PDA

Zobacz pełną wersję : bcaa



kamil1141
25-10-08, 22:33
Możecie mi polecić jakieś dobre bcaa w jakieś w miarę dobrej cenie?

TazeR
25-10-08, 22:42
http://sklep.fbb.pl/bcaa

Te na pierwszej pozycji sa dobre Olimpa niska cena i fajna promocja.

dejwid997
25-10-08, 23:40
Cenowo najlepiej wychodzi olimp

slim shady
25-10-08, 23:47
ActivLab Bcaa Xtra + l-gutamina
polecam ten produkt za 70 złł masz 0,5 kg :) samk i rozpuszczalnosc nie dobra, ale jako odzywka sprawdza sie znakomicie

LeBron23LBJ
26-10-08, 10:42
rzeczywiscie cenowo to co polecacie dobre :)) trzeba sie zastanowci nad tym !!! Bcaa + l-glutamina to idealne zestawienie. Szkoda tylo ze rozpuszczalnosc jak mowicie jest słaba, bo wtedy marnuje sie troche preparatu

Symu
26-10-08, 13:17
rozpuszczalnośc i tak jest dobra jak na BCAA, a poza tym reszte mozna zawsze wypić dolewając trochę wody , zakręcić tym i wypić.

Olimpowe i Activlaba najkorzystniejsze cenowo.

mały huba
26-10-08, 14:40
A ja może trochę odbiegnę od utartego poglądu i zaproponuje purple wrath albo leucine stack bo zawierają najwięcej leucyny która w bcaa jest kluczowa i w dodatku jest tam leucyna estryfikowana. A purple wrath w gramaturze i w cenie wychoodzi jak 3x 300 bcaa olimpu ,a napewno jest wartościowszy.
Pozdro

kamil1141
26-10-08, 15:16
a mógł bym brac to te bcaa z cp i mono?

grzechu-82
26-10-08, 15:20
bcaa możesz brać na okrągło

Symu
26-10-08, 15:43
Tzn. Huba purple wrath traktowałbym raczej jak EAA z dodatkami do tego nie wiadomo ile leucyny jest bo z tego co pamiętam to opatentowana mieszanka (co oczywiście nie zmienia faktu że b.dobry produkt).

Zobacz że wiekszośc BCAA ma i tak największą ilośc leucyny z 3 aminokwasow.

Pytanie jest czy czy odpuścić resztę aminowkasów względem samej leucyny??
Moim zdaniem nie bo do przyrostów potrzebujemy wszystkich aminokwasów i tu pytanie czy nie warto brać EAA+ BCAA, zamiast BCAA.

Ja opowiadam się za BCAA ze względu na cene bo EAA + BCAA to już pewne koszty i wtedy następne pytanie czy nie lepiej porpostu wypić odżywke białkową i czy na poziomie amatorskim nie da nam to więcej kożyści :)

LeBron23LBJ
26-10-08, 16:25
taak białko rulezz :)) najlepsza odżywka!!!!

kamil1141
26-10-08, 16:31
dzieki sogi leca:D

mały huba
26-10-08, 17:32
Zgadza się ,że nie są to czyste rozgałęzione jednak mimo tego działa to jak powinno. Teoretycznie bcaa powinno zmniejszać zmęczenie na treningu ,po olimpie tego nie czułem natomiast biorąc PW przed i po treningu nie czułem prawie zmęczenia. Chyba ,że to efekt psychologiczny spowodowany dobrą reklamą :D Ale nie sądzę. Nikomu oczywiście nie wmawiam ,że Nikomu nie powiem ,że bcaa olimpu nie działa ,stwierdzam jednak ,ze ja sam nie zauważyłem działania.

Symu
26-10-08, 18:33
niee celem BCAA nie jest zmniejszenie zmeczenia a katabolizmu, lepsza regeneracja.

PW ma takie samo zadanie ale ma kilka ciekawszych dodatków, chyba norvaline, beta alanine i coś tam jeszcze