PDA

Zobacz pełną wersję : Wino -> i co dalej



Mefisto
23-10-08, 03:10
Mam taki maly problem mam Wino chce zrobic kuracje 5 tygdniowa,mialem brac do tego primAbolan ale ciezko jest kupic orginal i dlatego z tego zrezygnowalem. Szukam czegos w zamian czy mogl by mi ktos napsiac jakis dobry cykl z Winem--> cena nie gra roli zalezy mi na zdrowiu z pomoc z gory bardzo dziekuje pozdrawiam

vold
23-10-08, 08:35
wino na 5 tyg ewentualnie może być ale proponował bym 6 tyg , primo na taki krótki cykl całkowicie odpada, możesz do wina dodać propa wtedy będzie to miało ręce i nogi ale podstawą jest abyś zdradził tajemnice jaki jest twój cel???



zawsze zaczynaj od tego:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=199

lg team
23-10-08, 14:48
a dalej waga / cykle / staz / wiek

Mefisto
24-10-08, 02:01
oki dzieki za pomoc


jest nas 2 jeden smiga na silownie 2 lata drugi 1 rok.
Ja chodze na silownie 1 rok (ostatnio mialem pol roczna przerwe) i wracam do treningow ostatni raz dziubalem wino+deka+test 4 lata temu,bylem z tej kuraci zadowolony w tedy w bicepsie mialem 42.5cm chcial bym wrucic do tych wymiarow albo jeszcze lepszych :)
Kolega smiga juz 2 lata mial podobna kuracje do moiej 1.5 roku temu.



Tak jak juz pisalem mamy narazie wino i co dalej ??




Chcemy zbudowac czysty mase miesniowa tak wienc licze na wasze dobre rady


Jesli ktos moze to niech mi napisze kuracje 5 tygodniowa co jak brac plus np jakie odzywki po kuraci.

lg team
24-10-08, 16:57
przez 5 tygodni to mozecie sobie zrobic wszystko ale nie czysta mase miesniowa ...

nierealne podejscie wasze.

poza tym na rynku tylko under prima w ktorej tak naprawde nie wiadomo co jest,

Mefisto
25-10-08, 01:10
to jak nasze podejscie jest nie realne to zaproponuj cos ?? chyba czytales moj wczesniejszy wpis,i licze na "wasza" pomoc.A nie pisanie ze nasze podejscie jest nie realne itd...

lg team
25-10-08, 12:33
jakbys ne zauwazyl to pomagam piszac ze nie macie pojecia w tym temacie, zle interepretujesz moje slowa ot cala tajemnica

co do cyklu

wezcie wins + prop i macie dobry cykl na suche mieso

1-6 prop 100mg e2d
2-7 wins 30mg ed

i bedziecie zadowoleni

na prime sie nie porywajcie nawet bo jej nie dostaniecie

Mefisto
26-10-08, 05:21
to co mi napisales nie rozumie jestem nowicjuszem mogl bys mi to rozpisac po "polsku" z gory bardzo dziekuje

kubuch
26-10-08, 08:09
proponuję wejść w dziale doping do tematu przykladowe cykle tam masz oznaczenia...

lg team
26-10-08, 10:31
to co mi napisales nie rozumie jestem nowicjuszem mogl bys mi to rozpisac po "polsku" z gory bardzo dziekuje


powiedzmy ze bedzie to twoje zadanie domowe, poszukaj, poszperaj, poczytaj i jak sie dowiesz o czym pisalem wtedy nam o tym napiszesz ;)

jak bedzie dobrze dostaniesz piatke i koncowe rady :)

Mefisto
26-10-08, 23:40
proponuję wejść w dziale doping do tematu przykladowe cykle tam masz oznaczenia...


dzieki za pomoc




a teraz inne pytanie piszesz mi zebym bil wino codziennie po 30mg,a ja mam wino depot w ampulkach po 50mg(1ml) i co teraz ?? mam bic co 2 dzien wino ??

i jak tak pociagne 5 tygodni ---> jakie pozniej najlepiej wziosc odzywki ??

kubuch
26-10-08, 23:48
wino w tbl a nie w amp:)

lg team
27-10-08, 14:34
jesli masz inj to bij 50mg e2d

Mefisto
28-10-08, 05:26
oki dziekuje za pomoc


moglibyscie jeszcze cos zapropnowac po kuraci"odzywki" ??


ps. niech ktos wrzuci fotke Propa z gory dziekuje

lg team
28-10-08, 10:15
jakiego propa?

Mefisto
31-10-08, 04:34
jak cos to Propionate chyab ze cos innego mi zaoferujecie :)



i jeszcze inne pytanie caly czas trenuje sztuki walki(muay thai),i czy wstrzymac treningi na jakis czas?? czy moge normalnie trenowac przy tej kuraci ??? chodiz mi o serce

lg team
31-10-08, 18:06
jak nie wiesz co nalezy brac na cyklu / po cyklu tzn ze nie jestes przygotowany w tym temacie a chcesz sie za koks brac

daj sobie zpokoj z koksem i wez sie za suple i rzetelny trening