PDA

Zobacz pełną wersję : xpand - skutki uboczne



hulk11
28-10-08, 18:56
zastanawiam sie czy po zastosowaniu xpand-a moga wystapic jakies skutki uboczne.. czy moze doprowadzic do jakiegos zawalu albo cos z tych rzeczy.. przyspiesza prace serca itp..

prosilbym o wypowiedzenie sie osob ktore stosowaly ta odzyweczke :)
dzieki

Vizor
28-10-08, 19:47
Przecież to są tylko suplementy, zatwierdzone przez odpowiednie instytucje. Jeżeli są jakiekolwiek skutki uboczne to na tyle minimalne, że niezauważalne.Xpanda nie brałem ale to przecie kreta ! Chociaż znadą się ludzie któży znajdą jakieś skutki uboczne, ale to minimalne ;) Kreta to suplement i ma poprawić funkcjonowanie organizmu, dać kopa i przyspieszyć regeneracje i tyle :D

Pozdro !!

hulk11
28-10-08, 19:59
ziomek nie prosze o kopiowanie odpowiedzi z innych postow lecz konkretne odpowiedzi co do tego produktu.. wiem ze odzwyki to spoko.. ale xpand serce musi niezle krew pompowac.. chcialbym zeby odpowiadaly osoby ktore braly xpand-a
:)

Vizor
28-10-08, 20:34
Pierwsze zdanie skopiowałem a nie całą wypowiedź ;) A tak wogóle to moi kumple biorą xpi żadnych skutków ubocznych nie widzą a co do ,pompy, to ludzie z chorym sersem nie mogą tego brać,ale oni nawet o siłce nie powinni myśleć..

mrozikhg
28-10-08, 20:35
z checia bym ci pomogl ale cykl zaczynam dopiero za 2,5 miecha :D

Młody
28-10-08, 21:56
chłopie ludzie biorą sterydy dla zwierząt i żyją a Ty się martwisz jakimś expandem. W dziesiejszych czasach wszytsko jest szkodliwe. Gdybym miał się tak przejmować to dawno w wariatkowie bym wylądował

jasiu1910
29-10-08, 12:23
sprawa jest prosta jak pier....... Jeżeli przekroczysz zalecaną dawke i to duzo np. wezmiesz 200% zalecanej to wtedy mozesz sie "przegrzac" i tak jest z każdym produktem. Moj kumpel chcial spotegowac dzialanie kretki i zamiast 3 g wzial 10 g - z domu nie wyszedl bo mial takie wiatraki w lepetynie. Wniosek prosty: przestrzegaj tego co jest napisane na etykiecie a jesli juz chcesz wiecej to nie przesadz :D

123
29-10-08, 14:40
ja po HP mialem dziwne pieczenie na dloniach i twarzy ale nie narzekam bo bylo czuc ze dziala:)

Symu
29-10-08, 17:36
to po beta alaninie...

NIKOLIS 168
29-10-08, 20:51
pewnie czułes igielki. To dobry znak znaczy ze beta-alanina działa.

123
29-10-08, 22:39
szkoda tylko ze przy 2 puszce juz tego nie bylo:/

dyrty
30-10-08, 10:08
ja po niczym nie mialem pieczenia a nic takiego tylko czasem jak dawki zwiekszalem to zanim organinzm sie przyzwyczail to troche posiedzalm na wc , ale jeden koleszka odemnie mial torsje po cp chyba zaduzo jadl