PDA

Zobacz pełną wersję : boks-początki



Malyheh
21-10-08, 19:37
czesc. zaczynam boksowac na rozgrzewke do treningu na silowni. chcialbym, aby ktos mi napisal, jaką pozycje przyjąc do boksowania, i jak to robic wogule... pierwszy raz tak bede robil. prosze o jakies jeszcze wazne uwagi. z gory dzieki;)aha i jeszcze jedno, prosze nie pisac, abym sie zapisal do klubu, bo poszukalem i nie mam w okolicy:(

Hasos
21-10-08, 20:07
No ciężko będzie jak nigdy nic nie robiłes; ale masz pare kombinacji.
Lewy prosty, prawy prosty,
Lewy prosty, prawy prosty,lewy sierpowy
Lewy prosty, prawy prosty,lewy hak
Lewy prosty, prawy prosty,lewy łokieć
Lewy prosty, prawy prosty, prawy łokieć
Lewy prosty, prawy prosty,lewe kopnięcie okrężne
Lewy prosty, prawy prosty,prawe kopnięcie okrężne
Lewy prosty, prawy prosty,lewe kolano proste
Lewy prosty, prawy prosty,prawe kolano proste
Więcej nieznam;P

patryk1336
21-10-08, 20:31
to jeszcze do tego podstawa garda wysoko jak prawo ręczny jestes to lewa z przodu prawa przy policzku a jak lewo reczny to odwrotnie i tak samo nogi 1 z przodu druga z tylu zobacz na internecie mniej wiecej jak stają bokserzy i poprobuj tak najwazniejsze by od początku wpoic sobie garde bo i w walce to duzo pomaga i wogle. pozdro zycze milego treningu

Malyheh
22-10-08, 19:27
bardzo dziękuje;)

DiscoKing
27-10-08, 18:59
DLa mnie to bezsens kombinować coś z boksem na rozgrzewkę.. jeśli nie będziesz mieć kogoś kto Ci to dobrze pokaże i Cię poprawi gdy zrobisz błąd. wejdą złe nawyki i tyle będzie z twojej roboty. Lecz rób co chcesz. POzdrawiam :D

Malyheh
28-10-08, 13:03
Robie to tylko po to, aby poprawić krążenie i się rozgrzać, a nie po to, aby mieć dobrą technikę.

patryk1336
28-10-08, 16:49
z jednej strony sma sie zgodze z tym co powiedzial wyzej. lepiej poprostu se porobic wszelkiego rodzaju wymachy rękami nogami rozruszac stawy itp jak jest gdzie troszke pobiegac i organizm jest wystarczająco rozgrzany by zapobiec kontuzji. a boks to tak amatorsko se mozna na worku poboksowac a tak to nic zabardzo Ci to nieda. skakanke równie dobrze mozesz sobie sprawic i poskakac ,bardzo dobra rozgrzewka co tu duzo mowic . pozdro