łamanej 12/10/8 zwiększanie

Trening następująco przebiegał :
pon czwartek - klata bic
sobota - barki plecy
w dzień który miałem czas oprócz tych wymienionych : tirc, przedramie, kaptury a potem worek treningowy ....

No to przedstawiłem wam trening mój dotychczasowy jakie mam możliwości itd. Zmieńcie mi go jak możecie albo napiszcie nowy jakieś poprawki czy coś. ;)

Lemonflash
03-11-08, 21:28
moze ktos mi pomoze?... 2 dni czekam na jakas odp i nic :|