PDA

Zobacz pełną wersję : Priorytet masa



Mastach16
18-10-08, 16:34
Witam. Chciałbym się poradzić co do kupna odżywki. Mianowicie potrzebuję supla który wspomoże przyrost masy jak i pójdzie w parze z siłą. Może coś z tych: Xpand,Horse power,Shock theraphy bądź coś z Uniwersala. Proszę o polecenie odżywki przetestowanej,a nie wypowiedzi typu słyszałem,podobno...Z góry dzięki za wypowiedzi

007
18-10-08, 18:09
Słyszałem,podobno że nie masz diety i co byś nie kupił to dalej będziesz szczupły lub trochę ci się poprawi ale tylko trochę. Smile

Mastach16
18-10-08, 18:49
Z góry zakładasz a wiesz jak wygląda prawda? W sumie nie mam jakiejś specjalnej diety bo nie mam warunków do jej utrzymania(mieszkam w internacie),ale wystrzegam się to co jem narazie tylko tyle mogę...

ciaastek91
18-10-08, 18:51
przy budowaniu masy, wazniejsze jest to, co jesz, a nie to czego sie wystrzegasz.

007
18-10-08, 19:03
Interesujesz się kulturystyką bądź chęcią poprawy swojego ciała od dłuższego czasu ( wnioskuje po tym od kiedy jesteś na forum ) a wagę masz 70 kg przy 178cm wzrostu.Chcesz wydać kasę na suple którą powinieneś wydać na jedzonko. Dieta nie musi być wykwintna ,wystarczą ogólnodostępne tanie produkty które nabędziesz w supermarkecie. Jeśli nie wierzysz to spróbuj jakiegoś supelka bez dobrego korytka da ci niewiele.

Mastach16
18-10-08, 19:50
Wierz mi próbowałem i to była porażka. Niestety utrzymanie diety na cały dzień jest niemożliwe,jem posiłki w szkolnej stołówce(niestety uczę się z dala od miejsca zamieszkania),mogę jedynie te posiłki uzupełnić kilkoma mniejszymi typu ryż z piersią kurczaka,czy nawet gainerek. Efekty nie są rewelacyjne,ale niestey jestem zmuszony ćwiczyć i jeść tak a nie inaczej:/

ciaastek91
18-10-08, 20:09
no to zamiast tych szokow, hp i xpandow zakup wiecej gainera albo carbo/bialko.

dexterinio
18-10-08, 20:34
Nie dolujcie az tak chlopaka... Fakt co do tego ze dieta najwazniejsza to maja racje gajner jest w twoim przypadku wskazany i to bardzo a do tego mozesz dodac jakas kreatyna ale na poczatek zacznij od mono lepiej a dopiero potem bierz sie za stacki

slim shady
18-10-08, 20:36
gainer+mono (polecam Universala ) chociaz gainera lepiej zastapic noralnym jedzeniem

respective
19-10-08, 17:37
mieszkasz w internacie i nie masz czasu i chęci na diete?
to kup gainera, polecam mass xxl z treca jak dla Ciebie(ale nie odpuszczaj sobie normalnego jedzenia, staraj się też jeść normalne produkty bogate w białko)
do tego kup xpanda
i powinno być git malina :)

Mastach16
24-10-08, 18:12
Dzieki za wypowiedzi postaram się do nich zastosować:) Pozdrawiam