PDA

Zobacz pełną wersję : jak spalić nadmiar tłuszczyku????



poczatkujacy
15-10-06, 13:57
Witam!!!
Chcialbym sie dowiedzieć jak można w miare szybko spalić fet oczywiście ciężkiego treningu nie wykluczam, a chodzi mi o środki, ktore mogly by mi w tym pomóc.
Słyszałem o Dymatize. Dyma Burn X-Treme,które reguluje procesy termogenezy, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ogranicza apetyt, znacznie podnosi poziom energii.
Chciałbym dowiedzieć sie od was czy polecacie TO czy tez nie/a jak nie to jakie inne środki!!

DZIĘKI WIELKIE

tomek.
15-10-06, 15:18
zależy od jakiego poziomu tłuszczu startujesz i do czego chcesz dojsc

na poczatku polecał bym żebyś na samej siecie treningu i aerobach zszedł do mozliwie niskiego poziomu
na poczatku i tak suple ci zbyt wiele nie dadzą
lepij będzie je użyć jak zaczna sie schody

co do wyboru środków to możesz zostac przy takiej kombinacji

Gebrand
20-06-07, 21:15
Moja recepta na spalanie tłuszczu to tylko dwa małe posiłki dziennie + woda non stop i oczywiście rower, minumum 40minut dziennie + jakieś cwiczenia ogólne. Z wagi 93 kg zszedłem tak do 79.5 i wyrażnie widac, ze poziom fatu jest znacznie mniejszy. Ale oczywiscie kazdy organizm inaczej reaguje :).

snajper88
20-06-07, 22:56
no np. ja bym w zyciu sie tak nie glodzil.

PS. Poczytaj jeszcze forum to znajdziesz takie same pytania jak twoje z juz napisanymi m.in. ostatnio przezemnie odpowiedziami

dexter
25-06-07, 15:44
najlepsze bieganie, co do tego nie mam wątpliwosci

MILAN
26-06-07, 21:49
. Z wagi 93 kg zszedłem tak do 79.5 ).
Bez spalaczy?

MILAN
26-06-07, 21:52
no np. ja bym w zyciu sie tak nie glodzil.

Jak byś miał dużo zbędnego, to byś sie napewno poświęcił :P
Z 2 to może przesada, ale 3 dziennie to standardowo jem od kwietnia i rzadnych innych chociażby przekąsek, wystarczy sie tylko przyzwyczaić ;p

snajper88
26-06-07, 21:59
Oj MILAN, mialem duzo. 96 kg. i zszedlem do 77 kg bez nadmiernego glodzenia sie. (Bralem po koleji: mono z dextroza(trec - HMB Olipm 400 kaps. - 60 Thermo speed ex. ) Cwiczylem codziennie A6W, pozniej skakanka i cw. hantlami.

MILAN
26-06-07, 22:32
w jakim okresie? bo ja w niespełna 3 miechy tyle zrzuciłem

HuGsoN
27-06-07, 02:39
najlepsze bieganie, co do tego nie mam wątpliwosci

Ale jak ma dużą mase to stawy chłopak rozwali.


Oj MILAN, mialem duzo. 96 kg. i zszedlem do 77 kg bez nadmiernego glodzenia sie. (Bralem po koleji: mono z dextroza(trec - HMB Olipm 400 kaps. - 60 Thermo speed ex. ) Cwiczylem codziennie A6W, pozniej skakanka i cw. hantlami.

Ładnie. Ciekawe w jakim czasie.


No w sumie z tymi suplementami to trochę racji jest, należy brać jak zaczną się schody. Mój kolega wzioł 100 caps dyma burn. Efekt świetny, ale nie polecam tego suplementu na początek. Ja ćwiczę około 2 lat z przerwami.
Na pierwsze suplementy wybrałem fat killera i l- karnityne TRECA. Mogłem zakupić to co podałeś wyżej, ale ma sensu od poczatku na takich suplementach jechać. Weź coś bardziej przyjazdnego dla organizmu.
Pozdrawiam :)

snajper88
27-06-07, 12:39
to ja zrobilem to w 4 miechy. Tzn cwiczylem 5, ale w tym ostatnim juz nie bylo efektow. A pozniej wakacje...

Gebrand
27-06-07, 15:50
Bez spalaczy?

Bez spalaczy...

MILAN
27-06-07, 15:52
no to nie ograniczając posiłków zrzucałeś miesiąc dłużej ;p
Mi sie też teraz koło 80kg kręci i coś już nie schodzi tak dobrze ;p

MILAN
27-06-07, 15:53
Bez spalaczy...
No to brawo, widać, że bez supli też można :D

HuGsoN
17-07-07, 15:50
Dieta to święta rzecz.... :)

Ja jestem w połowie 6cio tygodnowego cyklu na fat killerze i l-karnitynie.
Robię A6W i siłownia 5 razy w tygodniu. W połowie cylku waga 9 kg mniejsza.
Jem 3 razy dziennie, rano bułeczka czarna z masłem, 2 h później twaróg, z odrobiną miodu do smaku. O 17 ostatni posiłek: warzywka z patelni Hortex, lub zupa, bez mięsa 50 kcal w 100 ml.

Moja największa waga to 122 kg, na początku 2 semestru roku skolnego.
Obecna na dzień dzisiejszy to 110 kg.
Zamiar do końca cyklu 100 kg.
Zamiar następny 90 kg, myślę, że na jakimś HMB pojadę następny.
Bedzie to w roku szkolnym już, niech mi organizm się zregeneruje po tych suplach.

browar11
10-08-07, 22:56
Kurcze panowie wy się głodzicie

MILAN
13-08-07, 10:40
e tam głodzicie, teraz wcinam jak na mase przystało, więc nadrabiam w jedzeniu ;p a efekty w wyglądzie pozostają :)