PDA

Zobacz pełną wersję : co o Tym myslicie



patryk1336
21-10-08, 16:58
witajcie chcial bym zebyscie sie wypowiedzieli na temat ataków noznych po obrocie mam na mysli pół obroty zwykłe obrotówy na klate itp czy przydaje sie to w walce i wogle? podajcie jakies wlasne sytuacjie gdzie uzywaliscie takich kopnięc w walkach. pozdroo

Hasos
21-10-08, 17:22
Obroty, pół obroty?... Jak dla mnie jedynie na filmach. Podczas wykonywania można upaść, celność też słaba i siła nie uderzenia chyba ,że naprawde dużo się trenuje. Nogi jak dla mnie to jedynie bloki, low i high kicki, żadne obroty.

Prezydent_1c
21-10-08, 17:41
Zależy jaka półobrotówka. Na głowe w stylu Chuck'a odpada odrazu :) Na klatke ale nie w stylu chuck'a z wyskokiem tylko z ziemi jak umie sie to robisz szybko jak najbardziej. Ludzie ćwiczący Karate albo TKD mysle że powiedza to samo.
PS.Oczywiście kopnięcia nie zrobisz jak gość stoi za blisko tylko musisz mieć odpowiedni dystans najlepiej jak idzie dopiero albo biegnie :)

Hasos
21-10-08, 17:52
Jak biegnie to najlepiej wystawić nogę. Dawno na karate chodziłem i nazwy nie pamiętam ale ,że stopa ma być równolegle do ziemi. I ciężko z obrotami trafić ja bym nigdy nie robiłem czegoś takiego, bo nie trenuję;-)