PDA

Zobacz pełną wersję : Moj plan oceniajcie i poprawiajcie :PP



Michas92
15-10-08, 16:39
Waga- 182 Wzrost- 80 Wiek- 16lat 2 miechy na silce

Poniedzialek- klata,biceps,triceps
Wtorek- plecy,barki
Czwartek- Brzuch,nogi

007
15-10-08, 16:59
Waga- 182 Wzrost- 80 Wiek- 16lat 2 miechy na silce

Poniedzialek- klata,biceps,triceps
Wtorek- plecy,barki
Czwartek- Brzuch,nogi

182 kg przy wzroście 80 cm to całkiem nieźle :D

wspaniały trening ,oceniam na 5+

Michas92
15-10-08, 17:20
hehe sory moj blad ;D

007
18-10-08, 18:32
No już myślałem że jesteś super koksem :D

Rozpisz ten trening szczegółowo tzn. jakie ćwiczenia i coś o sobie staż ,cel treningu itp.

VegetaSSJ3
19-10-08, 15:11
niezbyty to dobre polaczenie klatka biceps i triceps robiac tak trening nie zrobisz go dokladnie bo po zrobieniu klatki triceps masz juz padniety
lepiej zrub klate z bic
plecy z tric
barki z nogami

Minias
20-10-08, 09:39
z tego co się orintuje to chyba lepiej ułożyć klatke z tricepsem bo triceps to jest druga największa partia mięśni która pracuje zaraz po klacie i wtedy można go ładnie dobić, przynajmniej mnie tak uczono, tak samo jest np plecy z bicepsem, jeśli się myle może mi ktoś wyjaśnic dlaczego?

Paton
20-10-08, 10:42
Pytasz sie to ci odpowiadaja.
Cwiczenia to przedewszystkim niszczenie tkaanek miesniowych, im ciezszy trening tym lepsze przyrosty. Dlaczego mowi sie jak boli to rosnie? bo cwiczenia robi sie do bolu, do palenia miesniowego. Wiec jesli twoj triceps po klatce nie jest w pelni sil na ciezki trening wiec tak jak powiedziales dobijesz go poprostu a nie dobrze pocwiczysz. Analogicznie jest z bicepsem po plecach.

Hasos
20-10-08, 16:03
W poniedziałek dajesz Twój priorytet, mięśnie są najbardziej wypoczęte. Czyli chyba klatka?
Pon: Klatka, biceps
Wt. Plecy
Śr: odpoczynek
Czw: Nogi
Pt: Barki, triceps
Sob: Wolne
Nd: Wolne
Możesz taki, chyba ,że koniecznie chcesz 3 dniowy?


I... nie podałeś celu treningowego, ale chyba chodzi o masę:-)

007
20-10-08, 17:36
z tego co się orintuje to chyba lepiej ułożyć klatke z tricepsem bo triceps to jest druga największa partia mięśni która pracuje zaraz po klacie i wtedy można go ładnie dobić, przynajmniej mnie tak uczono, tak samo jest np plecy z bicepsem, jeśli się myle może mi ktoś wyjaśnic dlaczego?

Można tak robić ale od czasu do czasu aby zrobić szoka. Nie ze stażem 2 miesiące na pewno.

Jeśli zrobisz na odwrót to wyjdą ci po dwa treningi na wyżej wymienione grupy,trening właściwy oraz pomocniczy. Ćwiczymy nie do zajechania organizmu lecz upadku mięśnia w seriach.

kamilaguna
20-10-08, 18:01
Zgadzam sie z tym zeby nie cwiczyc na jednym treningu Klaty i Tricepsu poniewaz po klatce masz juz zmeczony triceps(Oczywiscie jezeli odpowiednio zrobisz klate) i nie zrobisz gop tak jak bys tego do konca chcial czyli na odpowiednich ciezarach i w odopiwedniej liczbie powtorzen wiec ja bym Ci proponowal zmienic triceps z bicepsem i robic go razem z plecami a biseps razem z klatka

Minias
20-10-08, 19:11
oki czyli pora zmian nadeszła ;) jeśli połącze to tak to czy wygląda już lepiej:
Pon:
klatka, biceps
Śro:
Barki, plecy, triceps
Piąt:
Nogi, Brzuch

czy macie jakieś sugestie? Z góry dzięki.

hardworkOUT
20-10-08, 19:40
sroda plecy + tric

barki wrzuc do piatku

brzuch pon i pt

do tego dorzuc sobie lydki 2x lub 3x w tyg plus kaptur i przedramie

kamilaguna
20-10-08, 21:31
Barki wrzuc na piatek i rob je razem z nogami a placy z tricpesem rob sobie tez w piatek jeszcze przedramie a brzuch mozesz robic na kazdym treningu po dwa cwiczenia

Hasos
20-10-08, 22:09
środę z piątkiem zamień.