PDA

Zobacz pełną wersję : Papierosy a siłownia ? [konkretne pytanie]



FrOoOdO
14-10-08, 13:53
Na wstępie witam wszystkich którzy czytają ten temat.:)
Wiec zacznę od:
Pale papierosy okolo 5 lat a mam ich 17 cwiczylem wczesniej na silowni 8 miesiecy bralem kreatyne + bialko + dekstroze efekty byly niewielkie z powodu papierosow pozniej mialem przerwe okolo 6 miesiecy bez silowni a teraz chce wrocic spowrotem i moje pytanie jest takie czy jesli zaczne cwiczyc i odrazu rzucę palenie pozniej za jakis miesiac zastosuje jakies suple np kreatyne to czy efekt bedzie o wiele wiekszy ? Bo nie ktorzy pisza ze tak a nie ktorzy ze nie. Bo ponoc z tego co wiem jesli rzuca sie palenie to sie tyje.
Mam 183 wzrostu i waze 73 Kg.
Z gory dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Nuru89
14-10-08, 14:35
Zyskasz mase ale niekoniecznie miesniowa... To zalezy od twojej przemiany materi, jesli jest slaba to cie moze zalac tluszczem...

Blackphoenix
14-10-08, 17:58
więc sprawa wygląda tak ze rzucając papierosy organizm domaga się czegoś w zamian w tym przypadku jest to jedzenie i najcześciej słodycze , jesli bedziesz się pilnował to nie przytyjesz.

grzela
14-10-08, 18:04
nie miałes efektów nie przez papierosy tylko z powodu braku diety.
jak bedziesz mial odpowiednia diete i będziesz jej przestrzegał to rzucenie palenia nie spowoduje że przytyjesz.

sam pale i sądze że palenie nie ma wpływu na mase-oczywiście co innego z wydolnościa tlenową (kondychą):)

FrOoOdO
14-10-08, 22:43
Hmm to calkiem dobrze :) Dziekuje jeszcze raz wszystkim :) Za udzielenie odpowiedzi :)

Nuru89
15-10-08, 13:43
więc sprawa wygląda tak ze rzucając papierosy organizm domaga się czegoś w zamian w tym przypadku jest to jedzenie i najcześciej słodycze , jesli bedziesz się pilnował to nie przytyjesz.

nie moge sie z tym zgodzic... rzucenie palenia powoduje spowolnienie przemiany materii... czyli nawet nie jedzac wiecej mozna przytyc...

respective
19-10-08, 18:06
papierosy nie wpływają korzystnie na kondycje...
a przy rzucaniu palenia polecam tabake, dostarczasz nikotynę do organizmu a od tabaki nic złego się nie dzieje w organizmie z tego co wiem :)

lg team
24-10-08, 20:53
nie ma nic glupszego jak pchac sie z jednego nalogu w drugi ;)

poprostu albo jestes gosc i to rzucisz albo nie

proste...

dyrty
29-10-08, 17:27
ja pale 4 lata cwicze 3 lata papierosy maja wplyw na kondycje nie na mase ja jeszcze nie nazekam bo jestem dosyc aktywny ale ktos kto pali i nie uprawia sportu to mysle wejscie na 3 pietro po schodach to robi z 4 przystanki a ja postanowilem zucic nie palu juz tydzien ciezko ale mam zamiar wytrwac . pozdro i nie palcie to zabija :D