PDA

Zobacz pełną wersję : oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc



dmitruk
17-10-06, 14:54
wiek 20lat starz na siłce 3,5roku waga93 BRałem już SAA wiadomo byłem gówniarzem i miałem nie przemyślane cylke pewnie jak każdy początkujący heh.Mam takie pytanie co moge dorzucić do 10strzałów omy i 150tablet mety.Chcę zrobić cyklon typowo masowy odblok wiadomo clom i nolwe mam poradźcie co mam dorzucić myślałem o siłabolinie 10strzałów ale czy moge go wrzucić razem do cylku.Czekam na opinie LUDZI KTĂ?RZY NAPRAWDE SIĘ NA TYM ZNAJĄ CHODZI TU O MODA ITP. jeśli masz zamiar pisać odpowiedzi cytowane z innych postów to lepiej już nic nie pisz.
Czekam na wasze odpowiedzi pozdro ludziom z forum:)

wyszkowiaczek
17-10-06, 18:35
kup sobie do tego "troche" białka

vold
17-10-06, 19:43
Silabolin nie polecam a zwłaszcza taką ilość to za mało, najlepiej deka lub boldenon chodz narazie obstawiał bym za deką.


Jaki długi cykl planujesz?, bo przy testosteronie takim jak omka to najlepiej z 10 tygodni według mnie na twoją wage dokupił bym jeszcze pake omki i deke , metke na początek i będzie git. :wink:

dmitruk
18-10-06, 01:16
hmmm pewnie tak zrobie że dokupie jeszcze pake omy.MEtke łykam na początku cyklu na rozkręcenie do omy.A deca -ile byś mi radził ampuł kupić no i w takim razie co ile wbijać raz na tydzień??no i teraz pytanie czy mi starczy 24 clomidu na odblok wiadomo nolwa też będzie.

vold
18-10-06, 16:34
Ilość clomidu masz w postach podwieszonych ile deki to zależy jakiej, na odblok jeszcze HCG.

dmitruk
18-10-06, 18:19
dzięki voldemort spoko koleś jesteś właśnie takie odp. są najlepsze rzeczowo,na temat 3maj się

bolek
20-10-06, 23:49
witam dodaj jeszcze z 5 omki i z 150 metki
dodał bym jeszcze pregnyl 3 strzały
:twisted:

wolak
21-10-06, 19:40
witam dodaj jeszcze z 5 omki i z 150 metki
dodał bym jeszcze pregnyl 3 strzały
:twisted:


Panie Bolek niezaduzo tej metki.....zamiast nastepnych 150 tabl. kup srodek iniekcyjny..pzdr rob tak jak radzi voldemort

vold
21-10-06, 19:53
testosteron jest środkiem androgennym,
metanabol androgenno-anabolicznym
jak byś dożucił deke (nandrolon) typowo środek anaboliczny to widze w tym sens, ale nie metke w takiej ilości nic innego tylko popuchnie jak świnka i nabierze dużo wody a na tym to mu chyba nie zależy bo potem spadek.

Można i 300 metki załadować ale trzeba być bardzo zaawansowanym i cykl musi być bardzo duży z odpowiednimi środkami ale nie w tym przypadku.


pozdro :wink:

radekz_22
31-10-06, 16:37
zamiast metki o omki zrob sobie cykl z silabolinu(tak ok 20 strzałow) to daje mocny i w miare dlugotrwaly miesien. omka i metka naciagna tylko wody i spuchniesz ale jak to odstawisz wszystko zamieni sie w tluszcz. a po "sile" polecam "wino" bardzo dobre na spalanie i daje suchy miesien. efekty powinne byc zadowalajace. pozdro. :twisted: :twisted:

vold
31-10-06, 18:41
silabolin to całkiem inny środek niż metka i omka nie ma co porównywać a czy lepszy efekt to nie jest powiedziane, chodz muszę powiedzieć że sam silabolin daje marne efekty.

dmitruk
02-11-06, 02:36
heh dzięki za rady .Nie dorzuciłem nic z innych środków dokupiłem jeszcze 5omy i git "jade z tym koksem:)" trzymam się dietki łykam witaminki''kompleks witamin,magnez ,cynk"Zincteral45mg-na recepte" i jak narazie nie zalewa mnie wodą 3majcie się a z siłką pewnie pokombinuje w następnym cyklonie

vold
02-11-06, 15:27
powodzenia :wink: