PDA

Zobacz pełną wersję : BJJ ,silownia a regeneracja!



Pietrek1226
18-10-08, 13:49
Witam!Mam pytanie trenuje 3 razy w tyg bjj i chcialbym ulozyc plan na silce na 3 dni tak aby miesnie mogly sie regenerowac.Od czasu do czasu biegam wychodzi mi to roznie co trzeci dzien albo co drugi po 12km.Mam problem bo niewiem jak to wszystko dobrze polaczyc tak aby miesnie sie regenerowaly.A moze radzicie cos innego?Poradzcie bjj jest dla mnie wazna rzecza i nie chce spalic czegos przez zle ulozenie planu.I od pon chce zaczac brac kreatyne cm3 z trecka.Dzieki

Kubak
18-10-08, 14:33
3 x bjj + bieganie + silownia to raczej za duzo dla Twojego organizmu jezeli chcesz zbudowac mase... takie jest moje zdanie.

MhL
18-10-08, 14:57
Bedzie ciezko, mozesz chodzic na silek 1-2 azy w tygodniu trenujaca priorytetowo.
Trening na plecy lub ramiona.

Masy na pewno nie nabierzesz szybko, jedynie sila podskoczy. Napisz kiedy masz treningi.

Pietrek1226
18-10-08, 15:07
Moim celem glownym nie jest masa a sila.Treningi wygladaja tak:
Poniedzialek;Bjj i silownia
Wtorek;silownia i bieganie
Sroda;BJJ i silownia
Czwartek;bieganie
Piatek;Bjj
Wyglada to mniej wiecej tak bieganie czasem sie zmienia.
Doradzcie cos jak to ulozyc zeby sie miesnie regenerowaly.

MhL
18-10-08, 17:15
Nie wiem jakie tam macie treningi, zapewne nie siedzicie na materacach. Nie znam tez Twojego organizmu, jesli dasz rade po bjj zrobic silownie, i to wszystko na max obrotach to szacun.

Moja sugestia

pn :BJJ
wt: silka
sr: BJJ
cz: wolne
pt: BJJ
sb: silka + bieganie (wieczorem)
nd:wolne (ew. silka, male grupy miesniowe)

Pietrek1226
18-10-08, 21:02
Znaczy mi chodzilo ze robie silke i bjj w jednym dniu silka zawsze pierwsza.Jakos daje rade treningi bjj sa na dobrym poziomie.A jakie odzywki moze bys mi polecil na wspomaganie organizmu albo cos w tym stylu bo do tej pory wszystko na sucho robilem.

MhL
19-10-08, 12:28
Jestes poczatkujacy na silowni, pol roku na sucho. Ewentualnie bialko i gartnier wg. zapotrzebowania organizmu.

Prezydent_1c
19-10-08, 14:52
Moim zdaniem przyda Ci się Gainer jakiś bo dużo ćwiczysz dosyć i nie zaszkodzi a napewno pomoze w regeneracji i dostarczy niezbednych skłądników do prawidłowego rozwoju masy i regeneracji.

Pietrek1226
19-10-08, 17:54
Aha dzieki.A jakies witaminy albo cos energetycznego do rozrabiania do picia w czasie treningu lub przed.

MhL
19-10-08, 18:37
Witaminy bierz, jest jesien. Moze byc Vitaral, jak rodzice beda robili problemy z witaminami dla "sportowcow". Jak dajesz rade silownie i bjj w ciagu jednego dnia to nie potrzbny wzmacniacz. Jak juz musisz to pij power-raid`a niz redbulla czy tigera.

Prezydent_1c
19-10-08, 19:42
Moim zdaniem witaminy - TAK (polecam witaminer)
Izotoniki - NIE
Środki zawierające tauryne rónież odpadają (czyli np. Tiger)
Wszystkiego nie mam czasu opisywac wiec jakbys chcial wiedziec dlaczego TAk albo NIe to pisz to jutro ci wyjaśnie

Pietrek1226
19-10-08, 19:43
Aha.Dzieki za pomoc.Narazie daje rade tylko zeby to wkoncu nie wyszly jakies skutki uboczne jakies przetrenowanie albo cos.Daje SOGA

Pietrek1226
19-10-08, 19:49
Akurat tajgerow itp.nie pije ale myslalem o czyms co wspomaga organizm podczas treningu.A dlaczego nie radisz izotonikow?