PDA

Zobacz pełną wersję : Barki



West_Sop
10-10-06, 19:39
witam!moj kumpel ma nastepujacy problem.jesden z jego barkow jest troche bardziej wysujiety do przodu wzgledem drugiego.wykonuje nastepujace cwiczenia:
*Wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc na ławce z podparciem pleców - kąt 90 stopni. 4x10-12(35 kg)
*Wznoszenie ramion na boki ze sztangielkami 4-12
zauwazlyl to nie dawno i to go bardzo nie pokoi.prosze o rade jak ma sie tego jakos pozbyc,zeby byly rowne obydwa barki.z gory dzieki

Mattt
10-10-06, 21:51
hmm. wysunięty do przodu?? w sumie to ja tak mam z lewym barkiem ale u mnie jest ta różnica, że przeszedłem mały uraz( z własnej głupoty złamałem kiedyś obojczyk i kość nie zrosła tak jak miała no oczywiście nie wygładam jak dzwonnik z noterdam :mrgreen: ) a więc jeżeli u twojego kolegi pojawiają się dysproporcje pomiędzy jednym a drugim barkiem to powinien wykonywać więcej cwiczeń hantlami, które bardziej niz sztanga izolują mięśnie :mrgreen:

Czerwony Smok
11-10-06, 17:14
Powiedz mu że trzyma krzywo sztangę.

sławo
11-10-06, 18:33
Powiedz mu że trzyma krzywo sztangę. :roll: :roll: :roll:

West_Sop
11-10-06, 20:14
sztangi nie trzyma raczej krzywo.ten barek wydaje mi sie troszke bardziej wysuniety w przod,a i jakie cwiczenia ma wykonywac ma,zeby tego nie bylo widac i zeby nie bylo tego wogole.on ma dopiero 15 lat.