PDA

Zobacz pełną wersję : Rozstępy



Hasos
20-10-08, 16:07
Witam,
Ma ktoś zdjęcia rozstępów? Bo mam takie kropeczki białe i się domyślam ,że to to tzn. rozstępy.
Mam na łydkach, przedramionach da się je jakoś przyciemnić albo usunąć?:D

przemek_yo
20-10-08, 16:10
białe kropeczki to chyba nie rozstepy, rozstepy to take podłuzne jasne... no rozstepy, sama nazwa

kamilaguna
20-10-08, 17:18
rozstepy najczesciej wystepuja na plecach i w czesci wewnetrznej miedzy barkami a ramieniem. to jzu np sa hardcorowe(swierze) rozstepy ale mniej wiecej cos takiego to jest

http://img440.imageshack.us/img440/5076/13696284cp1.jpg

ziomeczek
20-10-08, 20:43
kur.. kto ma takie rozstepy ????Ja jak mam to jeden taki większy i kilka małych ale nie tyle????????

kamilaguna
20-10-08, 21:53
na szczescie nie ja ni nikt z moich znajomych tylko sciagnolem fotke z netu zeby mu pokazac co top sa te rozstepy zeby mniej wiecej wiedzial co to jest ale napisalem ze to jzu sa bardzo hardcorowe;p

slim shady
21-10-08, 19:48
słyszałem kiedys o operacji laserowej na rozstępy ale nic wiecej o tym nie wiem

cube
21-10-08, 22:32
Można to usunąć laserem ale niestety jest to drogie. Ja mam na plecach dużo gorsze niż te za zdjeciu wyżej. Nistety nie moge Ci polecić żadnego kremu na rozstępy ponieważ stosowałem kilka róznych przez bodajrze 1- 1,5 roku i nic nie pomogły. Skóra na plecach mi popękała po ok miesiącu ćwiczeń i do dziś po 2 latach nie zauważyłem ich w innym miejscu. Pozdrawiam

Vizor
29-10-08, 19:28
Ja też takie mam ale u mnie to są jakby blizny. Ale to na plecach i się nie martwie tym narazie.

patryk1336
12-11-08, 15:05
ja tez mam caly ledzwiowy odcinek w rozstepach a czy prubowaliscie kiedys opalac sie rozstepy staja sie slabiej widoczne przynajmniej umnie bo mam jasna karnacje.

adonis18
12-11-08, 16:36
na szczescie nie ja ni nikt z moich znajomych tylko sciagnolem fotke z netu zeby mu pokazac co top sa te rozstepy zeby mniej wiecej wiedzial co to jest ale napisalem ze to jzu sa bardzo hardcorowe;p
he, he ziomus to jeszcze nic. jakbyś mojego kuzyna zobaczył jakich dostał na grzbiecie jak zaczął rosnąć to byś wymiękł
rósł tak szybko, że teraz ma pół cm szerokie blizny nad dupą
elo

DiscoKing
12-11-08, 16:49
Chłopaki to pochwaliliście sie swoimi rozstępami.. :) a ja nie mam żadnych choć ćwiczę już troszkę ponad rok :D

slim shady
12-11-08, 17:16
mam ale nie mam sie czym chwalic :P

Sosna91
12-11-08, 19:04
Jak na razie nie mam rozstępów ale czy są one nieuniknione? bo zamierzam teraz się wspomóc i troche kasy w siebie władować i czy duże jest prawdopodobieństwo rozstepów ? od czego to zalezy?

slim shady
12-11-08, 20:53
od nagłego przyrostu, skóra nie jest często na takie cos przygotowana, zeby uniknac w jakims stopniu rozstępów koncz prysznic zimna wodą i weź specjalną rękawiczke z trawy czy z czegos do masazu i masuj ciało

lifebonus
12-11-08, 22:17
Na rozstepy sa roznego rodzaju mascie. Kobiety w ciazy uzywaja kiedy skora na brzuszku sie rozciaga.
Wielu znajomych probowalo i dziala. Niektore z nich to: Cepan, Contractubex, No-scar.