PDA

Zobacz pełną wersję : spalanie brzucha a masa...



Minias
19-10-08, 23:25
Jak w temacie... miałem dłuższą przerwę od siłowni i teraz planuje powrót i mam taki problem, gdyż na brzuchu mi się zrobiła oponka a chce jechać treningiem na masse a boje się, że jak przymasuje bardziej, to brzuch się powiększy. Czy jeśli jade na masse to można uprawiać aeroby czy raczej się nie powinno? Napewno chciałbym coś zrobić z brzuchem pierwsze bo mam uczulenie na punkcie tej grupy mięsni. Z góry dzięki za porady

tm7
19-10-08, 23:38
Jeśli chcesz z tym coś zrobić koniecznie to aeroby będą niezbędne, kilka razy w tygodniu, pobiegaj (najlepiej z rana na czczo) lub rowerek, skakanka. Wiadomo, że jakieś ćwiczenia na brzuch. No i jak chcesz to trening na masę, tylko że jak będziesz miał dietę na masę i nadwyżkę kaloryczną to wiesz że zbijanie tego brzucha nie będzie wyglądać tak różowo. I w drugą stronę działa to tak, że jak będziesz zbijał tłuszcz to zawsze trochę mięśni się spali.

Najlepiej zrób najpierw masę a później rzeźbę i zbijanie benca, to będzie efektywniejsze rozwiązanie.

slim shady
19-10-08, 23:43
mi nie wyszło masa + zrzucanie brzucha
ładnie dosc przymasowałem tylko brzuch tez urósł i osobno bede robił redukcje

tm7
19-10-08, 23:45
Wiadomo, że nie można mieć wszystkiego na raz. ;)

Minias
19-10-08, 23:48
rozumie, ale kurde niezbyt mi z tym dobrze, jak mam robić mase a brzuch dalej ma mi troszke rosnąć... no i nie wiem jak u was, ale u mnie zrzucenie brzucha to nie lada wyczyn ;) spróbuje na początek połączyć aeroby z masą i dorzucić do tego jeszcze po pare ćwiczeń na brzuch na każdym treningu, może akurat coś da. Jak już ktoś próbował to niech napisze czy są jakieś efekty.

slim shady
20-10-08, 00:34
no sprobuj moze akurat nic Ci nie wyrosnie :) ja tez mam problem zrzuceniem brzucha (konkretnie ta oponka) ale wiekszosc tak ma

Minias
20-10-08, 09:29
ok dzięki za porady jak będą jakieś rezultaty to napisze :)

Paton
20-10-08, 10:35
Minias, masowka z 2 treningami w tygodniu brzucha co po 2tyg zacznij poswiecac jeden dzien na aeroby. Dieta masowa na 2 dni przed treningiem brzucha odsun wegle. Potem wroc do diety.

PS: Ja tez w Londynie jestem.

Minias
20-10-08, 20:41
PAton gdzie na siłke chodzisz?:) może akurat gdzieś nie daleko i jaka dzielnica? co do treningu na brzuch to pierwsze spróbuje go pojechać dość mocno ale na full diecie na mase jak nie będzie rezultatów to zmniejsze troche węgle i zobaczymy jak pójdzie. Pozdro