PDA

Zobacz pełną wersję : meta



skajłoker
20-10-08, 20:18
siemka mam pytanie czysto informacyjne;) ile można wykręcić na mecie max kg na wadze biorąc pod uwage ze ma sie super dietke i dobra genetyke i w jakim okresie czasu jest największy skok wagi pozdrawiam

grzela
20-10-08, 20:21
nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale podejrzewam ze nikt nie jest wróżka i nie poda ci konkretów:)

skajłoker
20-10-08, 20:33
rozumiem ale chodzi mi o przedział bo robie pewne porównanie;) mniej wiecej np między 6 a 10kg albo między 10 a 20 ;)pozdro

ciaastek91
20-10-08, 21:38
to jeszcze zalezy ile tej mety, ile czasu, czy chodzi tylko o mieso czy tez smalec, zaawansowania itp itd.

ale mysle, ze na cyklu mety solo mozna wykrecic z 10kg, ale nie bedzie to czysty miesien.

nowy89
20-10-08, 21:56
jeżeli masz wszystko lux genetyke jedzienie trening itp... to sądze ze do 20 kg u mnie znajomy zrobił 15 kg : ) niechce się wieżyć ale udało mu się to ... ;) wiem tylko że jadł dużo ryżu i pierwsi z kurczaka głównie tym się żywił :D

ciaastek91
21-10-08, 15:38
jeżeli masz wszystko lux genetyke jedzienie trening itp... to sądze ze do 20 kg u mnie znajomy zrobił 15 kg : ) niechce się wieżyć ale udało mu się to ... ;) wiem tylko że jadł dużo ryżu i pierwsi z kurczaka głównie tym się żywił :D

15kg i 10cm w pasie?

skajłoker
21-10-08, 16:18
chciałem to porównać do dobrego cyklu na odzywkach wsumie za meta przemaiwa tylko cena i nic więcej bo 10kg mozna zrobić miękko na odzywach jakiś boster +kreta gainerek zreszta dobrym przykłądem jest aruss zrobił 9kg na odzywach tylko więc ta meta to jednak mało opłącalne;)pozdro

NIKOLIS 168
21-10-08, 18:02
tak tylko ze cykl na mecie + osłonki odblok witaminki i suple wychodzi nawet wiecej.
Nie mozna porownac odzywek do koksow.
Robisz cykl na mecie 5tyg i zdobywasz 5-10 masy.
Poprzez odzywki jest to bardzo ciezkie wrecz niespotykalne.

skajłoker
21-10-08, 19:33
5-10 masy w miesiąc troche moze dłuzej zrobisz na samych odzywach i diecie

lg team
21-10-08, 19:43
5-10 masy w miesiąc troche moze dłuzej zrobisz na samych odzywach i diecie

zartujesz sobie chyba

skajłoker
21-10-08, 19:46
a mod z działu strongman prowadził relacje o ile dobrze mi wiadomo niedługo ponad miecha a poszło mu 9kg co prawda spadło z 2kg ale jak widać da sie...czytałem relacje to chłopaki lecieli na masakrze z olimpa plus jakiś gainerek po 5-6kg pozdro

lg team
21-10-08, 19:47
widac ty inaczej postrzegasz pojecie "masa miesniowa" a inaczej ja ;)

MhL
21-10-08, 19:48
Zalezy jakiej masy. Zrzuc brzuszek po masowce, zostanie z kilogram dwa, max trzy.

skajłoker
21-10-08, 19:51
nie może inaczej:) osoba która juz ma ileś tam cykli za sobą i powiedzmy ma te 44 w łapie wazy sobie 90 albo lepiej to takiej osobie ejst ciezko pózniej o kazdy kilogram ale koleś ze stazem powiedzmy rocznym który ma 36 włapie wazy 70 moze zrobić te 5-7kg spokojnie i wcale nie będzie zalany mocno..pozdrawiam:)

vold
21-10-08, 21:07
widac ty inaczej postrzegasz pojecie "masa miesniowa" a inaczej ja ;)

Dokładnie się z tym zgodze.

nowy89
21-10-08, 21:47
według mnie możecie się kłócić jak to jest w teori lub według was ale moim zdaniem to zależy od danej osoby (jego diety, genetyki itp...) np. jeden może zrobić na odzywkach 20 kg w miesiąc a drugi po 10 cyklach przytyje tylko 10 kg więc niema co przyrównywać swoich wyników z czyimiś gdyż każdy jest inny i nie każdemu to samo co innej osobie da tyle samo.

chcesz rosnąć to weź się za siebie a nie patrzysz się i dołujesz że inny po tych odżywkach spasł się jak świnia a tobie nic to nie dało.

heh ;)

ja tak samo porównywałem swoje wyniki itp... z innymi ale widzę że to był błąd trzeba wziąść się za siebie i ułożyć sobie swój unikalny trening diete itp... które będzie Ci pomagac co nie znaczy że twemu koledze też pomoże.

z taką oto motywacja wracam niedługo do dokonania mego dzieła które zaczełem pare miesięcy temu mianowicie aby być "dużym" :P

ciaastek91
21-10-08, 22:55
no szczegolnie opinie osob niezwiazanych z bb sa wiarygodne.
powiedz arus1991 czy cwiczyles w ogole przed tym jak zrobiles te 4cm w lapie?
bo wiesz, jak ja zaczynalem cwiczyc to mi szlo 2cm w lapie na miesiac bez diety.

ciaastek91
22-10-08, 00:02
no widzisz, dopiero jak zaczales sie przykladac to poszo grubiej.
a w przypadku tych co sie biora za metke, to nie widze mozliwosci zeby sie wczesniej nie przykladali. mowie tutaj o rozsadnych osobach.
jakbys obliczyl sobie poziom tkanki tluszczowej przed i po cyklu, to bys mial obraz tego ile mniej wiecej tluszczu wskoczylo. ale oblicz sobie teraz i napisz, to ci powiem ile z tej masy to tluszcz.

skajłoker
22-10-08, 15:11
to moze powiesz mi ze na mecie cie nie podleje fatem?? tak samo cie podleje jak na tych odzywach

lg team
22-10-08, 17:34
zalezy od typu budowy

znam goscia w sumie kolega ktory jedzie od lat tylko na omie i metce i non stop super definicja z krata na brzuchu

skajłoker
22-10-08, 20:13
a tu tak jescze z innej beczki pytanie do lg i volda ale tak szczerze odpowiedzcie...nie amcie zadnych dolegliwości??nerki wątroba serce?pozdrawiam

lg team
22-10-08, 20:19
nie mam powodu zebby pisac nie szczerze...

jak na razie nic specjalnego sie nie dzieje u mnie...

jedynie obecnie na tym cyklu nerwowy jestem, troche zakrecony, pobudzony nadto...

ogolnie u mnie ok ;)

skajłoker
22-10-08, 20:24
no wsumie młody jesteś;)a nie masz czegoś takiego ze zastanawiasz sie czasem co będzie za np 20 lat:) nie boisz sie ze skutki brania tych róznych mocniejszych środków cie dopadną:)?pozdro(pytam tak z ciekawości;) )

lg team
22-10-08, 20:37
rownie dobrze moglbym sie martwic czy jutro wychodzac nie wpadne pod auto lub czy nie przejdzie mnie autobus na pasach ;)

jakbym mial sie tym wszystkim zamartwiac - co bedzie jutro za tydzien za 2 lata, to bym osiwial zamkniety w 4 scianach ;)

zyje jak zyje i to mi sie podoba

NIKOLIS 168
22-10-08, 20:40
Życie jest za krótkie zeby byc małym ! Pozdro! lg tak ma byc!

skajłoker
22-10-08, 20:41
no rozumiem wsumie to jest wybór kazdego z osobna co robi i jak robi pozdro