PDA

Zobacz pełną wersję : mam pytanie



aaaa
17-10-06, 17:48
siema. mam takie pytanie do was. ma zamiar brac metanabol 100tabl i do tego ze 2 kg białka z Olimpu. Diete mam tylko nie zawsze ja przestrzegam znaczy wyjasnie wam o co chodzi. Poniewaz ja sie ucze obiady przygotowywane sa przez rodzicow, wiec mam fileta z kurczaka , zmienikaki i salatka, to jest obiad. sniadanie przewaznie platki owsiane z mlekiem ale czasami tez jajka smazone ze 6 :). 2 snaidanie w szkole to 2 bułki razowe z wedlina. przed trenigniem biore białko z mlekiem i po trenignu białko, pozniej kolacja to ser biały albo cos podobnego. moj staz ze 2.5 roku ,wiek 18 lat. Myslicie ze na tym osiagne duzo czy malo?dziekuje i pozdrawiam

sławo
17-10-06, 18:04
myślę że powinieneś zapytać najpierw o dietę
'bo to co masz to zabardzo do diety nie podobne

aaaa
17-10-06, 18:55
A jesli bede mial takie cos:P to efekty beda czy nie?mi sie wydaje ze beda, bo białko glowny budulec miesni, a metanabol pobudzi do wzrostu miesnie i wyniki beda, a jakie sa wasze opinie

mapet
17-10-06, 19:01
Jak nie będziesz miał diety to mozesz jeśc za mało wegi i twój organizm może spalać białko z braku czegoś lepszego.

sławo
17-10-06, 19:16
hahah jeśli myślisz że muły rosną tylko z białka

to po co ludzie rozpisują diety pytaja innych co i jak
przecież wystarczyło by jeść tylko białko i zagryzać metą

aaaa
18-10-06, 16:29
w sumie macie racje !! rozpiszecie mi jakas taka spoko diete?czy ma napisac w dziale dieta?

mapet
18-10-06, 16:40
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=78
Proszę.