PDA

Zobacz pełną wersję : trening z hantlami dla kolesia!



misiunet
14-10-06, 12:52
Zakupiłem ostatnio dwa hantelki 10-o kilowe. Do syspozycji mam tez ławeczke. Wiem że to niedużo i musze dokupic przynajmnej więcej obciążenia ale narazie mam tylko to.Chciałbym żebyście podali mi przykładowy plan treningu na 4 lub 5 dni. Jakie ćwiczenia wykonywać ile serii. Ogólnie chce troche schudnąć i nabrać kształtów bo mase mam. Mam 1,89m wzrostu i 97 kg wagi. Wiek 19.Cos by trzeba zacząć z soba robić! Z góry dzieki i pozdro!

matius
14-10-06, 14:18
ha mam taki sam problem jak ty :) tez chce schudnac i nabrac krztałtów:).. mam 177 wzrostu i 85 kg : mam 1 hantelke 10-kg ławeczke sztange 20 kg i worek bokserski :) i tez neiwiem jakie cwiczenia i na jakie parti miesni da sie wykonywac

misiunet
14-10-06, 14:51
No widzisz stary jesteśmy w tej samej sytuacji! Poczekajmy co nam koledzy podpowiedzą!!

mapet
14-10-06, 15:20
Nie wiem czy znajdzie sie ktokolwiek kto by wam tutaj próbował doradzać. Bo z takim sprzętem to się prawie nic nie da zrobić.
Jest w tematach podwieszonych trening dla początkujących. Wybierzcie sobie ćwiczenia które możecie robić z tym sprzętem i tyle chyba. Bo innego rozwiązania to ja nie widze. Taką ogólnorozwojówkę po prostu możecie tym machać tylko.

Gnidek
14-10-06, 15:21
Hm...... Kawal chlpa z Ciebie bo 97kg to nie malo i nie sadze by te dwa hantle cos Ci daly wydaje mi sie ze jednak musisz dokupic nakladu bo to za malo:).Pozdro

matius
14-10-06, 22:57
misiunet a skad jestes ??

misiunet
15-10-06, 13:49
Jestem z Babimostu koło Zielonej Góry.......czemu??

[ Dodano: 2006-10-15, 19:40 ]
pon-klatka
-wyciskanie hantli na lawce poziomej 3x9
-wyciskanie hantli na lawce skosnej 3x9
-rozpietki 3x9
wt. bic + nadgarstek i tric
-bic o udo
-naprzemianstronne unoszenie przedramion z hantlami nachwytem
-naprzemianstronne unoszenie przedramion z hantlami podchwytem
-uginanie nadgarstka (podchwytem) 3x10
-unoszenie przedramiona zza głowy 3x9
-uginanie łokci opierajac sie o lawke 3xmax
sr. nogi
-przyciady z hanlami 3x9
-sklony z hantlami3x9
-stojac unoszenie palcy z hantlami (łydka) 3x9
czw. barki
-unoszenie hantli zza głowy 3x9
-unoszenie hantli w skonie w bok 3x9
.unoszenie hantli do gory w przod 3x8
pt.-plecy
-podciaganie hantli do klatki w opacdzie 3x9
-naprzemianstronne podnoszenie hantla jedn. w opadzie 3x9



co wy na to??????

Gnidek
15-10-06, 22:42
Nie myslales nad tym by zapisac sie na silownie.Treningi na prawdziwej silowni gdzie jest dobry sprzet i klimat
Przemysl to sobie bo jak nie ma sprzetu to nie ma efektu;)

wojtek21
25-10-06, 19:20
z takim sprzetem to zaduzo nie zdzialasz! ale moglbys pocwiczyc prawidlowe wykonywanie cwiczen! tempo oddychanie. sprawdzic jakie cwiczenia bardziej ci pasuja i to tyle czekaj na wiecej sprzetu.