PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kapturami.



Piks
29-10-08, 21:59
Witam, przedstawiam moja sytuacje: Mam 18 lat, 190 cm wzrostu ,83 kg, na silowni cwicze jakies 2 lata. Moj problem wiaze sie z praktycznie nie rozwinietym prawym miesniem zwanym kapturem. Szczegolnie widoczne jest to po silowni, ide do lustra spinam sie jak moge, lewy kaptur jak i reszta ciala jest ladnie wyrzezbiony a prawego wcale nie widac, nawet nie moge napiac tego miesnia jakby tam nic nie bylo... Moze moglby mi ktos cos poradzic?

xiao87
29-10-08, 22:45
a przy cwiczeniu czujesz prawy kaptur ...?? bo moze niedokladnie cwiczysz i bardziej ociazasz lewa strone hmm....

TazeR
29-10-08, 22:56
No to wczesnie sie obudziles z tymi kapturami jak po 2 latach :) Łatwo sobie to wyobrazić i ale moze jakas fotka? Przez te 2 lata musiales zle wykonywac cwiczenia na kaptury innego wyjscia nie ma. Ogolnie malo jest takich ludzi ktorzy maja identyczne kaptury. Jak mozesz wrzuć fote. PozdRo!

MhL
30-10-08, 11:15
Moze nadrabiasz bicepsem. Osobiscie mam tendencje do lekkiego podciagania(spinania) przedramion. Pracuj nad technika, najlepiej przed lustrem.

LeBron23LBJ
30-10-08, 12:47
miałem ten sam proble :D ale już od roku nie mam. Tez tylko lewy kaptur było widac. Prawy jakos sam z czasem wyskoczył. Myśle ze to kwestia napinania. Możesz też cwiczyc kaptur jeden odzielnie hantlem jednym, tzn. duzo wieksza uwage zwracac na slabszy kaptur