PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



Egoyan
21-10-08, 22:27
Elo, więc ćwiczę już 3miechy na siłce, siły przybywa ,mięśni też.Ale mam problem z odżywianiem i tu moje pytanie :
Czy bez specjalnej diety ,spożywając tylko posiłki domowe(w rozsądnych porcjach), jednocześnie eliminując z jadłospisu zbędne węglowodany (tzn. słodycze , fastfood, napoje gazowane) można sobie zrobić fajna sylwetkę ?

Wzrost :200cm
Waga :96kg
Suplement : Thermo Speed EX
Chce zejść do 90 kg.Mam oponkę (dwie operacje ,jakies 1,5roku w łóżku) ,którą usuwam stopniowo .
z góry dzięki

Kilu
21-10-08, 23:08
1. Debilna nazwa tematu
2. Da rade, nie musisz mieć hiper produktów spożywczych, wystarczy normalne żarcie dobrze zbilansowane.

Młody
22-10-08, 12:31
kilu wytłumacz mi co to znaczy hiper produkty sporzywcze? Jasne że da ja nigdy nie stosowałem żadnych diet i nie narzekam wszystko jest dla ludzi nie przygotowujemy się do olimpiady więc jedz na co masz ochotę (bez przesady)

slim shady
22-10-08, 14:55
wystarczy ze bedziesz przestrzegał podstawowych zasad odzywiania

lg team
24-10-08, 20:52
zero mac'a,
zero gazowanych swinstw,
zero smazonego,
zero slodyczy

zamiast tego

sporo makaronu, ryzu, umierkowanie ziemniakow,
sporo miesa - drob, wolowina / wieprzowina sporadycznie,
sporo warzyw / owocow,
sporo ryb

dodatkowo

gainer,
bialko,
cyklicznie kretyna

+ rzetelny trening!

daje gwarancje ze po 1 roku bedziesz bardzo milo zaskoczony zmianami w sylwetce i wogole w samopoczuciu,

Młody
24-10-08, 22:56
zero smarzonego bez przesady raz na jakiś czas nic się nie stanie jak zje smarzoną pierś

lg team
25-10-08, 13:11
tobie tez proponuje zamienic smazone na pieczone wzglednie robione na grillu w owinietej folli ;)

Symu
25-10-08, 15:23
ewentualnie na grillu elektrycznym ;) Wszystko ok tylko gainery bym odradzał.

Malyheh
25-10-08, 18:26
A tak przy okazji, to woda mineralna gazowana jest niezalecana/niezdrowa przy treningu?

Kilu
25-10-08, 19:27
kilu wytłumacz mi co to znaczy hiper produkty sporzywcze? )
są to drogie produkty

co do wody, to mi zawsze niedobrze po gazowanej ;P

Malyheh
25-10-08, 20:56
Ale chyba niezdrowa nie jest. No nie??

Młody
25-10-08, 22:05
hiper produkty są drogie ? a tanie jaką noszą nazwę żebym wiedział jak pujdę na zakupy. Co do grilowania i diet to powiem tak że nie przygotowuję się na żadne zawody i uważam że nie powinniśmy dać się zwariować nie będe rozpalał grila żeby zjeść 1 pierś z kurczaka czy coś. Są pewne zasady kturych powinniśmy się trzymać mniej czy więcej to już nasza wola ale bez przesady ja np nie piję i nie palę i nie używam używek ale za to lubię zjeść smarzonego kotleta. Myślę że to nie zbrodnia

Egoyan
26-10-08, 16:03
zero mac'a,
zero gazowanych swinstw,
zero smazonego,
zero slodyczy

zamiast tego

sporo makaronu, ryzu, umierkowanie ziemniakow,
sporo miesa - drob, wolowina / wieprzowina sporadycznie,
sporo warzyw / owocow,
sporo ryb

dodatkowo

gainer,
bialko,
cyklicznie kretyna

+ rzetelny trening!

daje gwarancje ze po 1 roku bedziesz bardzo milo zaskoczony zmianami w sylwetce i wogole w samopoczuciu,

Masła niejem ,pijam tylko wode i herbate ,owoców i warzyw tez duzo jem
słodyczy wogóle . Gorzej z daniami smazonymi (u mnie wiekszosć potraw jest smazona lub pieczona );/ A trenuje 3 razy w tygodniu i jeszcze W-F tez 3 razy w dygodniu .
A co do Gainreow -to czytalem ze dla endomorfika sa niewskazane.Ogólnie wolałbym trenowac na "sucho" .Pozdro