PDA

Zobacz pełną wersję : Dobre połączenie?



dexterinio
27-10-08, 13:24
Planuje zacząć kolejny cykl. Jestem po skonczonym cyklu z horse powera jakies 4 tygodnie temu.
wiek 19 lat
staż ponad 3 lata
wiek 19 lat
przebyte cykle mono z olimpa, 2xmono z multipowerra, 2x x-pand i hp. Do tego bly 2 opakowania bcaaa raz gajnerek xxl z treca i kiedys bialko wpc z ostrowi.

I zastanawiam sie nad jakims naprawde dobrym połączeniem. Celo masa no i sila. Myslalem nad muttant massem, Deca stackiem lub noz'em a do tego jeszcze jakas kreatyne np mono z multipowera. Co wy na to???? A może ktoś ma jakies inne propozycje?

NIKOLIS 168
27-10-08, 20:53
Teraz rynek został zalany suplami ze Stanów. Polecam połaczenie stacku z No Boosterem.
Wypisze pare wyrózniajacych sie stacków i NoBoosterów.
Stacki:
Vault (podobno mega kosa), Clout, Noz, Storm, Green Magnitude, Xtreme Stack.
NoBoostery:
No Xplode, No Shotgun, NOZ IV, Fierce, Shock, Super Pump 250.
Połacz jeden stack, jeden NoBooster dodaj aminy,białko/gainer i bedziesz miał dobry cykl.

dexterinio
27-10-08, 22:27
A jest sens łączenia stack'a z no bosterem??? A i czym wlasciwie rozni sie NOZ od NOZ IV??? A zamiast stacka nie lepiej porzadne mono?

Symu
27-10-08, 22:51
staki typu storm czy Green magnitude mozna łączyć z no boosterami, przy vaulcie ,XP nie widze sensu bo tam masz już dobrą dawkę no boosterów.

Mono zawsze jest dobre i tanie :)

NIKOLIS 168
27-10-08, 22:54
Noz to stack, a NOZ IV to NoBooster.

dexterinio
27-10-08, 23:26
Hmmm no i sam niewiem... Niedawno skonczylem cykl na stacku wiec niewiem czy jest sens ponawiac... Gajner bedzie napewno. A moze by tak sprobowac no boster+jabłczan??

Prezydent_1c
28-10-08, 15:08
Ja bym poleciał Deca Stack gdzies za 2-3tygodnie a póżniej jakiś No Boster i jabłczan :) Oczywiście gainer/białko/węglowodany/witaminy zgodnie z brakami w diecie.

dexterinio
28-10-08, 16:43
Myślalem tez nad Deca Stack'iem ale nie samym tylko cos dodac do niego oczywiscie oprocz gajnera. A wlasciwie do jakiego typu odzywek zalicza sie Deca Stack?

NIKOLIS 168
28-10-08, 16:48
wg mnie do boosterów.

dexterinio
28-10-08, 16:56
A do bosterow kreatynke mozna dorzucic... Wiec skompletowac Deca Stack + mono z multipowera + gajner i mozna ruszac...:)???????

Prezydent_1c
28-10-08, 17:01
Ja to tak widziałem:
Decka Stack + dodatki 7tyg.
1tydzień zmniejszyć intensywność i odrazu póżniej
Jakiś no boster + jabłczan +dodatki 5-6tyg.

Pod dodatkami rozumiem tutaj gainery, glutaminy , BCAA itp.

dexterinio
28-10-08, 20:40
W ten sposob mowisz no ciekawie sie to moze prezentowac tylko koszt dosc spory bedzie.... wolalbym jeden a pozadny cyklik niestety finanse ograniczone

NIKOLIS 168
28-10-08, 20:52
Kup No Xplode + Vault + dodatki napewno bedziesz zadowolony!
Opcja powyzej tez jest ok a nawet bardzo ok, po cyklu na kreatynie.

dexterinio
28-10-08, 21:30
No zastanowie sie i nad ta opcja.. Teraz jest z czego wybierac. Dzieki za podpowiedzi