PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na maxa



Seba87
17-10-08, 19:25
Niech każdy zaproponuje jakis cykl kreatynowy ale taki na maxa który dałby najlepsze efekty.
Ja proponuje storma i shocka wraz z 1,8 białeczka ostrowia

MhL
18-10-08, 15:05
Mozna do tego dozucic jakiegos Testosteron bostera i Witaminki.

NIKOLIS 168
18-10-08, 15:10
vault+clout+no xplode stary pompa nieziemska!
Vault jest prawdopodobnie najlepszym stackiem na rynku tak jak No Xplode noboosterem.

Symu
18-10-08, 15:29
green magnitude + cos przedtreningowego: no xplode, nano vapor.

NIKOLIS 168
18-10-08, 15:41
Sadzisz ze green magnitude jest silniejsze od Vaulta?

Symu
18-10-08, 16:06
Vaulta nie brałem ale po paru stakach widzę, że mimo naładowania dużych ilości różnych BCAA, arginin i wielu innych dodatków to co tam głównie działa to kreatyna. W GM mamy 2 formy DCM i magnezowy chelat. Jak dla mnie obie te formy są znakomite.

Oczywiście aminowkasy i różne dopalacze też się przydadzą dlatego tu żeby nie dublowac dajemy jakiś typowy przedtreningowy stak np. no xplode.

DO tego GM jest bardzo tani moim zdaniem.

Inny stak który jest warty uwagi to Clout, mało kto widzi że jest to zupełnie inna koncepcja. Nie opiera się o no boostery a antyoksydanty i różne pierdolki ktore maja pomoc działać kretynie - nie transportowac ja !!!

glownie mamy tam zwiazki na orotanie , mineraly, potrzebne kretynie do dzialania i sama kreatyne.

Warto poczytać o działaniu kwasu orotowego bo nie chce mi się tu o tym pisać, ale jest to dośc zapomniany a już danwo używany w sporcie składnik.

Minus jest taki że jest w staku trochę mało kretyny i trzeba by cos jeszcze do tego dać dlatego trudno mi sie na niego zdecydować. Sam przygotwuje sie na cykl an samym orotanie kretyny, możliwe że jest to bardzo niedoceniana forma.


To tak w skrocie moja wizja staków. Porówanjcie sobie przyrosty po GM, stormie a stakach naładowanych udziwnieniami typu Xpand , vault i zobaczcie czy opłaca sie tyle dopłacać dla czesto minimalnie lepszych wynikow.

NIKOLIS 168
18-10-08, 19:36
zgadzam sie z Toba orotan kreatyny to nie doceniana, ale według mnie najlepsza forma.

Moja wizja cykli z dwoma stackami to taka zeby sie uzupełniały jeden ma np orotan a drugi np CEM3 albo Beta-Alaninę.

Jesli chodzi o stacki to godny polecenia jest równiez Xtreme Stack oparty na CEO i CEE.
I on jest przykładem teorii zeby połaczyc go z stackiem majacym chelat magnezowy jak np. Storm ich połączenie bedzie efektywniejsze.

Jesli chodzi o NoBoostery to obecnie najlepsze na rynku wydają sie byc NoXplode (BSN) Fierce (San) Shock Therapy i White Flood.

W duzej mierze chodzi równiez o wydajnosc produktów bo na cykl ze Stormem kupuje puche i mam 40 dni dobrego cyklu i wychodzi mi~~100ZŁ
A na takim Vaulcie musze kupic dwie puchy i wychodzi około 300zł.
Wiec minimalna róznica a dwie stówy w plecy a za to kupuje sobie przykładowo Shocka i zostaje mi 100zł za co moge kupic np aminy/WPC/gainera.

Symu
18-10-08, 22:07
no boostery warto tez dobierać pod siebie, bo każdy reaguje różnie na nie.

Co do form estryfikowanych to nie ufam im do końca.