PDA

Zobacz pełną wersję : problem.nogi



Mały_Mateo
14-10-08, 22:07
czesc. mam problem...
nóg słabych nie mam 150 pujdzie
ale nabawiłem sie takich kontuzji iz mi kosci wystaja niesamowicie i juz moge zapomniec o robienu przysiadów 100kg...a tylko przy takim cierzaze sie zmasowały nogi....
60kg moge jeszcze robic jakos tam...ale tu masy nie zrobie
i z tasd moje pytanie jak zmasowac udziaka bez przysiada?? da rade wogóle?? z góry dziekuje pozdr;]

ciaastek91
14-10-08, 22:13
ale jakie kosci ci wystaja, co w ogole sie stalo? dlaczego nie mozesz robic przysiadow, co sie dzieje wtedy z nogami?

Mały_Mateo
15-10-08, 17:44
nie wiem jakie kosci pod kolenam tak jkby piszczelowe pod kolanem....
bola mnie strasznie nie moge np usiasc na pietach:( no i lipa ogólnie:(

Paton
15-10-08, 18:26
idz do lekaza dzieciacku a nie chcesz dalej cwiczyc :lol: a jak juz uporasz sie z problemem kosci w udach idz do ksiegarni i ksiazke daj boziu rozum kup.

Mały_Mateo
15-10-08, 20:33
jaki kozak!
byłem u lekarza i co..ku**** wjebał mi 2 nogi po kolei w gips i hu*a dało...

cory za słownictwo...ale zapytałęm jak inaczej moge robic a nie prosilem o rady!

Phobos
15-10-08, 21:13
odpuść sobie trening... To najlepsze rozwiązanie...

ciaastek91
15-10-08, 22:29
jaki kozak!
byłem u lekarza i co..ku**** wjebał mi 2 nogi po kolei w gips i hu*a dało...

cory za słownictwo...ale zapytałęm jak inaczej moge robic a nie prosilem o rady!

byles u lekarza, czy u konowala?

Lordunio
15-10-08, 22:47
Nabawiłeś się kontuzji nagle, czy następowało to stopniowo?
Według mnie nie ma sensu żebyś szukał jakiś specjalnych ćwiczeń, na nogi i wątpię aby dało się robić uda bez przysiadów, ja gram w piłkę, nigdy ich nie ćwiczyłem na siłowni, a mam je całkiem fajne.
Podejrzewam, że chodzenie jeżeli nie sprawia, to będzie Ci sprawiało ból, a przecież nie chcesz być kaleką.

Można wiedzieć, gdzie Ci te kości wystają?

Ehhh... Wiem jak to jest z tymi lekarzami, sam mam problemy z sercem i nie wiedzą co jest grane...

Phobos
15-10-08, 23:04
...i wątpię aby dało się robić uda bez przysiadów...



błąd. Można jak najbardziej rozbudować.
Jedyne mięśnie, których się nie zbuduje bez podstawowych ćwiczeń to biceps oraz łydki.

Paton
16-10-08, 03:41
Masz szczescie ze przeprosiles za slownictwo, nie jestem msciwy. Lepiej poszukaj dobrego lekaza ktory sie zna a nie wszystko co mu sie nie podoba wklada w gips wpisuje w zeszyt i kosi za to kase z NFZ-u ;]. Polecam klinike sportowa w Warszawie oni napewno beda w stanie to wyleczyc. Pozdro

Mały_Mateo
16-10-08, 19:54
kosci odstają centralnie pod kolanami.... z przodu...

zawsze mnie bolało to...biegałem kiedys i btyło dobrze...

niedawno na w-f skakalismy przez kozła i spadłem tam ze usiadłem na piety i jeszcze głeciej...wtedy kolana poszły.....w *** no....
i teraz jak robie nogi to moge robic lekkim ciezarem albo uginac tylko do konta 90* w kolanie!

Phobos
16-10-08, 20:05
kosci odstają centralnie pod kolanami.... z przodu...

zawsze mnie bolało to...biegałem kiedys i btyło dobrze...

niedawno na w-f skakalismy przez kozła i spadłem tam ze usiadłem na piety i jeszcze głeciej...wtedy kolana poszły.....w *** no....
i teraz jak robie nogi to moge robic lekkim ciezarem albo uginac tylko do konta 90* w kolanie!



...idź do porządnego lekarza w ośrodku rehabilitacji i się spytaj o co chodzi. Zrób zdjęcia swojej wady i wrzuć to może ci coś pomożemy.
Z tego co wypisujesz to zapomniałbym o treningu siłowym... Skoro zwykłe skakanie przez kozła ci przeszkadza to wyobraź sobie co może być na siłowni...

Mały_Mateo
17-10-08, 12:25
nie skakanie!
zabolało jak spadłem....wydurnialismy sie i bk była...ja spadłem dupa na piety wyglo mnie i juz nie cwiczyłęm na w-f....

jakies opaski pomoga troche? moze masci stosowac czy cos?

Phobos
17-10-08, 14:21
nie skakanie!
zabolało jak spadłem....wydurnialismy sie i bk była...ja spadłem dupa na piety wyglo mnie i juz nie cwiczyłęm na w-f....

jakies opaski pomoga troche? moze masci stosowac czy cos?



człowieku... udaj się tam gdzie poleciłem ci wyżej, niech oni ocenią.
...albo ćwicz i nabaw się kontuzji.