PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy - triceps



Rush
13-10-08, 22:50
Witam,

Moj plan treningowy do tej pory wyglądał tak:

pon: klata+tric
srod: plecy+ bic
piąt:barki+ przedramie

Tylko że teraz skupiłem się na sile klaty(wyciskanie) i sotsując sie do niżej podanego planu trenuje samą klate 2x w tygoniu co 4dni i nie mam gdzie wcisnać trica.Moge go dołożyć do bica i pleców czy to raczej zły pomysł ??


JEST TO TRENING NIEMIECKICH CIĘŻAROWCÓW
METODA TA OBEJMUJE TYLKO WYCISKANIE NA ŁAWIE-ĆWICZENIA OBEJMUJĄ 10 SERII PO 5,4i 3 powtórzenia.
Przed pierwszym treningiem wybierz ciężar z którym normalnie robisz 10 powtórzeń wyciskania na plaskiej ławce i zrób 10 serii po 5 powtórzeń odpoczywająć po jednej minucie.
Pięć dni póżniej zwiększ obciążenie o ok.5%na sztandze i zrób 10 serii po 4 powtórzenia .Przy następnym treningu dodaj znów 5% i zrób 10 serii po 3 powtórzenia .Przy nastepnym treningu wróc do obciążenie z którym robiles 4 powtórzenia i zrób z nim 10 serii po 5 powtórzeń -w tym miejscu zaczymasz cykl od nowa.

Rush
13-10-08, 22:59
Chciałem wyedytowac i dopisać do tamtego ale nie moge wiec ciag dalszy :

Ponieważ mam słaba klate, niecałe 60kg przy 63wagi a troche już ćwicze,postanowiłem wykorzystać ten plan.

Myślałem jescze nad takim planem(miedzy jednym a drugim treningiem klaty inne partie) :
pon: klata
srod: bic,tric przedramie
pią:klata
niedz:barki,przedramie

i od nowa ale wtedy już klata wypada we wtorek,plecy czwartek i tak w kołko.Dobre by to było ??

P.S czy 120kg w martwym ciągu(w moim przypadku) to przywoity wynik czy też skupić sie bardziej na sile pleców ??

123
13-10-08, 23:07
P.S czy 120kg w martwym ciągu(w moim przypadku) to przywoity wynik czy też skupić sie bardziej na sile pleców ??


ma jaka masz mase, wzrost itp.??

Rush
14-10-08, 09:46
Waga jak pisałem 63kg, wzrost 180cm,żadnych supli.

A co z tym tricem,może mi ktoś pomóc ??

hardworkOUT
14-10-08, 13:35
walnij w ss z bicem

123
14-10-08, 14:31
ja bym zostal przy tradycyjnym 1 raz w tyg dana partia tylko sie bardziej przylozyl, wycwiczyl technike itp, ale mozesz sprobowac tak jak rozpisales