PDA

Zobacz pełną wersję : OMG ??! Help ??!! mega spadek formy :|



Tukan
28-10-08, 17:44
Witam !
Wróciłem wczoraj do treningu po 2 tygodniach przerwy. Poleciałem trening klatka + biceps okazało się że zupełnie nie mam siły. Na klatkę przed tymi dwoma tygodniami ćwiczyłem podnosząc 70 lub 80 kg to pierwsze około 12 razy to drugie jakieś 6 razy. Po powrocie czyli wczoraj musiałem ćwiczyć 50 kg po 12, 10 w serii bo więcej nie dawałem rady... takiego numeru to jeszcze nie miałem nigdy.... co o tym sądzicie ? dlaczego taki spadek przecież to jest ku*** nie możliwe :| :/ :(

grzela
28-10-08, 17:47
Wyszukaj jakiś trening regeneracyjny i ćwicz nim ok 4 tygodni po czyn wróc do normalnego treningu-powinno byc ok

P.S co wy wszyscy z tym angielskim:)
Polacy nie gęsi......
Mam uczulenie na ten język-może dlatego ze byłem 4 lata w UK(sorry w Wielkiej Brytanii:) )

ciaastek91
28-10-08, 17:49
teraz widzisz jak wazna jest regularnosc.

Tukan
28-10-08, 18:48
Stary ja wiem, że ważna jest regularność, ale robiłem już takie przerwy i było ok. A teraz trach i dupa. :|

hardworkOUT
28-10-08, 18:53
regularnosc regularnoscia ale spadek 30 kg w 2 tygodnie nie jest normalny.

piles alkohol podczas tej przerwy ?? ( nie mowie o 1 czy 2 piwach )

.Smile
28-10-08, 18:57
Mam tak samo,
zaczynałem zawsze od 85% CM, na płaskiej. Teraz wycisne ledwie te 85 CM i dalej już nie mam siły ćwiczyć klatki. Kolejna sprawa, bieżnia - zawsze bieg jakieś 30 min, teraz przebiegne 5 min i dosłownie leże.
Dieta ta sama, piwo jak zawsze, ok. 2 max na tydzień. Bez przerwy w ćwiczeniach, jedynie zmiana treningu.

slim shady
28-10-08, 19:21
moze sie nie wyspałes, miałes słabszy dzien, czasami mi sie zdarze ze ciezar ktory na lajcie cisne mam z nim problemy, albo masz jakies niedobory witamin

bartasss
28-10-08, 20:10
a może odżywki brałeś? nie chce cię osądzać ale ludzie tera biorą krete po miesiącu treningu, łapa rośnie, waga rośnie ,siła rośnie ale po odstawieniu magicznego środka czar pryska i wraca się do poprzedniego stanu. 30 kg w tydzień to niemożliwe. ja swoją siłę wypracowałem wieloletnim uprawianiem sportu i od niedawna siłką bez odżywek i spadków powyżej 5kg nie miałem.


a co do pytania to może nie mogłeś się skupić, byłeś rozluzniony, albo miałeś naprawde zły dzień.

nie wiem ile trenujesz ale aby siła nie spadała nawet po miesiącu przerwy trzeba trenować kilka lat bardzo regularnie wtedy organizm nie wyczuje przerwy a nawet wypocznie pozdro

.Smile
28-10-08, 21:03
może się nie wyspałem... może, jednak często się nie wysypiam i mimo to podnoszę tak jak przedtem. Nic nie biore, jadne na czysto od poczatku.

Tukan
28-10-08, 21:09
Martwi mnie to, ponieważ trenuję już ponad 2 lata zdarzało mi się mieć przerwy nawet ponad miesiąc i nigdy nie było takiego spadku...
Jasne brałem odżywki różnego typu, ale miałem już odpowiedni staż treningowy. Nie brałem gówna, kupowałem zwykle odżywki olimpu. Głównie białka wpc, izolaty, zdarzały się jakieś matrixy, raz brałem kreatyne cell pump i jakieś pół roku wcześniej monohydrat. Nie pakowałem się odżywkami nigdy dużo, brałem sporadycznie, mogłem brać miesiąc później znów nie brać miesiąc lub nawet dwa. Po prostu starałem dobrze się odżywiać.
Dzień mogłem mieć gorszy, ale to kur... nie 20 kilo jeszcze robiąc w serii :(
Dlaczego tak się stało ?? Wyglądam normalnie nie spadłem z wagi. Tyle co mogłem zauważyć to, to że spadł biceps, ale przy bicepsie to normalne że po krótkim czasie nie trenowania obwód może się zmniejszyć o ten 1 lub 1,5 cm. Ehh... kurde żal...

NIE PIJE w ogóle alkoholu ostatni raz to z półtora miesiąca temu parę luf walnąłem na urodzinach u kolegi, ale trenowałem po tym normalnie. Poza tym nie popadajmy w skrajności musiałbym tankować codziennie żeby takie spadki były.
Jak niedobory witamin to czego ??

hardworkOUT
28-10-08, 22:20
hmm ja raczej niedobor witamin bym wykluczyl.

pierwszy raz slysze taki spadek w 2 tygogdnie. zobaczysz na nastepnym treningu jak pojdzie moze faktycznie mega zly dzien ( choc za ta teza tez nie stoje )

jak dalej bedzie stalo jak stoi z sila to sie zastanowimy teraz nic mi do glowy nie przychodzi czym to moze byc spowodowane

Voice666
29-10-08, 18:35
Najlepiej będzie jak zdasz relacje po kolejnym treningu, bo teraz nie ma co wyrokować, może rzeczywiście zły dzień miałeś.
Jak ten stan się będzie powtarzał to wtedy szukaj przyczyn.