PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy



grzesiuk2
14-10-08, 20:06
Witam wszystkich.Chodzę na siłownie od 6 miesięcy mam 180-80kg.wiec raczej szczupły,nie wiem jak ćwiczyć na masę czy na rzeźbę(proszę o poradę) idąc na siłownie nie miałem żadnego plany treningowego wiec na siłce podali mi,powiem w skrócie wszystkie partie ciała po 4 serie 12 powtórzeń(proszę o poradę) i ostatnie pytanie zastanawiam się nad zakupem kreatyny,troszkę poczytałem na allegro i zastanawiam się nad zakupem"deca" lub "nitrix".Proszę o poradę co do planu treningowego i co do kreatyny.Pozdrawiam

007
14-10-08, 20:20
Poczytaj tematy podwieszone w dziale dieta,trening a później dobierz odżywki według zapotrzebowania. W podwieszonych jest info jak ułożyć trening i dietę oraz gotowce.Jeśli dopniesz to najlepiej jak się da to kreatyna da ci o wiele lepsze efekty.Nie bierz sobie do serca wszystkiego co piszą na allegro.

slim shady
14-10-08, 21:43
ile masz lat?
ten plan co podali Ci na siłce to raczej na mase jest, mozesz domasowac troche i dopiero wyrzeźbic, co do kreatyny weź monohydrant na 1 cykl

Seba87
15-10-08, 20:11
4 serie po 12 powtórzen to jak dla mnie za duzo ja na początku robiłem 3 po 10 i dobrze wchodziło

grzesiuk2
27-10-08, 13:49
Witam i dziękuję za odpowiedzi,troszkę sobie pozmieniałem,ćwiczę teraz 12.10.10.8 to jest chyba typowy plan na masse, co do kreatyny to jeszcze się wstrzymam,chyba faktycznie za wcześnie i tu mam pytanie zamierzam sobie kupić gainera,na co zwracać uwagę przy zakupie, na weglowodany bo z tego co widziałem to mutant mass na najwięcej a może Wy mi coś polecicie.Pozdrawiam