PDA

Zobacz pełną wersję : Piersi z kurczaka; wymioty



miauczyk007
14-10-08, 12:05
Jade na stricte białkowej diecie 3g na kg przez juz jakis prawie rok; dieta jest głownie oparta na piersiach z kurczaka; efekty sa dobre, tyje, mało tłuszczu ale w ostatnim czasie pojawił się problem bo teraz jak koncze posilek z piersi to łapie mnie na wymioty. Nie wiem co sie dzieje może za duzo bialka. Mial ktos podobne problemy?

Symu
14-10-08, 16:27
IMO białka za dużo ale z kurakiem bym trochę odpuścił na rzecz innego mięsa, co by nie mówić jest to najbardziej naszprycowane chemia mieso. Tylko po kuraku tak masz??

grzela
14-10-08, 16:49
normalna reakcja obronna organizmu zwiazana ze zbyt dużą ilością białka (ogranicz do 2-2.5g/kg masy oraz musisz troche urozmaicic diete-najlepiej odpuśc sobie kurczaka na jakieś 2-3 tygodnie)

Blackphoenix
14-10-08, 17:52
słuchajcie a co z czerwonym mięsem ? czy mozna czasem zastąpić kurczaka nim ? I czy pierś z indyka = piersi z kurczaka ?

slim shady
14-10-08, 18:13
śmiało mozna zastapic piersia z indyka
Energia [kcl] 109
Białko[g] 21,3
tłuszcz[g] 2,6
węglowodany[g] 0

zmniejsz ilośc białka na kg ciała bo im wiecej nie znaczy lepiej

grzela
14-10-08, 18:16
czerwone mięso-chodzi Ci o poledwice wołowa?-pewnie ze mozna ma podobna ilośc bialka (i ok 2.5g/100g więcej tłuszczu niz pierś z kurczaka)

pierś z indyka = piersi z kurczaka ? - podobna ilośc białka-także smiało mozesz zastapić

miauczyk007
15-10-08, 12:09
tylko przy wiekszych posilkakch to mam, glownie po kuraku, ale czasami po rybie sie zdaza; nie wiem czemu tak mam, kiedys nie bylo; moze kurak sie przejadl jak jem go 2 x dziennie codziennie moze zoladek ma dosc; szkoda bo efekty sa;

Symu
15-10-08, 15:29
tak te mięsa można sobą zastąpić . Co do mięsa czerwonego to przyznam że ja jestem jego zwolennikiem i staram się by większość moich posiłków to była polędwica wołowa lub wieprzowa bo zauważyłem że sama zmiana mięsa na czerwone daje mi duzo lepsze efekty. Najlepsza by była wołowa no ale niestety jest trochę droga. Wieprzowina niekoniecznie jest najzdrowsza ale pamiętajmy że ileś tam tłuszczy nasyconych też trzeba pochłonąc.

Trzeba pamiętać że dieta z początku może być ogolna , a potem jak cos nie pasuje lub nie daje efektów to zmieniamy. Ja np. nie jem sera białego a białko pochłaniam tylko z mięs, ryb i jajek.

respective
19-10-08, 18:11
ja maiłem podobnie po tuńczyku z puszki...
zbierało mnie na wymioty

miauczyk007
20-10-08, 11:55
U mnie jest taka sytuacja jestem ektomorfikiem, aby przytyc musze jesc 3g bialka na kg i 7 g wegla na kg. I gdy tak jadlem to ladnie klata mi rosla, lapalem mase miesniowa, pojawilo sie tez troche tluszczu na brzuchu, ale nie az tak duzo by panikowac. I teraz tak skoro te wymioty sa spowodowane nadmiarem bialka, to mam problem bo bede musial zmniejszyc bialko do 2g na kg i prawdopodobnie aby dalej tyc bede musial zwiekszyc ilosc wegla co bedzie rownoznaczne z jeszcze wiekszym lapaniem tluszczu i boje sie ze urosnie mi sadlo i bede wygladal jak kobieta w ciazy. Wiem ze przy takich proparcjach czyli 2 g bialka na kg i 8 g wegla na kg urosni mi brzuch to jest pewne. Ale czy zlapie tez mase miesniowa? A jak zlapie mase miesniowa to czy bede mogl spalic tluszcz jednosczesnie nie ruszajac masy miesniowej poprzez jakies cwiczenia? Slyszalem cos o biegach interwalowych, albo codziennym katowaniu brzucha przez pol godziny. Ma ktos w tym temacie jakies info,doswiadczenie?

miauczyk007
20-10-08, 12:02
a tunczyk jest tak naprawde ochydny, zwlaszcza rozdrobniony; dotego konserwy sa niezdrowe; dlatego moim zdaniem tunczyka nie mozna jesc czesciej niz 1 puszke na dwa dni.

respective
20-10-08, 15:09
ja działam wgl zasady - jak masować to masować, a jak robić redukcje to robić redukcje...
zrób porządnie mase a potem możesz jechać redukcje
jeżeli chcesz zachować jako taką proporcje to możesz jakiś spalacz kupić albo hmb...