PDA

Zobacz pełną wersję : Cos na pobudzenie, lepsza koncentracje...



S O N E Q
10-10-06, 20:56
Witam zacznę od tego że pisze do was z nękającym mnie od pewnego czasu problemem

Mam 17 lat nie pije nie pale , nie biorę żadnych innych gówienek ... Od dłuższego czasu wydaje mi się ze mam problemy z pamięcią . Gdy zacząłem edukacje w nowej szkole po 1,3 miesiąca każdy znał każdego z imienia i nazwiska oraz wiedział gdzie dana osoba mieszka , a ja po danym nazwisku nie umiałem wskazać osoby :/ . Gdy inni uczą sie do klasówki 1,5h mi zajmuje to 4h a za 3 dni słabo pamiętam tego czego się nauczyłem

I mam prośbę do was , poradźcie mi jakieś suple , dodatki wspomagające koncentracje i pamięć . Kogo mogę poradzić się w danej sytuacji??

Ps. Dziękuje i pozdrawiam

Vitsky
10-10-06, 20:59
kup sobie lecytynę i bierz dużo magnezu, sam studiuje i z nich korzystam a przed klasówką jeden dzień możesz sobie kupić takie coś jak tabletki pod nazwą "sesja" sam nie próbowałem, bo mój organizm nie przyswaja kofeiny, ale podobno nie jest jej tam za dużo i jest całkiem niezłe ---> wiem z tego co znajomi mówili

P.S acha lecytyne dwa razy dziennie po jednej tabletce rano i wieczorem magnez podobnie :wink:
powinno pomóc

S O N E Q
10-10-06, 21:02
gorąco dziękuje , może jakieś inne rady ?

Jose
10-10-06, 22:48
jesli chcesz sie skupic w danej chwili to mozesz sprobowac tussipectu :mrgreen:
sa ta tabletki na kaszel ktore zaiweraja efedryne, za czesto tak nie rob ale raz na jakis czas mozesz ...

Vitsky
11-10-06, 00:41
ja tam bralem kilka razy tussipect, miało nie być zjazdu, bo niby czysta efedryna bez żadnych domieszek jak w przypadku fety, ale niestety zjazd był i to nieprzyjemny, więc ja nie polecam chyba, że lubisz zdychać na 2-gi dzień :neutral:

Jose
11-10-06, 19:44
a ile tego lykales ze miales zjazd? :|
ja wczoraj 5 lyknalem po poludniu troche potrykalo i potem wieczorem normalnie zasnalem i dzis sie normalnie czulem...

tomek.
11-10-06, 21:42
zjazd po tussipcu <Lol> 20 tabletek naraz wjebałem i zjazdu nie miałem wog&#243;l

w ofercie treca jest coś na koncentracje i pamiec ale nazwy nie pamietam(ahhh ta pamiec)

z moich doświadczeń: jak sie napierdole w weekend porządnie to przez poczatek następnego tygodnia działam jak maszynka lepeij mi sie myśłi, szybciej kojarze fakty, mam lepszy humor, itd

ale na dłuższa mete chyba nie ma co sie bawić<lol>

Vitsky
12-10-06, 20:49
ja wcinałem po 8 i niestety zjazd był :mad:

Jose
13-10-06, 11:48
20 tabletek naraz wjebałem i zjazdu nie miałem wog&#243;la jak potrykało? :mrgreen:
20 bym sie obawial naraz wziac :D

tomek.
13-10-06, 12:26
dawka smiertelna to ocs koło 1000 mg wiec nie miałem sie o co bac :razz:

a efekt to wog&#243;le odwrotny:P znudzony strasznie byłem nie miałem ochoty na nic serce waliło jak młot

lepsze specyfiki z apteki można dorwac

Jose
13-10-06, 12:54
niektorzy podobno po 150mg moga juz umrzec...
lepsze specyfiki z apteki można dorwacno ale na pobudzenie to raczej nie ma lepszych , bo jesli chodzi o inne dzialanie to jest ich sporo :mrgreen:

PS.Przeniose czesc postow do dopingu bo do suplementacji to to sie nie ma zbytnio

vold
13-10-06, 21:31
Witam zacznę od tego że pisze do was z nękającym mnie od pewnego czasu problemem

Mam 17 lat nie pije nie pale , nie biorę żadnych innych g&#243;wienek ... Od dłuższego czasu wydaje mi się ze mam problemy z pamięcią . Gdy zacząłem edukacje w nowej szkole po 1,3 miesiąca każdy znał każdego z imienia i nazwiska oraz wiedział gdzie dana osoba mieszka , a ja po danym nazwisku nie umiałem wskazać osoby :/ . Gdy inni uczą sie do klas&#243;wki 1,5h mi zajmuje to 4h a za 3 dni słabo pamiętam tego czego się nauczyłem

I mam prośbę do was , poradźcie mi jakieś suple , dodatki wspomagające koncentracje i pamięć . Kogo mogę poradzić się w danej sytuacji??

Ps. Dziękuje i pozdrawiam


Ciekawe co ten temat ma wsp&#243;lnego z dopingiem?

Jose
13-10-06, 23:48
ja to tutaj przenioslem bo sie zrobilo glownie o tussi itd ;)

vold
14-10-06, 21:52
tussi nie ma nic z dopingiem chyba że patrzyć na jego małą zawartośc pseudo efedryny chodz nadal mało to ma wsp&#243;lnego z efedryną, proponuje przenieść na jakiś inny dział.