PDA

Zobacz pełną wersję : problem z metką...



Matka_90
16-10-06, 14:35
Mam pewien problem!! chciałbym jeś metke aczkolwiek jestem jeszcze niepełnoletni i mieszkam z rodzicami a oni by mnie chyba zaj... za ta metke! dlatego mam pytanie czy jeżeli zjem 100 metki ruskiej to bedą widoczne efekty na tyle żeby sie zorientowali że jem ta meta??

mapet
16-10-06, 14:53
Czyś ty zwariował? Po cholerę chcesz jeść tą metke? Przecież w tym wieku to wszystko idzie zajebiście szybko nie potrzeba koksu do tego.
Tak więc po co Ci to?

pey
16-10-06, 15:23
Odpuść sobie i trenuj bez takich toksyn! Jeśli na sucho osiąniesz jakieś zadowalające efekty to napeno później za pare lat jak coś będziesz chciał wziąść efekty będą bardziej widoczne

Matka_90
16-10-06, 17:33
ja chce wziąż tylko 100 żeby troche urosnąć a po zakończonym cyklu metki już sie szykuje na jakaś kreatynka, białko i do tego jakieś witaminki!! na razie nie chce za bardzo sie koksować bo nie mam jeszcze wystarczającego wieku a ta metka to tylko tak na zwiększenie motywacji :razz:

mapet
16-10-06, 17:49
Człowieku o czym Ty gadasz? Może zacznij najpierw od treningu i diety a potem cała reszta.
Przecież Ty pewnie nie wiesz nic o prawidłowym odżywianiu nawet a za koks chcesz się brać. Wróżę Ci totalną porażkę a tego mietka to lepiej sobie daruj bo naprawde szkoda zdrowia. Dla takich jak Ty nie ma miejsca w tym sporcie.


"zwiększenie motywacji" k*u*r*w*a / m*a*ć

vold
16-10-06, 20:54
Zadnego dopingu w tym wieku!

Pierwsze zaczyna się od odpowiedniego treningu, diety potem suplementy a doping to już ostateczność a ty wszystko chcesz od końca jest to straszne po pierwsze jakiekolwiek sterydy w wieku 15 lat to głupota i marne efekty a co najważniejsze chwilowe.

wolak
17-10-06, 11:35
ała tej ---->> no comments

Matka_90
17-10-06, 18:43
Wiem rozumiem was że nie pochwalacie tego ale gdy byście byli w mojej sytułacji to byście też tak zrobili! chciałem kupic sobie jakieś białko w wiekszej ilości do tego dietka jednak moi rodzice od razu powiedzieli ze mam sobie to wybić z głowy! a musze przybrać troche na masie bo jestem chudy jak patyk i z moją budowa to bym za wiele na tej siłowni nie osiągnał!! a z metka nie ma problemu schować przed starszymi!! a co do diety to jak tylko bede mugł to bede sie staral żeby jeść dużo węglowodanów i białka.. jakieś jajka i dużo ryżu
takie tam
takie żeczy ja kreatyna(coś w kasułkach lub tabletkach) to nie problem ukrć ale gdzie ja bede chował 5 kilową puszke białka i na dodatek jeszcze sobie przygotowywał pare razy dziennie??

vold
17-10-06, 19:50
Dziwne twoje rozumowanie, mnie nie chodzi o to abyś ty był zdrowy bo ja za Ciebie cierpiał nie będe tylko Cię informuje że jakiekolwiek sterydy w wieku 15 lat nie dadzą Ci mięśni nie powiem na wadze przybędzie, troche tłuszczu i wody ale po cyklu wszystko spadnie a skutki uboczne zostaną, jeśli rodzice nie pozwalają Ci brać odżywek to prowadz odpowiednią diete napewno pozwolą Ci jeść więcej jajek itd., a jest to prawie to samo i efekty też będą i co najwżniejsze na długo.

Smug
17-10-06, 20:09
voldemort, takiemu to już nie przetłumaczysz....masz jakiś starszych trochę za sztywnych,najpierw się trzeba za nich wziąść :P :P

Matka_90
18-10-06, 18:08
wsumie sobie to przemyślałem i stwierdziłam ze jeszcze poczekam z tą metka!
a zamiast tego mam zamiar kupić sobie nitrobolon. szłysałem że po nitrobolonie też można uzyskać dobre wyniki...
co o tym myślicie???

mapet
18-10-06, 18:24
A nie lepiej zacząc od zwykłej kretki, njalepiej monohydrat zwykły?

Matka_90
18-10-06, 18:53
ja już jadłem 200 kreatyny olimpa (monohydramt właśnie) i ok 1,5 białka mass xxl ale jak jadłem to białko to starzy sie zorientowali i musiałem przestać:twisted: ...

pey
19-10-06, 00:29
to zostań przy kreatynie, a jeśli starzy mają coś do białka gdy widzą wiadro lub pojemnik z jakimś proszkiem - a dla nich zawsze to są sterydy :) to jedz takie produkty które mają białko zawarte w sobie (sery,mleko itp.)

vold
21-10-06, 20:02
j/w.

Kakashi
22-10-06, 13:37
ja zaczołem cwiczyc w wieku 16 lat miałem wtedy 181cm wzrostu i wazyłem 60kg...wyobraź to sobie...było mi wszystkie zebra widac...ale juz po pół roku ćwiczen wazyłem 67kg...i to bez zadnej diety...jedyne co to jadłem duzo ryzu i kaszy:D potem zaczołem kreatyne 300kaps i nabrałem kolejnych kg:D niestety potem zrobiłęm sobie przerwe i teraz musze wrócic do formy...nie bierz sie za Ta metke...ale odp na Twoje pytanie: rodzice tego nie zauwaza:D tylko ze Ty raczej tez nie:D wiec po co sie truc???:>

bejnar
28-10-06, 08:53
wiek 15 lat to nie wiek na mete. odstaw ją